Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert

SYLWESTROWA REWIA PRZEBOJÓW

koncert

SYLWESTROWA REWIA PRZEBOJÓW

SYLWESTROWA REWIA PRZEBOJÓW - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Tradycją Raciborskiego Centrum Kultury są kończące rok kalendarzowy eleganckie gale sylwestrowe. Co roku widownia gromadzi miłośników dobrej muzyki, którzy cenią sobie wysoką jakość artystyczną i klasę.
Gala „Sylwestrowa Rewia Przebojów" to wyjątkowa propozycja Raciborskiego Centrum Kultury na tegoroczną sylwestrową noc. Propozycja pełna elegancji i fantastycznej muzyki w doskonałym wykonaniu artystycznym, obfitująca w najpiękniejsze melodie i przeboje wszechczasów.
Porywająca i wielobarwna muzyka, piękne głosy, charyzmatyczni soliści, fascynujące kreacje, energetyczny taniec, klimatyczna scenografia oraz budzące szczery śmiech słowo to kamienie milowe gali.
Evergreens, czyli „wiecznie zielone" melodie, które zabrzmią tego wieczoru nie wymagają rekomendacji, bo od lat stanowią klasykę swoich gatunków. W programie sylwestrowej gali stworzyły atrakcyjny bukiet brzmień, emocji, wspomnień i wystrzałowej energii! Tego wszystkiego, co niezbędne, aby w wyśmienitym nastroju i z klasą wkroczyć w Nowy Rok!
W sylwestrową noc wybrzmią m. in. najpiękniejsze melodie operetki, musicalu, filmu a także polskie i światowe standardy muzyki rozrywkowej.
Na scenie wystąpią charyzmatyczni soliści, którzy swoimi występami każdorazowo zdobywają serca i gorący aplauz na scenach całego kraju: Olivia Ohl-Szulik (sopran), Monika Biederman-Pers (sopran), Tomasz Jedz (tenor), Michał Musioł (tenor) oraz Piotr Karzełek (baryton). Muzykę dopełni atrakcyjna choreografia oraz taniec w wykonaniu duetu Julia Kulawik i Przemysław Łamacz.

Ponadczasowe kompozycje zabrzmią brawurowo w nowych aranżacjach i wykonaniu znakomitego zespołu muzycznego pod kierownictwem Mariusza Dubrawskiego – pianisty, kompozytora i aranżera, który przez ostatnie kilkanaście lat koncertował z Ireną Santor.

Przewodnikiem przebojowej muzycznej nocy będzie ujmujący humorem i sceniczną osobowością - Michał Musioł.

Zapraszamy na pełne najlepszej energii, muzycznych brzmień i humoru - niezapomniane powitanie Nowego Roku do Raciborskiego Centrum Kultury.

Honorowane raciborskie karty: ,,Senior 60+'', ,,Rodzina+''
Bilerty w cenie 140,- (do 30XI), 160,- (1XII-30XII) 180,- (31 XII)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Racibórz

Recenzje i opinie: SYLWESTROWA REWIA PRZEBOJÓW

Brak recenzji

PROMOCJA DNIA

-25%

Kraków
09.12.2022 19:00

bilety od 80,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii koncert