koncert Piwnica pod Baranami

Piwnica pod Baranami: 65-lecie

koncert Piwnica pod Baranami

Piwnica pod Baranami: 65-lecie

Piwnica pod Baranami: 65-lecie - Bilety na koncert

Piwnica pod Baranami – wyjątkowy jubileusz

Legendarna Piwnica pod Baranami świętuje swoje 65-lecie. Zespół nieszablonowych artystów z Krakowa słynie z hucznych obchodów wszystkich ważnych rocznic. Także tym razem możemy liczyć na niezapomniane emocje!

Z okazji tej zacnej rocznicy artyści „piwniczni” wszystkich pokoleń kabaretu mają spotkać się na scenie. O czym będą śpiewać? O czasie, który przeminął, i o tym, co nadejdzie.
Przez sześć i pół dekady kabaret muzyczny Piwnicy pod Baranami ukształtował dziesiątki artystów i wykreował jeszcze więcej przebojów. Lista nazwisk gwiazd związanym z Piwnicą jest długa. Znalazły się na niej takie osobowości artystyczne jak Piotr Skrzynecki, Agnieszka Osiecka, Ewa Demarczyk, Grzegorz Turnau czy Marek Grechuta.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

05.02.2022, 17:00 Teatr Wielki
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Łódź

Recenzje i opinie: Piwnica pod Baranami: 65-lecie

Pierwszy raz uczestniczyłam w takim jubileuszu, ale mam nadzieję, że nie ostatni, występ był różnorodny, mniej lub bardziej żywiołowy, artyści przedstawili ciekawe interpretacje wierszy, piosenek, polecam
Dobry dowcip polityczny. Występ odrobinę statyczny,mało aranżacji tła.Świetny konferansjer.
Zgodnie z oczekiwaniami, Piwnica stale trzyma wysoki poziom, piękne piosenki, super oprawa muzyczna i aktualne wydarzenia opowiedziane w wysublimowany sposób.
Byłem trzy razy na występach Piwnicy - jeszcze za życia Piotra. Z wielkim sentymentem ruszyłem wraz z synem na koncert. Zacznę od spraw technicznych - operacja światłem scenicznym na poziomie ucznia klasy pierwszej. Nie mam siły pisać o szczegółach. Tragedia. Punkt drugi. Nagłośnienie - znośne. Natomiast dykcja większości występujących druga tragedia. Kiedy śpiewało kilku wykonawców uciekała mi prawie połowa tekstu. Dlaczego ??? Dopiero w drugiej połowie poziom występów poprawił się. Niestety z całym szacunkiem dla siwych głów ale średnia wieku aktorów to około 67 -70 lat, brak nowych pomysłów. Najjaśniejszą gwiazdę była pięknie, czysto i wyraźnie śpiewająca najmłodsza aktorka ( sorry nie dosłyszałem nazwiska ). Ostatnia rzecz -gdzie tajemniczy, magiczny nastrój ??? Czy Piwnica zamiera, gdzie młoda krew. Przy całym szacunki jakim obdarzam Piwnice Pod Baranami smutno mi. Nie wiedziałem co powiedzieć synowi któremu przed koncertem opowiadałem, zachwalałem, zachwycałem się ??? Jestem dumny z syna, który wiedząco moich sentymentach powiedział po koncercie " Tati nie było tak źle " Jestem dumny, że on to wytrzymał. Nadal będę lubił Piwnice Pod Baranami ale bardziej za to co było niż za to co jest. Jacek
Udział w koncercie to prawdziwa uczta dla duszy i zarazem nadzieja na lepsze jutro. Niewiarygodne a jednak prawdziwe teksty z dawnych lat wciąż aktualne. Ogromny szacunek dla artystów.
Świetnie, są szczególnie potrzebni w tych trudnych czasach.
Uwielbiam po prostu. Byłam na 14 przedstawieniach i zawsze coś nowego, aktualnego i powrót do klasyki, i repertuar, i wykonawcy, i cudowny zaprxyjaźniony prowadzący.
Wspaniały występ. Genialni Artyści. Z przyjemnością wzięłabym udział w tym wydarzeniu jeszcze raz.
Piękny koncert.
Piwnica jak zawsze rewelacyjna
Niesamowity, piekny koncert.
Byłem już na kilku występach Piwnicy pod Baranami. Niezmiennie wysoki poziom artystyczny prezentowanych piosenek . Humor rozbawiajacy do łez i wzruszenie które długo się pamięta.

Polecane z kategorii koncert