koncert Sławek Uniatowski

Sławek Uniatowski - The best of

koncert Sławek Uniatowski

Sławek Uniatowski - The best of

Sławek Uniatowski - The best of - Bilety na koncert

Sławek Uniatowski - The best of - Kraków Kijów Centrum | Kupuj Bilety Online

„ The Best of” czyli wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławka Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Podczas koncertu nie zabraknie takich utworów jak " Honolulu", czy " 5 rano". Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.
Sławek Uniatowski - Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project.
Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble.
Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

08.05.2020, 19:00 Kijów Centrum
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kraków

Recenzje

Słuchać Sławka to sama przyjemność👏🙂 do tego mega wygodne fotele.
Koncert poprawny, choć dość krótki. Mało urozmaicony repertuar. ładna, nowa sala koncertowa w Pruszkowie, ale scena dość ubogo zaaranżowana. Dwie osoby na scenie. cena (120zł/os) nie do końca adekwatna do całości koncertu.
TO BYŁ JEDEN Z NAJFANTASTYCZNIEJSZYCH WIECZORÓW.. POCZUCIE HUMORU ORAZ KONTAKT Z PUBLICZNOŚCIĄ TYLKO PODSYCAŁ ATMOSFERĘ WYSTĘPU I CZŁOWIEK CZEKAŁA NA JESZCZE... GŁOS BAJKA, ZAMYKASZ OCZY I ZATRACASZ SIĘ :) JEŚLI JESZCZE KIEDYŚ BĘDZIE OKAZJA USŁYSZEĆ SŁAWKA W PRUSZKOWIE BĘDĘ TAM I JA !!
Świetny koncert!
Paulina 25.01.2020 17:35
Jesteśmy bardzo zadowoleni z koncertu.
Marzena 17.01.2020 15:44
Gratulacje Panie Sławku, gratulacje Zespole! To już drugi koncert i tym razem się nie zawiodłem. Mam co prawda drobne zastrzeżenia do nagłośnienia (Teatr Muzyczny?), szczególnie w pierwszej fazie występu, ale potem było już tylko lepiej. Podsumowując - tak trzymać i serdecznie polecam i życzę powodzenia!
Tomasz 16.01.2020 17:12
Bardzo dobry występ. Szkoda tylko, że złożony z samych coverów, a nie twórczości S. Uniatowskiego
Fantastyczny koncert, uczta dla ucha i oka :)
Cudowny koncert, cudowny Sławek i cudowny zespół. Polecam każdemu.
Mar Kor 14.01.2020 13:10
Super, Super, Super
Wiadomo - ciepły ciekawy głos. Ale całość miała charakter występu w klubie a nie koncertu na dużej sali. Za mało dynamizmu, zero ruchu scenicznego. Brak gitary lub trąbki aby to miało bardziej melodyczny wymiar. Rewelacyjny pianista!
darekw 14.01.2020 09:55
Koncert był cudowny:)
super koncert, najlepsze utwory i ten głos...
Sylwia 14.01.2020 09:15
Bardzo dobry koncert. Świetny kontakt artysty z publicznością. Szczególne brawa dla muzyków, którzy towarzyszyli artyście.
Janosik 14.01.2020 09:05
Fantastyczny koncert! :)

Polecane

Kraków inne wydarzenia