koncert

NATALIA KUKULSKA LIVE

koncert

NATALIA KUKULSKA LIVE

NATALIA KUKULSKA LIVE - Bilety na koncert

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Producentka, współkompozytorka, autorka tekstów, W swojej “dorosłej” karierze nagrała 9 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 11 nominacji do nagrody Fryderyk. Najnowszy album Artystki - „Halo tu Ziemia” to kolejne wydawnictwo, na którym Natalia konsekwentnie podażą swoją odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, którą zdobyła uznanie zarówno branży muzycznej, jak i publiczności.
Koncerty Natalii to połączenie utworów z ostatniej płyty, ale i szansa na poznanie nowych aranżacji takich przebojów jak "Im więcej Ciebie tym mniej", "Decymy" czy "Wierność jest nudna". Na scenie Artystce towarzyszą wybitni muzycy: Archie Shevsky, Michał Dąbrówka i Marcin "Mały" Górny. Wszystko to, w połączeniu z perfekcyjną grą świateł, stwarza niezwykły klimat pozwalający słuchaczom choć na chwilę oderwać się od ziemi...

Podczas koncertu zapewniamy opiekę nad dziećmi w wieku 3 - 8 lat

Zapisy na cykl "Wychodzę z rodzicami" pod nr 22 300 48 00 wew.2

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje NATALIA KUKULSKA LIVE

Domowy klimat.Wspaniały kontakt Natalii z publicznością.polecam.
Cudowny, klimatyczny o koncert, Natalia kobieca eteryczna, głos niepowtarzalny, kontakt z widownią jak ze starymi znajomymi ciepły i szczery.
Znakomity koncert z muzyką zdecydowanie na żywo. Pani Natalia śpiewała świetnie, wchodziła w interakcje z publicznością, wszyscy śpiewaliśmy momentami razem. Jeden z lepszych koncertów, na jakich byłem w ogóle. Zdecydowanie warto było na ten koncert się wybrać!
Mateusz Fatek 15.11.2018 10:00
Koncert: Fantastyczny występ. Piękne aranżacje. Wyjątkowa atmosfera. Kameralnie i przytulnie z dawką dobrej energii. Miejsce: Bardzo dobre nagłośnienie. Przestronne wnętrze. Efektowna scena. Dobra widoczność z każdego miejsca na sali. Wysoka kultura osobista wszystkich pracowników na terenie CZF.
Było wspaniale! Jak zwykle z Natalią! :)
Koncert super! Zupełnie inna Natalia. Mocne, elektroniczne brzmienie, którego dotychczas nie byłam miłośniczką - wciągnęło mnie. Do tego teksty dające do myślenia.. Natalia spełniona i dojrzała, uderza jej profesjonalizm (podobnie jak towarzyszących jej muzyków). Wspaniały kontakt z publicznością - ciepła i dowcipna.Zawsze ją lubiłam, teraz pokochałam.. Organizacja koncertu na najwyższym poziomie. Feeria świateł i dźwięków. Sala widowiskowa BOK na Głębockiej bez zarzutu. Myślę jednak, że tak energetyczne koncerty lepiej odbiera się stojąc. Koncert gorąco polecam, także tym, którzy jeszcze nie są zwolennikami elektronicznego brzmienia. Były to wspaniale spędzone dwie godziny.
Super wykonanie, fajny klimat, cudowny wieczór!
Mogłoby być więcej znanych piosenek. Światła nakierowane w publiczność za bardzo dawały po oczach. Poza tym super spotkanie z Natalia Kukulska, bardzo sympatyczna osoba

Polecane z kategorii koncert