koncert

Mirosław Niewiadomski Presley&Sinatra

koncert

Mirosław Niewiadomski Presley&Sinatra

Mirosław Niewiadomski Presley&Sinatra - Bilety na koncert

Obaj tak różni, a tak samo fascynujący… Jeden był śpiewającym kelnerem, a drugi podobno porzucił karierę wojskową z powodu ukochanej. Ich głosy - o charakterystycznej, ciepłej barwie – stały się symbolami muzyki rozrywkowej XX wieku.
Frank Sinatra i Elvis Presley śpiewali o własnej drodze w życiu („My Way”) i o miłości („Love Me Tender”). To zawsze była nieprosta droga, na której u początków kariery słyszeli, że nie mają głosu i nie nadają się do świata muzyki. Co do miłości – otaczały ich piękne kobiety (J. Garland, A. Gardner, M. Farrow, P. Presley).
Tamtą atmosferę lat 50. I 60. Postarają się wskrzesić muzycy wraz z Mirosławem Niewiadomskim, przenosząc słuchaczy do świata, gdzie nieznajomi w nocy („Strangers in the Night”) upajają się wyzwoloną melodią („Unchained Melody”).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

14.12.2021, 19:00 Teatr Muzyczny
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Łódź

Recenzje Mirosław Niewiadomski Presley&Sinatra

Cudowny koncert! Niewiadomski ma taki głos,że można odlecieć. Melodie i piosenki z mojej młodości. Chciałoby się słuchać i słuchać. Dziękuję za możliwość zakupu biletów. I chętnie powtórzyłabym tę imprezę. Zatem liczę na kolejny spektakl. Pozdrawiam

Polecane z kategorii koncert