koncert

Roksana Węgiel

koncert

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel - Bilety na koncert

Roksana Węgiel | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

ROKSANA WĘGIEL- zwyciężczyni I edycji The Voice Kids, a przede wszystkim 16-stego Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Jej dojrzała barwa głosu oraz moc, która jest odwrotnie proporcjonalna do jej wzrostu i wagi zachwycają zarówno jej rówieśników jak i dorosłych. Edyta Górniak w programie the Voice Kids nie kryła zachwytu: „Myślałam, że ty jesteś nieprawdziwa. Beyonce w twoim wieku na pewno nie miała takiego głosu”.
W styczniu 2019 Roksana uzyskała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Fonograficzny debiut roku.

UWAGA:
1.Osoby, które nie ukończyły 14 roku życia mogą wejść na imprezę tylko pod opieką osoby pełnoletniej ! Opiekun i osoba niepełnoletnia muszą posiadać bilety wstępu.

2. Osoby od 14-18 roku życia (nieukończone) muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna na uczestnictwo w imprezie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

super
Superrrrr koncert było
Koncert może udany. Szkoda tylko,że dla nie których dzieci okazał się dramatem. Nie można mówić ,ze wszyscy otrzymają podpis od Roksany , a później po 90minutach oznajmiać, że niestety nie wszyscy go otrzymają. Podpisy były dopóki była sprzedaż upominków. Moje dziecko stało 1,5godziny i przyszło do domu z płaczem. Jestem rozczarowana.
wszystko super. wrażenia niesamowite.
tata dwójki prawie nastolatek :) 10.12.2019 00:09
Świetny koncert!!! Wspaniała młoda artystka!!! Genialni towarzyszący muzycy!!!
Swietny koncert, profesfjonalne naglosnienie, dobre warunki lokalowe no i kapitalny wystep Roksany. Nasze dzieci byly zachwycone :)
Córka zachwycona, to chyba najlepsza recenzja ;)
Świetny koncert i nagłośnienie
Bawiliśmy się super, na pewno na koncert Roksany pójdziemy ponownie. Muzyka rewelacja, śpiew rewelacja ale miejsce dla dzieci nie do końca bo słaba widoczność .
Było super. Obsługa imprezy profesjonalna, klub mega fajny.
Super
Polecam!
Super!!!
Koncert ok, natomiast jeśli chodzi o autografy to nie wszystkie dzieci otrzymały (miedzy innymi moja córka). Nie po to idzie dziecko na koncert za który płaci się i liczy na autograf , czeka do samego końca (tj. do 21:00) i wychodzi z płaczem. Tak nie powinno być !!! Mam nadzieje że dzieci które nie otrzymały autografów to zostanie im to wynagrodzone przez organizatorów !!! -:(
Koncert bardzo udany, szkoda tylko, że po oczekiwaniu półtorej godziny, gdy zostało 20 osób Roksana stwierdziła, że koniec zdjęć...to taki trochę brak szacunku wobec młodych fanów 😒
Sam koncert był ok - córka byla zadowolona, jednak organizacja i szacunek młodej gwiazdy do fanów pozostawia wiele do życzenia! Po pierwsze koncert był dość późno a Roxie spóźniła się 20 minut i weszła na scenę jakby się nic nie stało! Po drugie wszyscy mieli dostać autografy i zrobić selfie ze swoją idolką - jak zapewniał organizator, a co się później okazało, tylko część mogła tego doświadczyć ponieważ Roxie przez pół godziny zaraz po koncercie wolała robić sobie zdjęcia (widział to mój mąż, który czekał na nas) olewając w ten sposób tłumy dzieciaków, które czekając na nią mdlały w tym ścisku tłumu. Byliśmy zapewniani 3 razy, że każdy będzie miał możliwość zrobić sobie fotkę z Gwiazda i uzyskać jej autograf. Na szczęście nam się udało w ostatniej chwili ale słyszałam i widzialam haniebne zachowanie chyba Managera (taki pan w czpeczce). Traktował on fanów bardzo przedmiotowo. Uważam to zachowanie za niedopuszczalne i wręcz skandaliczne, bo albo wszyscy dostają to samo albo nikt!!! Każdy zapłacił taka sama cenę za bilet! A na domiar tego "pan w czapeczce" był bardzo niekulturalny i z lekka agresywny. Jak już stałam z córką koło Roxie, to wkurzył się, że jeszcze tyle młodych ludzi czeka w kolejce po spełnienie marzeń i poleciał do ochraniarzy szturchając mnie dość mocno i nawet nie przeprosił. Jest to dla mnie zachowanie bardzo niekulturalne i wręcz patologiczne. Moja córka już nawet przez tego pana nie chciała zdjęcia tylko autograf. Miał to być Mikołajkowy prezent dla dzieci a pozostawił niesmak i bardzo smutne wspomnienia w głowach najmłodszych. Jak można tak traktować dzieci zapatrzone w swoją idolkę, dla których było to spełnienie marzeń??!! Roxie powinnaś się na prawdę wstydzić, bo te pół godziny które poświęciłaś na swoje prywatne zdjęcia powinnaś przeznaczyć dla tych którzy dla Ciebie tam byli. Miałaś do siebie zachęcać a wręcz zniechęciłaś. Na prawdę jestem bardzo rozczarowana Twoja postawą...
Rozczarowana matka 09.12.2019 15:27
Bylo cudownie!!!!
Ogólnie bylo ok.
Koncert świetny! Roksana dała czadu!
Asiaasiaasiaasia 09.12.2019 11:56
Koncert zaczął się z opóźnieniem . Nie znam przyczyny , dlatego nie rzucam złego zdania . Występ podobał się córce , lokal był przystosowany do tego żeby dzieci mogły wszystko zobaczyć . Pozdrawiam
Djagliwice 09.12.2019 11:39
Koncert był super, lecz zapewniono nas że każdy zrobi zdjęcie i dostanie autograf od Roksany. Niestety Roksana po półtorej godziny zdecydowała o zakończeniu robienia zdjęć. Zostało około 20 osób czekających na spotkanie z Rokasaną. A za bilet zapłaciłam po to, by móc jej posłuchać dostać autograf i zrobić zdjęcie. Według mnie było to nie fer, ponieważ 3 razy było powiedziane żebyśmy się nie pchali na drzwi i każdy zrobi zdjęcie. Niektóre osoby nawet się popłakały. Jest nam bardzo przykro że Roksana tak nas potraktowała 3
Występ sam w sobie Roksany był super. Jednak jest ale: dziecko nie dostało możliwości zdjęcia z Roksaną ani autografu bo było zbyt dużo ludzi na siły Roksany . Co do autografu to nie powiem może ręka boleć ale żeby jeszcze chwili nie wytrzymać żeby choć móc zrobić sobie z nią zdjęcie. Po za tym był to jak pisze "koncert Mikołajkowy" a co się z tym kojarzy to jakiś otrzymany drobiazg, np zdjęcie Roksany dla każdego dziecka przy wejściu. Jest to o tyle smutne gdyż dla młodszych dzieci w tym mojej córki spotkanie ze swoją idolką to sprawa WIELKIEJ WAGI. A tu tak mało brakowało do spełnienia jej marzenia, które skończyło się wielkim rozczarowaniem. Przykro jest patrzyć na łzy dziecka, gdyż to miał być niezapomniane wydarzenie. W sumie to takie pozostanie tylko że ze smutkiem w tle :(
Wspaniały występ. Roxana cudowna. Dzieciaki świetnie się bawiły. Na przyszłość organizatorzy powinni koniecznie brać pod uwagę, że na wydarzenie w większości przybywają dzieci. Koncert był spóźniony około 20 minut. W przypadku dzieciaków, to bardzo długo. Dodatkowo słaba organizacja rozdawania podpisów: - nie wydzielona kolejka pasami (dzieci w przedziale 5-15 wraz z dorosłymi stłoczone na sali przeciskające się przez wąskie drzwi do pomieszczenia z wokalistką, oczekiwanie w ścisku trwało około godziny, więc dla niskich dzieci było to naprawdę trudne; powinna być wydzielona kolejka pasami jak na lotnisku, wtedy tłum nie napiera) - po godzinie oczekiwania ochrona powiedziała, że wpuszcza tylko dzieci bez rodziców (to jest niedopuszczalne, wiadomo, ze dzieci do 15 roku życia są pod opieka rodziców, jak np. 6 letnie dziecko rodzic ma puścić samo w tłumie do sali, której nie widzi) - po około 70 minutach oczekiwania ochrona powiedziała, że wpuszcza tylko osoby z płytami lub książkami (taka informacja powinna być przekazana na początku, nie może być tak, że np 5 latek czeka godzinę a później okazuje się, że nie zostanie wpuszczony, albo musi iść kupić płytę i stanąć na koniec kolejki. Poza tym część dzieciaków zostawiła płyty, książki w domu, więc najlepiej jak taka informacja byłaby na bilecie - wtedy każdy wie, że jak chce autograf to musi zabrać płytę na koncert) Podsumowując: koncert świetny, organizacja słaba (nie wzięte pod uwagę dzieci).
Koncert bardzo fajny! Szkoda, że występ zaczął się z opóźnieniem 🙁 ( to odbieram jako brak szacunku dla widza). Baaaardzo długa kolejka po autograf, co wiele dzieci bardzo zniechęciło ( rodziców też).
Super! córka zachwycona !
Super występ dzieci zadowolone i to się liczy :-)
Bawiliśmy się dobrze jednak niższe dzieci nic nie widziały duży minus
Bardzo żywiołowy koncert Roksany. Ochrona niestety pozostawia wiele do życzenia. Panów wysłałabym na przeszkolenie.
Super. Koncert bardzo fajny i przygotowany w sposób profesjonalny.
Występ super. Natomiast nie wszystkie dzieci/młodzież doczekały się na autografy z Roksaną. Rozdawała autografy i zdjęcia przed ok. 45 min a potem w przelocie tylko. Dużo dzieci małych czekało i ciężko im wytłumaczyć dlaczego już koniec. Gdyby mogła rozdawać, żeby wszyscy się "dostali" to byliby zadowoleni. a tak było trochę smutku wśród młodych fanów. ( już lepiej żeby zaspiewala ze 3 piosenki mniej, a dluzej spotykała się z fanami)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Cleo

Cleo

(25)

najbliższe wydarzenie
10.08.2020 17:00

bilety od 30.00 PLN