Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Milord de Paris

koncert

Milord de Paris

Milord de Paris - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

MILORD DE PARIS: MUZYCZNA KOMEDIA SEZONU!
WIELKI PRZEBÓJ TEATRU SCENA KAMIENICA!

Do hotelu przyjeżdża z Francji tajemniczy mężczyzna, który melduje się w pokoju 404. Każe recepcjonistce kierować do siebie wszystkie kobiety z zasobnym portfelem. Okazuje się, że ów Milord oferuje usługi towarzyskie... Wkrótce spotyka swojego przyjaciela Tadeusza z czasów młodości. Panowie postanawiają się odprężyć jak za dawnych czasów - wśród „snobistycznej śmietanki” w miejscowym ośrodku kultury. Wybierają się na show rewiowe, w którym prócz pięknych tancerek wykonujących płomiennego kankana, ma wystąpić wielka gwiazda francuskiej piosenki – Roksana. Na spektaklu pojawiają się także klientki słynnego żigolaka, a wśród nich przygłucha Eustacha i jej przyjaciółka Dżesika – żona Tadeusza, która rzekomo wyjechała na SPA w Pireneje… Poprzez spiski kobiet ( i nie tylko) zainteresowanych osobą Milorda, dochodzi do licznych mezaliansów i niedomówień. Prawda o jego życiu zaczyna wychodzić na jaw, a afera goni aferę... Jak się rozwiążą seksualne skandale? Czy Brajan z Paryża wreszcie się ustatkuje i ktoś porwie jego serce? Odpowiedzi na te pytania poznacie wybierając się na przebój Sceny Kamienica z bardzo dużą dozą humoru, tanecznym show i piosenką francuską! Ponad dwie godziny świetnej zabawy z naszymi śpiewającymi i tańczącymi aktorami.

Realizatorzy:

Scenariusz, reżyseria, scenografia: DAMIAN DOMALEWSKI
Choreografia, ruch sceniczny: EWA CHROBAK
Muzyka: ROMAN SONNENBERG
Wykonawczyni partii fortepianowej: NATALIA GAPONENKO
Reżyseria świateł: MACIEJ MICHAŁKOWSKI

Obsada:
BRAJAN - Damian Domalewski
TADEUSZ - Tomasz Maleszewski
EUSTACHA - Magda Kuśnierz / Magdalena Zamoroka
DŻESIKA - Karolina Szymańska / Alicja Konarska
ROKSANA - Magdalena Buczkowska / Jolanta Zakrzewska
RECEPCJONISTKA – Alicja Konarska / Patrycja Kurkiewicz / Karolina Szymczak
KELNERKA - Aleksandra Sakowska
oraz Tancerki REWIA NICE Ewy Chrobak

Czas trwania spektaklu: 130’ (jedna przerwa 15’)

Informujemy, że wydarzenie odbywa się zgodnie z aktualnie obowiązującymi zaleceniami i rozporządzeniami Ministra Zdrowia i GIS.
Podczas wydarzeń należy zakryć usta i nos.

Zajmowanie miejsc siedzących odbywa się według wskazań obsługi i w oparciu o obowiązujące przepisy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Milord de Paris

Żenada. Skandal ! Poziom aktorski poniżej zera. Wrzaski, krzyki i piski zamiast profesjonalnego nagłośnienia. Całość przypominała prowincjonalne, totalnie amatorskie "teatrzyki" z lat 50-tych ubiegłego wieku. Wielu widzów opuszczało salę w trakcie "przedstawienia". Ja z trudnością wytrzymałem do przerwy. Po przerwie z ulgą już nie wróciłem. Jedyny plus, to ewentualnie Roksana na 3+... Żądam zwrotu pieniędzy za 2 bilety !!! Paweł
paweljj 13.06.2021 09:43
tu nie ma co pisac koniecznie trzeba pojsc zobaczyc i bawic sie i smiac 2 godziny .rewelacyjna gra aktorów ,teksty niesamowite ,taniec ,śpiew 10 pkt za wszystko .Pozdrawiam serdecznie juz wybieram sie na nastepny spektakl.
Ania 26.09.2020 11:38
SUPER!!!!!!!!!!!!
Tabakiera 07.03.2020 12:50
Super przedstawienie, Eustacha i tancerki skradły moje serce:)
Wojtek 07.03.2020 12:49
Komedia muzyczna ze świetną grą aktorską i zjawiskową pieśniarką francuską. Byliśmy oczarowani częścią z głównym show rewiowym. Aktorzy - rewelacja. Poad dwie godziny świetnej zabawy. Polecamy!!!!
Teatromanka 07.03.2020 12:47
Rewelacyjny spektakl. Owacje na stojąco mówiły same za siebie. Wielkie brawa!
Zofia 07.03.2020 12:44
Spektakl nudny*
14.02.2020 13:58
Bilety podarowane w prezencie. Przedstawienie rozczarowało obdarowanych, jak również wiele innych osób infantylnością i słabym wykonaniem. Szkoda czasu i pieniędzy.
Ata 02.02.2020 20:19
jacekfiedot@wp.pl
jacek 16.12.2019 08:53
Widowisko o charakterze imprezy rozrywkowej, z dużą dawką humoru. Tematyka wiecznie żywa. Udana zabawa na piątkowy wieczór. Aktorzy bawili się świetnie wraz z widzami. Szkoda tylko , że mała scena ogranicza bardzo tancerzy i aktorów również.
Krys 05.10.2019 13:35

Polecane z kategorii koncert