koncert

Natalia Kukulska akustycznie

koncert

Natalia Kukulska akustycznie

Natalia Kukulska akustycznie - Bilety na koncert

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Producentka, współkompozytorka, autorka tekstów, W swojej “dorosłej” karierze nagrała 9 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 11 nominacji do nagrody Fryderyk. Najnowszy album Artystki - „Halo tu Ziemia” to kolejne wydawnictwo, na którym Natalia konsekwentnie podażą swoją odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, którą zdobyła uznanie zarówno branży muzycznej, jak i publiczności.

Bilety 50 zł w przedsprzedaży do 31.01.2019, od 1.02.2019 - 60 zł.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Natalia Kukulska akustycznie

Było cuuuudownie!!!
koncert super
Koncert wspaniały, dużo muzyki, utwory z różnych lat pracy artystki, trochę angażowania publiczności, trochę pogadane, ale nie przegadane. Zespól towarzyszący świetny. Światła , dymy tworzące atmosferę, najlepsze te do Halo, tu ziemia.
Polecam! Świetne aranżacje! Świetny kontakt z publicznością! Jak zwykle na 5!
koncert rewelacja! Natalia przeurocza :-) impreza zorganizowana pod względem technicznym 100% polecam wszystkim na przyszłość
Osobiscie, zabrakło choć jednego starego utworu piosenkarki, tym bardziej ,że wspomniała cos o latach 90- tych. Ale koncert na wysokim poziomie!!
Niezwykła piosenkarka
Świetny koncert.
Cudowny koncert!!!
Koncert fajny, za kontakt z publicznością dla Natalii wielkie brawa... My z mężem bawiliśmy się bardzo dobrze. Polecam
Od zawsze lubiłem Natalię.....Od Puszka Okruszka poprzez lata 90-te....Ale to to wczoraj zaprezentowała to męczarnie....Ani to był koncert akustyczny, ani dobry... po prostu drętwy. Jej nowe utwory to zabawa słowami i nic więcej....Koszmarne i męczące aranżacje muzyczne...Poza tym... Natalia to Gwiazda..Podczas koncertu.nie potrafi znaleźć języka z publicznością ...po koncercie nawet nie wyszła na scenę...Żałuję zmarnowanego czasu. Nie polecam....
Lesław II rząd po lewej 16.02.2019 18:54
Super atmosfera! Świetni wykonawcy!
Wspaniały koncert. Pani Natalia i je muzycy w świetnej formie! Gorąco polecam!!!
Mega wystep! Niesamowite przeżycie!
Fantastyczny koncert.
Jestem pozytywnie zaskoczony koncertem, na jakim miałem przyjemność być. Polecam koncert Natalii Kukulskiej akustycznie.

Polecane z kategorii koncert