Recenzje
Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

Recenzje

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

Świetna muzyka, Świetny koncert.
Super czas dla calej rodziny - bardzo pozytywne doswiadczenie!
Balsam dla duszy i ucha. Było fantastycznie! Pełen profesjonalizm.
bardzo interesujący występ ,polecam wszystkim myślącym
Rewelacja! Nawet moja 10 letnia córka wyrywała do tańca w drugim rzędzie =) A nastoletni sceptycznie nastawiony syna jakoś się także odnalazł =)))
świwtny koncert ... dużo dobrej muzyki, mądrych tekstów i głębokich sentencji miedzy piosenkami od lidera grupy ... naprawdę wartosciwe ... ważne wydarzenie na którym warto było być !
Znakomity wykonawca, Świetny koncert!
Koncert pierwsza klasa. Panowie w świetnej formie, a piosenki, które grają to prawdziwy rarytas. Muzyka plus słowo. Nagłośnienie super! Wyszliśmy oczarowani. Naprawdę warto było. Gorąco polecam.
Jestem fanką Adama Nowaka i Zespołu od momentu kiedy pojawili się na scenie muzycznej, muzycy pomimo nie zapełnionej w 100 % sali dali wspaniały koncert, zarówno muzycznie jak i tekstowo spełnili moje oczekiwania,atmosferę koncertu wzbogaciły zapowiedzi Adama Nowaka , było suuuper
Wspaniały występ 😍 i wspaniały zespół niezwykłych muzyków. Wokalista charyzmatyczny, wypowiedzi jego w trakcie koncertu były pełne mądrości..
Marzena i Bogdan 06.04.2019 22:50
Koncert był super. Wspaniała muzyka świetni muzycy.
Świetny koncert! Jeżeli ktoś będzie miał okazję zobaczyć Ważne piosenki - niech się wybierze!
Jak zwykle zespół Rad Dwa Trzy pokazał się z najlepszej strony. Profesjonalny warsztat muzyczny, kunszt wokalny Adama Nowaka, wspaniała atmosfera, to wszystko sprawia, że na takich koncertach chce się, a nawet trzeba bywać. Pełna widownia o trzypokoleniowym przekroju, burzliwe oklaski na stojąco i potrójny bis, świadczą o doskonałości zespołu. Cieszę się, że CKK Katowice zaprasza tak doskonałych artystów.
Świetny koncert, lubię ten styl muzyki, to był pierwszy koncert zespołu Raz dwa trzy. Dla mnie wazy jest teks w piosenkach, dla męża muzyka - obydwoje byliśmy zadowoleni.
Genialny występ, kapitalny Adam Nowak wspaniała trąbka i jakie gitarowe sola REWELACJA
Bardzo piękny koncert, jak zawsze ZESPÓŁ dał z siebie 100 procent!
Prawdziwy kunszt, doskonała podróż sentymentalna Niebanalna aranżacja, super publika
To były ważne piosenki pełne głębi tekstów i niezapomnianych melodii
Cudowny koncert. Panowie w świetnej formie, głos Pana Adama niezmiennie urzeka. Bardzo dobre nagłośnienie koncertu no i ten kontakt z publicznością. Oby częściej zaglądali do Katowic!