koncert

Paweł Domagała w WCK

koncert

Paweł Domagała w WCK

Paweł Domagała w WCK - Bilety na koncert

Paweł Domagała na wodzisławskiej scenie

Paweł Domagała ponownie w trasie koncertowej! Muzyk i aktor będzie promował swój najnowszy krążek „Wracaj” na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury. Koncert odbędzie się w sobotę, 8 maja o godzinie 19:00. Bilety już w sprzedaży!

Człowiek z podwójnym życiem – aktorskim i muzycznym. Gra w filmie, koncertuje, nagrywa płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych. Mowa o Pawle Domagale, który nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być w życiu prywatnym, jak i zawodowym radykalnie pokornym i ekstremalnie pewnym siebie. Niezależnie od gatunku filmu, w którym gra, tworzy barwne postaci. Znany jest między innymi z filmów: „Wkręceni”, „Exterminator. Gotowi na wszystko” oraz serialu „Żmijowisko”.

Nie jest też tajemnicą, że ten dobrze znany i lubiany aktor znalazł swoje miejsce na scenie muzycznej. Wraz z Łukaszem Borowieckim, kompozytorem, producentem muzycznym i aranżerem wydali płytę „Opowiem Ci o mnie”, która uzyskała status platynowej. W 2018 roku obaj muzycy we własnej, niezależnej wytwórni „Domagała i Borowiecki” wydali kolejny krążek „1984”, który pokrył się podwójną platyną. Teledysk promujący płytę „Weź nie pytaj” przekroczył 120 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, a piosenka dostała Fryderyka Publiczności za przebój roku. Obecnie Paweł Domagała i Łukasz Borowiecki zakończyli prace nad nowym, trzecim już albumem - „Wracaj”, którego premiera odbyła się 20 listopada 2020. Album promują single: „Ja tak umiem”, a także „Popatrz na mnie” oraz „Wracaj”.

  • Nowa płyta to powrót-przełom. Walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem. Także w sensie muzycznym. To realizacja naszych najśmielszych pomysłów, bez zastanawiania się, jak zabrzmią na tle polskiej sceny muzycznej – tak mówią artyści o płycie.

Podczas koncertu, który odbędzie się 8 maja o godzinie 19:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury usłyszymy utwory z najnowszej płyty „Wracaj”. Nie zbraknie też piosenek z płyt „1984” i „Opowiem Ci o mnie”. - Postaramy się, by każdy koncert był inny. Będzie sporo improwizacji - obiecuje Paweł Domagała.

Bilety na koncert w cenie 109 zł dostępne w kasie WCK oraz na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa WCK czynna jest na godzinę przed planowanym seansem kinowym czy imprezą oraz w każdy czwartek w godzinach 10:00-12:00.

Uwaga! W przypadku wprowadzenia dodatkowych obostrzeń organizator zastrzega sobie prawo do odwołania koncertu.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce. W celu zapewnienia naszym odbiorcom bezpieczeństwa i komfortu w odbiorze oferty, na sali może przebywać maksymalnie połowa widowni, z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego i odpowiednich odstępów.

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Paweł Domagała w WCK

Koncert jak zawsze genialny! Bawiłam się rewelacyjnie a Paweł z zespołem cudni :)
Super! Obdarowana osoba była zachwycona!
Koncert wspaniały pod każdym względem :)
Było super extra odlotowo polecam każdemu kto jeszcze nie był. Występ zespołu na żywo to nie to samo co słuchanie z płyty.
Rewelacyjny koncert prawdziwa muzyka na żywo brzmienie gitar superowo Paweł bardzo pozytywny człowiek bije od niego szczęśliwa energia. Wychodzi na scenę i śpiewa bez makijażu i tancerek - tak robią profesjonaliści. Tak trzymać oby więcej takich koncertów.
Pan Paweł z Zespołem jak zwykle dali świetne szoł! Świetna muzyka w dużych dawkach, okraszona humorem i super podejściem do słuchacza. ;-D Fantastycznie było móc znowu poczuć koncertową moc po tej całej pandemii..! :D Wielkie dzięki!
Rewelacyjny,cudowny artysta i ogromnym poczuciem humoru. Uwielbiamy go i na kolejnym koncercie bedziemy na pewno.

Polecane z kategorii koncert