koncert O.S.T.R.

O.S.T.R - W drodze po szczęście

koncert O.S.T.R.

O.S.T.R - W drodze po szczęście

O.S.T.R - W drodze po szczęście - Bilety na koncert

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Autor 20 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 7 złotych, 3 platynowych, jednej podwójnie i jednej potrójnie platynowej płyty. Czterokrotny laureat Fryderyka - Nagrody Akademii Fonograficznej. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Jego płyty, wydawane z rozmachem w oprawie równej wydaniom specjalnym, wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS.
O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Od miasta tego otrzymał w 2017 r. tytuł Honorowego Obywatela oraz Odznaczenie Zasłużony dla Miasta Łodzi. Rozpoczynał karierę w kilku lokalnych zespołach, ale szybko dał się poznać reszcie kraju w konwencji solo. Przebił się jako niekwestionowany lider konkursów improwizowanego rapu (bitwy freestyle). Taki właśnie krótki i przypadkowy występ na scenie łódzkiego klubu Prokadencja zapewnił mu w 2001 roku kontrakt na debiutancki album w Asfalt Records. Z wytwórnią tą związany jest do dziś.

www.ostr.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Występ rewelacja. Ogień
Świetny koncert.
petarda!
Impreza była świetna nagłośnienie super oświetlenie też to tu więcej mówić Idol był na scenie
Medialny83 02.11.2018 03:02
Było mega wyśmienicie! Atmosferę jaką stworzył Adam zapamietam na długo. Koncert mały ale jakże cudnie klimatyczny i charyzmatyczny. Do tego rodzina Adama i nie tylko ta muzyczna. O.S.T.R nie tylko dał ekstazę muzyczną ale uchylił bardziej kurtyne wypuszczając nas troszke do swego świata. Oby więcej takich wydarzeń w naszym uzdrowiskowym mieście :)
Koncert kozak :]
Koncert mega, super energia jak to u OSTRego :)
Piękny koncert. Utwory zarówno z nowej promowanej płyty jak i starsze już uznane i kochane przez publiczność. Doskonała współpraca z bardzo aktywnymi słuchaczami. Adam w najwyższej formie. Po koncercie spotkanie z fanami i podpisywanie płyt, plakatów, oraz niekończące się dyskusje i opowieści. Jedynie ochrona była trochę zniecierpliwiona... No cóż.
Super :)
Było ekstra!
Fajny koncert szkoda, że taki krótki zabrakło też wykonania wszystkich kawałków z nowej płyty.
Najwspanialszy,najcudowniejszy i najcieplejszy człowiek świata nigdy nie zawodzi swojej publiczności. W Radomiu dał z siebie 200%

Polecane