koncert O.S.T.R.

O.S.T.R - W drodze po szczęście

koncert O.S.T.R.

O.S.T.R - W drodze po szczęście

O.S.T.R - W drodze po szczęście - Bilety na koncert

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Autor 20 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 7 złotych, 3 platynowych, jednej podwójnie i jednej potrójnie platynowej płyty. Czterokrotny laureat Fryderyka - Nagrody Akademii Fonograficznej. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Jego płyty, wydawane z rozmachem w oprawie równej wydaniom specjalnym, wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS.
O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Od miasta tego otrzymał w 2017 r. tytuł Honorowego Obywatela oraz Odznaczenie Zasłużony dla Miasta Łodzi. Rozpoczynał karierę w kilku lokalnych zespołach, ale szybko dał się poznać reszcie kraju w konwencji solo. Przebił się jako niekwestionowany lider konkursów improwizowanego rapu (bitwy freestyle). Taki właśnie krótki i przypadkowy występ na scenie łódzkiego klubu Prokadencja zapewnił mu w 2001 roku kontrakt na debiutancki album w Asfalt Records. Z wytwórnią tą związany jest do dziś.

www.ostr.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje O.S.T.R - W drodze po szczęście

Występ rewelacja. Ogień
Świetny koncert.
petarda!
Impreza była świetna nagłośnienie super oświetlenie też to tu więcej mówić Idol był na scenie
Medialny83 02.11.2018 03:02
Było mega wyśmienicie! Atmosferę jaką stworzył Adam zapamietam na długo. Koncert mały ale jakże cudnie klimatyczny i charyzmatyczny. Do tego rodzina Adama i nie tylko ta muzyczna. O.S.T.R nie tylko dał ekstazę muzyczną ale uchylił bardziej kurtyne wypuszczając nas troszke do swego świata. Oby więcej takich wydarzeń w naszym uzdrowiskowym mieście :)
Koncert kozak :]
Koncert mega, super energia jak to u OSTRego :)
Piękny koncert. Utwory zarówno z nowej promowanej płyty jak i starsze już uznane i kochane przez publiczność. Doskonała współpraca z bardzo aktywnymi słuchaczami. Adam w najwyższej formie. Po koncercie spotkanie z fanami i podpisywanie płyt, plakatów, oraz niekończące się dyskusje i opowieści. Jedynie ochrona była trochę zniecierpliwiona... No cóż.
Super :)
Było ekstra!
Fajny koncert szkoda, że taki krótki zabrakło też wykonania wszystkich kawałków z nowej płyty.
Najwspanialszy,najcudowniejszy i najcieplejszy człowiek świata nigdy nie zawodzi swojej publiczności. W Radomiu dał z siebie 200%

Polecane z kategorii koncert