koncert

Przebój Lata RMF FM i Polsatu - realizacja TV POLSAT

koncert

Przebój Lata RMF FM i Polsatu - realizacja TV POLSAT

Przebój Lata RMF FM i Polsatu - realizacja TV POLSAT - Bilety na koncert

Przebój Lata RMF FM i Polsatu - realizacja TV POLSAT | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Drugiego dnia Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji zobaczymy największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej w niezwykłym konkursie na przebój lata! Hity, które towarzyszyły nam przez mijające wakacje zawalczą o prestiżowy tytuł Przeboju Lata RMF Fm i Polsatu. Przygotowana jest również niespodzianka, wystąpią gwiazdy z zagranicy jakich jeszcze kielecki amfiteatr nie widział!

**Kasia Kowalska
Anna Wyszkoni
Grzegorz Hyży
Sławomir
Lanberry
Margaret
Gromee & Jesper Jenset
Kush Kush & Marta Gałuszewska
Michał Szczygieł
Filip Lato
Feel
Zouzy
Ofenbach
Shanguy
Betta Lemme

prowadzenie: Monika Dryl i Igor Kwiatkowski oraz Maciej Rock i Jacek Tomkiewicz* \Program rejestrowany jest przez TV Polsat, biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Niesamowita atmosfera,bardzo udany koncert,fajni artyści i super oprawa.
Organizacja na średnim poziomie. w porównaniu do innych masowych imprez typu Sopot Festival wypada marnie. Wykonawcy jak zawsze dali rade natomiast obsługa NIE!!! wpuścić na pół godziny przed koncertem taką ilość osób jest niewykonalne. No i oczywiście wszyscy ochroniarze niedoinformowani przez organizatorów iż dzieci do lat 5 wchodzą za darmo!!
Super miejsce, klimat i artyści. Impreza baaardzo udana.
Justyśka1990 01.09.2018 15:27
Wspaniała atmosfera, świetni prowadzący, super organizacja, i gwiazdy.. Cudownie! Chciałoby się powiedzieć chwilo trwaj..
Super, super, super, byłam juz drugi rok z rzędu i jeśli będzie kolejna edycja tez pódę :-)polecam
Swietna impreza i super zabawa!
Kolejne zakończenie lata i kolejna impreza w Kielcach (to już trzecia).Choć bawiłam się dobrze (zawsze każda muzyka wyzwala chęć zabawy ,śpiewu i przede wszystkim tańca-oczywiście w miarę możliwości powierzchni przypadającej na uczestnika) to muszę podsumować tą 3-cią już imprezę w Kadzielni zgodnie za wygraną Margaret: BYLE JAK . A teraz wyjaśnię skąd taka opinia:po pierwsze- wejście TRAGICZNE:od 19:40 pierwsi widzowie zostali wpuszczeni na teren obiektu.Ślamazarne 3 panie sprawdzające bilety sprawiły,że pierwsze występy gwiazd Sławomir oraz Shanguy słuchaliśmy tłocząc się do bramek(w żadnym z dotychczasowych lat nigdy taka sytuacja nie miała miejsca)!!Potem nerwowe szukanie przez ludzi swoich miejsc-żałosne.Po drugie-długie przerwy:rozumiem-reklamodawcy i pieniądze za tym płynące lecz zabawianie quizami na temat woj.świętokrzyskiego trzeci rok z rzędu jest już trochę monotematyczne (może organizator niech wymyśli coś nowego).Mimo tych uchybień bawiłam się przednie (czego nie mogę powiedzieć o ludziach obok, którzy chyba pomylili imprezy ,gdyż widząc ich nieruchome postawy miałam wrażenie iż albo nie odpowiada im muzyka(a w końcu gwiazdy grały muzę klubową) lub czuły .iż są w kinie i skupiły się głównie na oglądaniu i jedzeniu popcornu ;). A na podsumowanie dodam:WIELKIE BRAWA dla prowadzących: Igora Kwiatkowskiego oraz Moniki Dryl(głos petarda)- oni wg.mnie powinni wygrać w tym roku Przebój Lata. Dla organizatora przyznaję 2 gwiazdki- dla prowadzących 5.
Super impreza
Super zabawa. Byliśmy już drugi raz i planujemy swoją obecność na koncercie za rok.
Było super!!!
Koncert typowo przygotowany tylko dla widzów przed telewizorami i nabijaniem pieniędzy sms-ami. W przerwach nic się nie działo, szkoda czasu, lepiej oglądać koncert przed telewizorami. Ponadto nie było telebimów. Ktoś jak kupił odległe miejsce nic nie widział.
Bardzo fajna impreza, bardzo dobrze zorganizowana, na wysokim poziomie. W przyszłym roku też będziemy :)
Udana impreza. Szykujemy się już na przyszły rok. Dziękuję.
Było bardzo fajnie muzycznie i nawet śmiesznie między wykonaniami dzięki I.Kwiatkowskiemu i koleżance
Jak zwykle rewelacja!!!!!
super koncert

Polecane