koncert Stanisław Soyka

Stanisław Soyka z zespołem

koncert Stanisław Soyka

Stanisław Soyka z zespołem

Stanisław Soyka z zespołem - Bilety na koncert

Stanisław Soyka – śpiewak, instrumentalista, kompozytor – już od lat należy do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu, ale nie ucieka przed wielkimi problemami współczesności. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Nigdy nie poddał się modom i trendom.
Wypracował swój własny język muzyczny przez co należy do grona artystów, których styl rozpoznaje się od pierwszych dźwięków, a bogactwo repertuaru może przyprawiać o zawrót głowy. Posiada na koncie dziesiątki autorskich pieśni lecz trudno pominąć fakt, że skomponował muzykę do wielu wierszy poetów polskich i ...nie tylko.
Podczas koncertu usłyszymy piosenki z wydanego niedawno albumu „Muzyka i słowa Stanisław Soyka” (nominowanego do nagrody FRYDERYK 2020), pieśni napisane do wierszy polskich i nie tylko poetów („Który skrzywdziłeś…” Czesława Miłosza, „Tylko brać” Agnieszki Osieckiej), klasyki Czesława Niemena z monografii „W hołdzie Mistrzowi”, w sąsiedztwie takich szlagierów jak „Absolutnie nic”, „Cud niepamięci” czy „Tolerancja”.
Artysta wystąpi z zespołem SOYKA KWARTET. Towarzyszyć mu będą Przemek Greger na gitarze akustycznej, Marcin Lamch na kontrabasie, syn Kuba na perkusji. SOYKA KWARTET stanowi bogatą i niebywale ciekawą paletę kolorystyczną a jazzowe temperamenty i kompetencje wyzwalają podczas nagrań i w czasie koncertów tę unikalną moc muzyki improwizowanej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Stanisław Soyka z zespołem

Super!Pan Stanisław w tradycyjnie świetnej formie!!! Tylko minus dla organizatorów za brak wody dla artysty i te marne tulipany na koniec to "Poznańska" gościnność 😥
Super miejsce, super wykonawca, czego więcej chcieć...
Super koncert, super miejsce.
Król! Zawsze cudowny.
Ktoś zapytany jak podobał mu się Paryż powiedział tylko "Paryż jak Paryż", "Soyka jak Soyka" czy w deszczu czy w słońcu, czy w dużej sali, czy tak jak w Kuźni Kulturalnej zawsze jest tak samo świetny i zawsze jest inny i nowy.
Doskonały koncert. Świetne miejsce
Świetna muzyka i świetny koncert
Wspaniały wieczór. Gorąco polecam!
Emka 26.04.2018 18:42
Organizacyjnie bez zastrzeżeń. Atmosfera na koncercie świetna :)
Karol 20.04.2018 08:30
Organizacja bardzo dobra
Koncert jak zawsze tego artysty wyśmienity ,zabawa przednia a organizacja przyzwoita.
Wspaniały koncert. Wspaniali artyści

Polecane z kategorii koncert