koncert Piwnica pod Baranami

Piwnica pod Baranami: Wielki koncert z okazji 60-lecia

koncert Piwnica pod Baranami

Piwnica pod Baranami: Wielki koncert z okazji 60-lecia

Piwnica pod Baranami: Wielki koncert z okazji 60-lecia - Bilety na koncert

WIELKI KONCERT JUBILEUSZOWY - 60 LAT PIWNICY POD BARANAMI - 30 artystów 3 pokoleń Piwnicy!!!

Rozrywka w naszych czasach lekarstwem na wszystko - W programie wiele premierowych piosenek, specjalnie przygotowanych oraz niezapomniane hymny „piwniczne”. Nie zabraknie oczywiście łagodnej satyry, oraz licznych niespodzianek

Jest to opowieść o Piwnicy.... i jej 60 letniej historii...

To miejsce stworzyło egzotyczne środowisko pod względem obyczajowym i towarzyskim.

Proponujemy zatem opowiedzieć barwną historię, przywołującą wiele zdarzeń związanych z ludźmi tworzącymi legendę Piwnicy Pod Baranami.

Wszystko to w przepięknych piosenkach z muzyką naszych znakomitych kompozytorów: Zygmunta Koniecznego, Jana Kantego Pawluśkiewicza, Zbigniewa Preisnera, Stanisława Radwana, Andrzeja Zaryckiego oraz tych najmłodszych: Adriana Konarskiego, Tomasza Kmiecika, Pawła Pierzchały.

Opowieść wyśpiewają trzy pokolenia „Piwniczan” m.in. Tadeusz Kwinta, Mieczysław Święcicki, Alosza Awdiejew, Czesław Wojtała, Rafał Jędrzejczyk, Ewa Wnukowa, Tamara Kalinowska. Kamila Klimczak, Ola Maurer, Agata Ślazyk, Piotr Kubowicz, Maciek Półtorak, Beata Czernecka, Kamila Klimczak, Leszek Wójtowicz i inni,

Kierownictwo muzyczne: Michał Półtorak

Konferansjer: Leszek Wójtowicz

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Piwnica pod Baranami: Wielki koncert z okazji 60-lecia

Poziom artystyczny wysoki, oczywiście. Jednak ponieważ to koncert jubileuszowy, to liczyłem na więcej klasyki "piwnicznej", zwłaszcza tej mówionej. W koncercie znalazły się też występy komentujące bieżącą politykę - ja mam poczucie humoru w innym miejscu, jak mawiał pewien chirurg.
Odważny, szczególnie w czasie ogromnej cenzury w mediach publicznych i strachu przed linczem w mediach niepublicznych. Fantastyczny koncert. Monolog STAŃCZYKA był niezwykle inteligentny, śmieszny z mądrym zakończeniem.
dorota z kielc 21.01.2017 15:12
nie zawiedli. Szkoda tylko, że organizator koncertu wymienił w wśród występujących Mieczysława Święcickiego i Aloszę Awdiejewa, których brak jednakowoż doskwierał. I nikt za to publiki nie przeprosił.
Super! Prawdziwa Piwnica Pod Baranami z jej klimatem, inteligencją, super
bardzo piękny koncert!
Doskonała wyspa humoru i zadumy na oceanie szarości życia codziennego
Krzysztof 28.10.2016 20:01
Piosenki niezłe. Prowadzenie koncertu - dno: nienawiść, agresja, wyszydzanie rzędu, prezydenta. I na koniec tekst: "Jeszcze wrócimy i damy w mordę." Tym którzy kupili bilety?? Czyżby Piwnica pod baranami z kolebki kultury przeistoczyła się w kolebką lewackiego chamstwa, agresji i podłości? Nie kupiłem biletów by tego wysłuchiwać! Taką kulturę rząd dotuje z moich podatków?? Skandal!.
Piękny, nastrojowy koncert
Fantastyczny koncert...! Świetnie odebrany przez publiczność. Brakowało jedynie materiału informacyjnego..i programu koncertu.
1Tomek 27.10.2016 01:53
Niestety:( Z Piwnicy pod Baranami to tylko nazwa została : :( Zamiast celnego i subtelnego literackiego humoru i atmosfery "piwnicznej" .tandetne i prymitywne "żarty" polityczne -na dodatek bez realiów Polski..:(
Znakomite prawie 3 godziny. Pełne czaru i subtelności. Celne riposty oceniające współczesność doprowadzały do łez ze śmiechu chociaż temat był bardzo poważny. Cieszę się, że miałem zaszczyt uczestniczyć w spotkaniu z elitą znakomitości.
Krzysztof 26.10.2016 15:56
Wspaniałe godziny, mimo braku pewnych "żelaznych" pozycji z historii Piwnicy, balsam dla duszy, bo i liryka i aktualne, jakże celne odniesienia polityczne. Tak trzymajcie, a jeżeli komuś się nie podoba, niech chodzi na występy Pietrzaka, czy Wolskiego;)
Małgocha 26.10.2016 12:43
Rewelacja!!! Bawiliśmy się wyśmienicie. Pełen profesjonalizm. Świetne i celne teksty. Oby częściej Piwnica pod Baranami gościła w Łodzi
Wiewiórka 26.10.2016 11:43
Wielka cześć i chwała że od tak wielu lat oraz pomimo odejścia Piotra Skrzyneckiego "przedstawienie trwa dalej". Trochę szkoda, że na skądinąd jubileuszowym koncercie zabrakło artystów którzy z Piwnicy wyszli - Grzegorza Turnaua, Jacka Wójcickiego a i tych którzy podobną są w niej nadal np. Beaty Rybotyckiej oraz kilku "gwoździ" programowych Piwnicy - piosenek Ta nasza młodość i jakichś z repertuaru Ewy Demarczyk. Tym niemniej cudownie było znowu ich usłyszeć. Minus za nagłośnienie w Teatrze Muzycznym - może czas aby zmienić akustyka, bo na wyższych rejestrach coś skrzypi w głośnikach.
Cpt. Nemo 26.10.2016 11:36
Koncert bardzo piękny, jakkolwiek nastawiałam się na to, że usłyszę głos Piotra Skrzyneckiego, że posłucham Anny Szałapak, Beaty Rybotyckiej, Jacka Wójcickiego ... Brak tych osób nie przyćmił jednak ogólnego wrażenia pięknego przeżycia koncertu i kabaretu na najwyższym poziomie. Intelekt, elegancja, maniery ... Sama radość. To, co mi jednak dokuczało, to albo kiepski dźwiękowiec albo zła akustyka w Teatrze. W ogóle nie rozumiałam i nie słyszałam słów, gdy w tle grała muzyka lub gdy rozlegały się oklaski.
Wspaniały koncert,miłe wrażenia,jestem zadowolony,że mogłem w tym uczestniczyć.
włodekb 26.10.2016 11:28
znakomity
Z przerażeniem stwierdzam, że po 60-ciu latach wspaniałej działalności Piwnica Pod Baranami przekształciła się w Piwnicę Dla Baranów. Lżenie i naigrywanie się z hymnu narodowego jest czymś najbardziej ohydnym i haniebnym, i powinno zostać ukarane.
Urocze,nieco staroświeckie,trochę mapeciarskie. Za poważny minus uważam za dużą dawkę polityki-choć nie jestem zwolennikiem obecnie rządzącej opcji.
Fantastyczny, cudny koncert..wspaniali ludzie, artyści genialni a monolog Stańczyka to istny majstersztyk :) Troszkę niewygodne krzesła ale nic to ....strona duchowa poczuła się uśmiechnięta do łez :)
Wróciłem do domu nie ten sam Dziekuję Piwnicy Na pewno bede czesciej jezdził do Krakowa, chyba ze Piwnica bedzie czesciej przyjezdzac do Trójmiasta
Bardzo fajnie spędzony wieczór - POLECAM
Bardzo udany koncert.
Witam Jestem fanem Piwnicy od lat,coroczne koncerty na Ołowiance super magiczna atmosfera, wczorajszy występ mnie rozczarował, zamiast poezji liryki , frustracje polityczne Pana Wójtowicza,masakra . Magiczna atmosfera którą tworzył Piotr S.już nie wróci . Piwnica z Baranami
Kultowa "Piwnica" Komentarze zbedne. To trzeba po prostu zobaczyc!
super wydarzenie
Bardzo ciekawa propozycja. Piwnica w Poznaniu to z pewnością wydarzenie na miarę jubileuszu !
Super! Dawno się tak nie ubawiłam, polecam!
Sam koncert ciekawy,niestety jak to często w Polsce bywa z akustyką było cos nie tak, m.in. zacierały się słowa, a to przy tego typu spektaklu jest b.ważne i dużo się traci ...do tego na bocznym dolnym balkonie, wialo chłodem...w ogóle miejsca tam,zwłaszcza te najbardziej po prawej chyba nie "zasługują" na tę cenę, prawa strona sceny jest niewidoczna...chyba lepiej wypadają nawet te miejsca najwyżej,do tego za niższą cenę... Ale tak to czasem się zdarza,ze się nie trafi jak jest się po raz pierwszy...najważniejszą dla mnie sprawą jest jednak akustyka, bo to działa na niekorzyść artystów a widz nie może w pełni cieszyć się spektaklem:(
Wspaniałe przeżycie!Chciałabym jeszcze i na pewno wybiorę się jeszcze raz :)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert