Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Olek Grotowski

koncert

Olek Grotowski

Olek Grotowski - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Olek Grotowski od zawsze śpiewa śmieszne, satyryczne piosenki do tekstów Andrzeja Waligórskiego i czasami Artura Andrusa.
Najbardziej znane były te wykonywane w duecie z Małgosią Zwierzchowską.
Na ostatniej, solowej już płycie "Portret i inne ballady" prawie wszystkie utwory pojawiają się po raz pierwszy i niezmiennie śmieszą bo posiadają walor ponadczasowości dzięki talentowi Andrzeja Waligórskiego i niezwykłym umiejętnościom kompozytorskim i interpretacyjnym Olka Grotowskiego.

Olek Grotowski - więcej informacji

Olek Grotowski od zawsze śpiewa śmieszne, satyryczne piosenki do tekstów Andrzeja Waligórskiego i czasami Artura Andrusa.
Najbardziej znane były te wykonywane w duecie z Małgosią Zwierzchowską.
Na ostatniej, solowej już płycie „Portret i inne ballady” prawie wszystkie utwory pojawiają się po raz pierwszy i niezmiennie śmieszą bo posiadają walor ponadczasowości dzięki talentowi Andrzeja Waligórskiego i niezwykłym umiejętnościom kompozytorskim i interpretacyjnym Olka Grotowskiego.
Niewątpliwym rarytasem płyty jest umieszczenie aż 11 tzw. Bajeczek, w dwóch utworach. Lekkie wulgaryzmy, które pojawiają się w niektórych z nich, z pewnością powstrzymywały artystę przed ich opublikowaniem. Chociaż czasami wykonywał je na koncertach.
Ale ostatecznie zwyciężyła chęć zamknięcia pewnego rozdziału, bo podobno więcej Bajeczek już nie ma.
Na koncercie artysta wykonuje zarówno nowe piosenki jak i te stare dobrze znane i ulubione przez publiczność jak "Bajeczki Babci
Pimpusiowej".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Olek Grotowski


Jak działają recenzje?
Koncert fantastyczny. Olek Grotowski + teksty Waligórskiego/Andrusa = Bardzo udany wieczór. Zapraszamy częściej do Łodzi.
Agnieszka 27.03.2017 09:34
Super !!!
zayzik 27.03.2017 08:59
Fantastyczna impreza. Zabawa doskonała. Szkoda, że trochę za krótko. Możliwość posiedzenia po występie przy piwie to też plus.
Krzysiek 26.03.2017 22:48
"Ludzie dbają o siebie, ludzie dbają o siebie..." A ja postanowiłam zadbać o cudowny wieczór dla moich Rodziców. I taki był! Olek Grotowski to całkiem spora część wspomnień z mojego dzieciństwa, ale jeszcze większa - młodości moich Rodziców. Po raz pierwszy, po latach, mieli oni okazję wybrać się na koncert Olka Grotowskiego i razem z nim zaśpiewać jego największe przeboje. Już dawno nie widziałam tak szerokich uśmiechów na twarzach moich Najbliższych. Olek Grotowski dał z siebie wszystko, choć występował dla naprawdę kameralnego grona i sprawił, że niedzielny, deszczowy wieczór stał się naprawdę wyjątkowy i niezapomniany...
Iza_Wu 30.03.2015 19:44
Kameralny koncert Olka Grotowskiego, stare i nowe utwory zaprezentowane na najwyzszym poziomie.
basia 30.03.2015 13:30

Polecane z kategorii koncert