koncert
Raz Dwa Trzy

koncert

Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy - Bilety na koncert

Raz Dwa Trzy - Warszawa Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr | Kupuj Bilety Online

Raz Dwa Trzy, jeden z najpopularniejszych polskich zespołów, od lat z powodzeniem łączący muzykę rockową z poezją. Poza autorskimi utworami, na ich płytach znaleźć można m.in. interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej, czy Wojciecha Młynarskiego.

Ich koncerty niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród publiczności, co potwierdzają komentarze zadowolonych fanów:

„Polecam pójść! Ja i znajomi zabraliśmy ze sobą rownież dzieci 10, 12 lat i potwierdzali ze koncert im się podobał! Pewnie nie na wokalistę ale na instrumenty i ich brzmienie zwracali swą uwagę! Na koniec wzruszająca i zabawna niespodzianka!”

„Zabawa była przednia! Poziom wysoki jak zawsze.”

„Adam Nowak jak zwykle dał dużo wrażeń artystycznych, super koncert, oby jak najwięcej takich występów!”

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Wspaniałe spotkanie z ważną piosenką i zespołem RAZ DWA TRZY! Po raz kolejny pełen profesjonalizm, niezapomniany kontakt wokalisty i całego zespołu z publicznością. Wieczór, który poruszył całe spektrum emocji :-) !
Świetny koncert. Raz, dwa trzy jest jak wino!
koncert rewelacyjny :)
Jednym słowem GENIALNIE. Polecam wszystkim . Ten koncert to panaceum na wszystkie dolegliwości.
Piękny klimatyczny koncert.
Wspaniałe przeżycie 😄
Znakomity koncert! Raz dwa trzy jak zwykle w formie! Ujął mnie swą grą szczególnie trębacz, Tadeusz Kulas! Rewelacja!
Genialny, jedyny w swoim rodzaju:-)
Są fantastycznie, kochają to, co robią, bawią się graniem na scenie.
Wspaniały koncert. Mądre teksty piosenek, czyli - jak mówił Adam Nowak - sztuki mniejszej, świetna oprawa muzyczna. Moim zdaniem, to była Wielka Sztuka!
Małgorzata 12.10.2019 08:30
Fantastyczny występ:) Łzy ze śmiechu i ze wzruszenia gwarantowane. Sama Kuźnia też super- od jedzenia po domową atmosferą. Serdecznie polecam!
Wspaniały występ w fantastycznym klimacie miejsca.
Koncert super! Czuło się, że „chłopcy” cieszą się tym co robią.
Uczta dla uszu jak również i dla podniebienia. Aczkolwiek może ciut za duży poziom głośności jak na to pomieszczenie. Zespół nie wymaga komentarza. Świetnie było :-)
Jestem wielkim fanem 1 2 3 . Brawo !! Jeszcze raz brawo !! Wspaniała muzyczna uczta!!! Kameralna sala to wielki atut.
Koncert jak zawsze wzruszajacy piękny brak slow do opisania
W sumie to chodzę tylko na te koncerty gdzie nie ma ryzyka :) Z resztą w Kuźni ciężko źle trafić może trochę ciasno ale tak ma być artyści na wyciągnięcie ręki. A Raz Dwa Trzy to jakość sama w sobie i tyle.
Muzyczny majstersztyk! :-)
Super koncert.
Rewelacja wspaniała uczta dla duszy. Pełen profesjonalizm. utwory ciągle brzmią w mojej głowie Chciałam nadmienić iż byłam już na kilku koncertach w Kuźni i pierwszy raz siedząc po prawej stronie sceny przy ścianie była słaba akustyka
Wspaniali, wyjątkowi mistrzowie słowa i muzyki!
Świetny koncert i atmosfera w Kuźni Kulturalnej
RAZ DWA TRZY nie zawodzi nigdy a często zaskakuje. Dlatego takie wydarzenia są potrzebne. Dziękuję za wrażenia całemu składowi. Dla KLUBU WYTWÓRNIA jedna mała podpowiedź - a może ustawienie krzesełek z delikatnym przesunięciem wobec siebie (nie ustawione dokładnie jedno za drugim), będzie lepszym rozwiązaniem? Publiczność ma większe szanse na zobaczenie wykonawcy w przypadku gdy większe osoby siadają z przodu. Pozdrawiam
Świetny koncert!😁
Colin74 16.09.2019 10:32
Koncert przepięknych, mądrych i fajnie zaaranżowanych utworów! Małe dwa zarzuty: brakło niektórych płyt, No i nie zostawia się publiczności tak" rozbabranej" emocjonalnie! Jednym słowem- NIEDOSYT!
Raz Dwa Trzy zawsze gwarantuje wysoki poziom. Polecam
Jak zwykle super występ. Zespół w trakcie koncertu bawił się świetnie a publiczność jeszcze lepiej 🙂 Po koncercie zespół Raz Dwa Trzy otrzymał owacje na stojąco za co odwdzieczyl się dodatkowymi 2 piosenkami. Jesteśmy bardzo zadowoleni i Polecamy!
Koncert świetny, aranżacja i wykonanie brawurowe. A przy tym interesujące i zgrabne wypowiedzi p. Adama Nowaka. Organizacja koncertu na 5.
Koncert pierwsza klasa, wszyscy zadowoleni
wspaniały występ, fantastyczna atmosfera :) i niesamowica muzyka :)
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
25.10.2019 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN

Warszawa inne wydarzenia