koncert Ich Troje

Michał Wiśniewski Akustycznie - A niech gadają

koncert Ich Troje

Michał Wiśniewski Akustycznie - A niech gadają

Michał Wiśniewski Akustycznie - A niech gadają - Bilety na koncert

Michał Wiśniewski Akustycznie - A niech gadają | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Największe przeboje Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje w wersjach akustycznych na żywo. Piano, bas, gitara i instrumenty perkusyjne :-) Tak blisko i tak klimatycznie nigdy jeszcze nie występował. "A Niech Gadają" to osobisty komentarz artysty do tej długiej przebytej drogi w życiu zawodowym jak i prywatnym. Dużo muzyki, wiele komentarzy do otaczającej go rzeczywistości. Gratka nie tylko dla fanów!

Organizator koncertu nie odwołuje imprez nawet przy słabej frekwencji. Gwarancja odbycia się imprezy wynosi 100%.

Ceny biletów ECONOMY zależą od czasu w którym są sprzedawane. Czym bliżej koncertu tym droższe. Warto nabywać je jak najszybciej.

Bilety BUSINESS to bilety MEET & GREET (Spotkaj i Pozdrów) upoważniają do wspólnego zdjęcia po koncercie i pamiątkowa pocztówka z autografem artysty. Zdjęcia wykonujemy zawodnym aparatem, które można po 24h ściągnąć z oficjalnego profilu Michała na Facebooku.

Bilety FIRST CLASS to bilety sponsorskie, w cenie których możecie Państwo wziąć udział w próbie zespołu przed koncertem. Otrzymacie również najnowszą płytę CD z dedykacją Michała. W pierwszej kolejności wejdziecie na zaplecze zespołu i zagwarantujemy Wam miejsca w pierwszym rzędzie :-)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Było super
Przepiękny koncert
Bardzo udany koncert, szkoda że nie dłuższy. Świetna atmosfera.
Koncert był kameralny i naprawdę było można posłuchać fajne kawałki a Michał fajnie wplątywał między piosenkami swoje przemyślenia ze swojego życia :) Polecam :)
Super atmosfera, na żywo sto razy lepiej niż z płyty. Michał i Agata dali czadu😍

Polecane

Cleo

Cleo

(25)

najbliższe wydarzenie
11.08.2020 20:00

bilety od 30.00 PLN