koncert Paweł Domagała

Paweł Domagała - Wracaj Tour

koncert Paweł Domagała

Paweł Domagała - Wracaj Tour

Paweł Domagała - Wracaj Tour - Bilety na koncert

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się artystycznie również na tym polu. Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. „Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Złotej Płyty. Koncerty promujące album, których od daty premiery Paweł zagrał już kilkadziesiąt, również cieszyły się ogromnym powodzeniem. Bilety najczęściej były wyprzedane na wiele dni przed datą wydarzenia. Zachęcony sukcesem pierwszego albumu, Paweł podjął pracę nad kolejnym krążkiem. Nowe wydawnictwo ukazało się 16 listopada i nosi tytuł „1984”. Album promowała piosenka „Weź nie pytaj”, która stała się ogromnym przebojem (w tej chwili niemal 120 mln wyświetleń na YouTube).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Oświęcim

Recenzje

Świetny koncert !! Płyta kupiona :)
Świetny koncert, super atmosfera, mega zabawnie:)
Super. Opowieści Domagały między piosenkami równie dobre, co same piosenki. Fajny, kameralny koncert.
Super z humorem, świetna zabawa!
Koncert bardzo mi się podobał.Uwaga organizacyjna, by nie przydzielać miejsc, które mają przed sobą panów z konsolą, zasłaniających tym samym scenę. Na szczęście pozwolono nam się przesiąść. Mam też zastrzeżenia do silnych, pulsujących świateł, z tyłu sceny, które w pewnych momentach były skierowane na publiczność zamiast na występujących. Nie tylko psuły wizualny odbiór, ale mogą być szkodliwe dla zdrowia.
Było bosko. Dziękujemy :)
Koncert rewelacyjny! Klimat, który tworzy Paweł z Zespołem jest niepowtarzalny. Pełen luz między utworami. A same utwory są mądre i przemyślane. Na czasie. Bardzo, bardzo udany wieczór!
Świetny koncert. Polecam.
Cudowny muzyczny klimat! Paweł to nie tylko świetny muzyk, ale i inteligentny człowiek, z poczuciem humoru ;) Rewelacyjnie spędzony czas, uczta dla ucha i duszy :D
Pan Pawełek To Mistrz-unio !! Zespół Klasa Premium!! Pozdrawiam
Świetna atmosfera :) super muzyka !
Było super
Koncert rewelacyjny, głos mega ale poczucie humoru :))
Super kameralny występ ( widownia 50%) !!!!Świetny !!!!
Dobrze było znowu powrócić do Filharmonii i rozkoszować się muzyką na żywo. Koncert Pawła Domagały był magiczny i refleksyjny. Bardzo dobrze i miło spędzony czas.
Wystep Pawla byl swietny- dobry z niego kabareciarz ;) i przez to atmosfera byla luzna. Ponadto obiekt zapewnil swietne oswietlenie i naglosnienie.
Z całego serducha polecam Dobra muzyka Paweł bardzo pozytywny człowiek z poczuciem humoru
Meeega. Chcemy jeszcze. Paweł jest super!
Super koncert 😊już wiem dlaczego pokochałam muzykę Pawła Domagały od pierwszego słuchania ❤️🥰
Było wspaniale!!
Wspaniały koncert..Jak dla mnie zabrakło tylko skrzypiec. Kontakt z publicznością super. Polecam i do zobaczenia na następnym koncercie.
Fantastyczny koncert. Poza świetną muzyką, zabawny czas z żartami Domagały. Miło spędzone 1,5h weekendu. Nie jest to mój pierwszy koncert Pawła Domagały i na pewno jeszcze wiele przed nami.
Świetny koncert, świetni muzycy, polecam wszystkim! Dawka dobrej muzyki i dobrego humoru gwarantowana
Wspaniały koncert , Paweł jak zawsze tryskający świetnym humorem , ciekawe efekty świetlne. Impreza bezpieczna z zachowaniem wszelkich zasad. Dziękuję...
Świetnie wykonane utwory, sympatyczni wykonawcy, dużo dobrego humoru. Wspaniale, że w tych trudnych czasach udało się zorganizować to wydarzenie. Dołożono wiele wysiłku(co było widać) żeby spełnić zasady reżimu sanitarnego. Uważam, że osoby, które ignorują obowiązek zakładania maseczek w miejscach, gdzie jest taki obowiązek, nie powinny przychodzić na koncert. Przez takie zachowanie znowu możemy długo czekać na kolejny.
Rewelacyjny koncert w piątkowy wieczór🙂 Relaks, wspaniale zgrany zespół i to brzmienie na żywo po takiej przerwie, bezcenne☺️
Kontakt z publicznością super. Organizator starał się, żeby reżim sanitarny był zachowany, jednak warto wcześniej podać informację, że zespół muzyków będzie w okrojonym składzie. Skrzypce w utworach p. Pawła robią bardzo dużą robotę. Tego zabrakło. To jednak dość duża różnica.
Kolejne spotkanie z Pawłem i kolejna dawka fantastycznej muzyki i humoru 😉 głos od którego człowiek rozpływa się na milion cząstek. Każdy dźwięk i każdą nutę chłonie się całym ciałem. Taki koncert to sama przyjemność 😊 Teraz Warszawa 😃
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane