koncert Piotr Bukartyk

Piotr Bukartyk - Pioseny z Anteny

koncert Piotr Bukartyk

Piotr Bukartyk - Pioseny z Anteny

Piotr Bukartyk - Pioseny z Anteny - Bilety na koncert

Nowa wyjątkowa trasa Piotra Bukartyka i zaproszonych gości.

Sam wokalista mówi o projekcie:

"Moi Drodzy!
Z naszych obserwacji koncertowych wynika, że wielu z Was sprawiłby przyjemność powrót do piosenek, których z różnych powodów już nie gramy. Po namyśle zdecydowaliśmy się więc na eksperyment pod roboczym tytułem „Pioseny z anteny".
Eksperyment zakłada jesienną trasę koncertową ze specjalnym repertuarem (wybranym przez Was ) oraz specjalnymi gośćmi. Już niedługo będziemy prosić Was o pomoc w wyselekcjonowaniu repertuaru"

Zaproszeni goście w zależności od dostępności, m.in. Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Krystyna Tkacz

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Piotr Bukartyk - Pioseny z Anteny

Jako,że uwielbiam twórczość Piotra Bukartyka,dla mnie wszystko było cudowne.Polecam koncert.Goście, także spisali się na medal!
Super koncert. Najlepszy gitarzysta świata... Brawurowi goście. Nie mówiąc o Gospodarzu. Polecam wszystkim.
Mamola 20.10.2016 16:13
Artyści super ! Obniżona ocena za słabą akustykę, nie można było często dosłuchać się tekstu piosenki, głównie podczas występu Pana Piotra. Pozdrawiam Violeta.
Fantastyczny koncert!!!
Gowen 19.10.2016 22:11
Rewelacyjny występ. Łezka w oku się zakręciła. Organizacja jak na Teatr Wielki przystało - bez zarzutów. Artyści w formie :)
DaNsOuNd 19.10.2016 15:58
Super koncert, wspaniali goście: Andrus, Tkacz, Zamachowski. Małe uwagi do nagłośnienia: niewyraźnie było słychać głos p.Bukartyka, bo mocno wyeksponowana była gitara genialnego p.Kawałko, zupełnie niesłyszalne organy. Ale w sumie rewelacyjny koncert!
darekw 19.10.2016 14:45
występ cudowny, zabrałam ze sobą osobę ktora nie znała twórczości P.PIORTA zakochała się powiedziała,że natychmiast musi kupić jego płyty. Zaproszeni goście też znakomici, jedyny minus to za głośna muzyka zagłuszająca Pana Bukartyka przy pierwszych piosenkach,póżniej już było ok. Z utęsknieniem czekam na widowisko KASZANA ZDALNIE STEROWANA żebym mogła kupić bilety i bawić się równie dobrze
Dzidka 19.10.2016 12:56
Bardzo udany wieczór,dziękuję i polecam
kwiatjoli 19.10.2016 12:51
Wszyscy doskonali. P. Krystynę Tkacz odkryłem od muzycznej oraz aktorskiej strony na nowo... i mnie urzekła!!! :)
Krzysiek 19.10.2016 11:41
Świetny koncert, może niedosyt lekki, że nie można było w nim zamieścić wszystkich piosenek z bogatego dorobku P. Bukartyka, ale wiadomo, że to niemożliwe. Wspaniałe przeżycia ponad dwugodzinne, co też się chwali. No i Ci goście!!!
Małgocha;) 19.10.2016 11:24
Byłoby idealnie, gdyby nie zbyt mocne nagłośnienie. Niestety nie można było zrozumieć słów piosenek śpiewanych przez Piotra Bukartyka, bo instrumenty muzyczne skutecznie go zagłuszały. A tu akurat słowa były bardzo ważne! A w ogóle to czy aby ilość decybeli nie przekraczała dopuszczalnych norm?
Super koncert, wspaniali goście, rewelacyjna muzyka i wartościowe teksty. Fajny klimat filharmonii. Szczerze polecam
Naprawdę świetny występ! Jestem zachwycony!

Polecane z kategorii koncert