koncert
Stanisława Celińska - Atramentowa

koncert

Stanisława Celińska - Atramentowa

Stanisława Celińska - Atramentowa - Bilety na koncert

Stanisława Celińska - Atramentowa - Warszawa Kuźnia Kulturalna | Bilety na koncert

„Atramentowa” to wybitna, podwójnie platynowa płyta Stanisławy Celińskiej wydana w 2015 roku. Aktorka tym krążkiem odegrała kolejną wspaniałą rolę – piosenkarki, która wie o czym śpiewa i wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełną paletę barw i emocji.

Wszystko zaczęło się od "Atramentowej Rumby", którą Maciej Muraszko i Marcin Sosnowski napisali specjalnie z myślą o Stanisławie Celińskiej. Razem z latynoamerykańskim zespołem Los Locos artystka zaprezentowała ją w Koncercie Premier 46. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2009. Po tym występie okrzyknięto Stanisławę Celińską polską Cesarią Evorą. Aktorka - tak jak kiedyś Cesaria - potrafi zaczarować publiczność swoim charyzmatycznym głosem i pomimo wielu przeciwności oraz trudów - kocha życie.

Na tej wyjątkowej płycie można usłyszeć utwory skomponowane i przygotowane przez uznanych autorów specjalnie dla Stanisławy Celińskiej. Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszko napisali Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz oraz Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski. Ponadto Maciej Muraszko zaaranżował na nowo ulubione utwory Artystki, które dzięki nowemu wykonaniu nabrały niezwykłej pogody ducha.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje

Wspaniały koncert
Stanisława Celińska jest cudowna!!!!!
Wspaniały koncert- dla mnie to była uczta duchowa! Trudno wyrazić słowami ale np. Stanisława i jej zespół to kompozycja z pogranicza mistycyzmu. Na 2 godziny mój świat z zza sali nie istnienia- niesamowite doświadczenia. Z niecierpliwością czekam na kolejne wydarzenie! Serdeczności! Patryk
Wspaniały występ, wzruszający, bardzo mi się podobało
Bardzo ciepły, klimatyczny koncert. Wspaniale zaśpiewany i fantastycznie zagrany, udowadniający, że najważniejszy jest człowiek i ludzie tworzący zespół. Takie "krople słońca w kałuży" dają energię i radość na długi czas. Warto, naprawdę warto, bo życie trwa tylko chwilę.
Koncert wart ceny biletów. Ciekawa aranżacja piosenek. Słowa tego nie oddadzą - uczta dla duszy :)
Artyści dali niesamowity koncert. Miejsce również jest na wysokim poziomie.
Koncert pani Stanisławy Celińskiej rewelacyjny !!!!
WSPANIAŁY KONCERT, WSPANIAŁA PANI CELINSKA, WSPANIALI MUZYCY.ZAPAMIETAMY KONCERT NA DDLUGO.
Piękny koncert.Dla mnie bardzo mobilizujący, bo jestem prawie w tym samym wieku, czasem nic mi się nie chce a tu taka siła mimo przeciwności. Bardzo dziękujemy Wielkiej Artystce i życzymy dużo zdrowia i sił do życia i pracy. Czekamy na nowe piosenki i nowe płyty. Wielbicielka z Olkusza z mężem
Koncert dobry ale liczylam na wiecej piosenek z repertuaru nie swiatecznego.
Koncert piękny. Świetna muzyka, nastrojowa i ekspresyjna. Światło -idealne dopełnienie calosci
Wspaniały koncert, atmosfera niesamowita, dawno nie byłam na tak udanym występie, zespół muzyków, aranżacje bardzo ciekawe, no i Pani Stanisława ciepła z cudnym glosem...niezaponiany wieczór
Piękny koncert.
Koncert FANTASTYCZNY! Natomiast tym razem organizator (i tu nie wiem, czy to wina Kuźni, czy biletyna.pl) połączył w jeden dzień koncerty z 4 i 5 października. Nie poinformował o tym klientów, a poza tym po dostawieniu krzeseł okazało się, że bilety kupowane na konkretne miejsce na sali były zupełnie gdzie indziej (i nie w miejscu wybranym wcześniej na stronie internetowej sprzedawcy - w moim przypadku w przejściu przy samych drzwiach i w przeciągu). Kuźnia zasłaniała się tym, że "układ miejsc" nie jest obligatoryjny i to wina biletyna.pl, TYLKO: Nie pierwszy raz kupowałam przez ten serwis bilety do Kuźni i ZAWSZE (odkąd pojawiły się numery miejsc) zajmowałam miejsce wybrane z podglądu sali (np. w umownym 2. rzędzie pośrodku i one zgadzały i z faktycznym miejscem w lokalu). Tym razem wszystko zostało poprzestawiane, a Kuźnia wypierała się, że nie ma wpływu na to, jak prezentuje wybór miejsc biletyna.pl i nie bierze za te zmiany odpowiedzialności. Jestem o tyle rozżalona, że kupowałam bilety z wielotygodniowym wyprzedzeniem i ten koncert był prezentem urodzinowym dla Mamy, która przez niefortunne miejsce (w przeciągu) mocno zmarzła i wróciła z niego chora. Poza tym nie była to moja pierwsza impreza w Kuźni i zawsze bilety wybrane w serwisie zgadzały się z ustawionymi w Kuźni krzesłami. Więc tłumaczenia organizatora "że nie miał na to wpływu" są po prostu żenujące. Bardzo duży minus za organizację. Dodam tylko, że nie byłam jedyna i sporo osób miało pretensje o tę miejscówkową „niespodziankę”.
Witam! Bardzo źle odbieram wizytę u Państwa. Kupiłem bilety w pierwszym rzędzie. Potem, gdy okazało się, że jest zmiana terminu, obiecano mi, że są dla mnie nawet takie same miejsca. Przed koncertem okazało się jednak, że są daleko od sceny. Lokal jest ekstremalnie ciasny i niewygodny. Bilety bardzo drogie, wręcz nieprzyzwoicie drogie, biorąc pod uwagę niski standard - malutkie toalety, ciasnota w prowizorycznej szatni, prymitywne, niewygodne, ustawione ciasno krzesła, bez miejsca pomiędzy rzędami na nogi czy przejście, bez miejsca po bokach, więc wszystcy widzowie pozostawali w kontakcie fizycznym. W lokalu śmierdzi jedzeniem, jest gwar. Wiem, że to restauracja, ale skoro aspirują Państwo do miana kulturalnej "kuźni", to należy albo pogodzić się z faktem, że jest niestety mało kulturalnie. Za chwilę będzie koncert pani Celińskiej w Teatrze Syrena. Cana biletu wynosi tam 120 PLN, a u Państwa 140! Sam koncert to inna bajka. Pozwalam sobie ocenić miejsce i organizację. Pozdrawiam, Mariusz Kisielewski
Nie ma co mówi?. Mistrzostwo ?wiata ? minus za ma?o miejsca i ?cisk na widowni..
Koncert świetny tylko mega ciasno ;(
Świetny koncert,dawno na takim nie byliśmy.Bardzo ciepły,uczuciowy i dający wiele refleksji i powodów do głębszego zastanowienia się nad życiem.
Rewelacja
cudownie KLASA
Występ przecudowny ! Odniosłam wrazenie, że bawiła sie i publiczność i sama Artystka i poszczególni muzycy. Fantastyczne instrumentarium - potrafi wykrzesać nadzwyczajne efekty muzyczne. Jestem na 4 występie Atramentowej. Każdybył inny. "Wczorajsza Stasiunia" prezypomina mi tę "wcześniejszą - liryczną, nostalgiczną, ale z zębem, czasem szorstka, czasem coś zazgrzyta, a potem robi się cała do przytulenia. Było świetnie. Miejsce urocze, wymarzone na wystepy kameralne. Trochę za ciasno ustawione krzesła ! Następnym razem wezmę miejsce przy stoliku. GraCho
Fantastyczny wieczór! Znakomici muzycy. Saksofionista i flecista poza wszelką konkurencją - znakomity.
Cudowny, klimatyczny koncert. Pani Stanisława jak zawsze prawdziwa i szczera. Muzycy rewelacyjni. Solówki na flet i saksofon...hhhmmmm cudo.
po prostu fantastyczny!
Występ artystki - wspaniały! Atmosfera rewelacyjna! Niestety warunki (system teatralny) jak i organizacja fatalna.Za tak wysoką cenę biletu spodziewam się chociaż dobrej widoczności ( z każdego miejsca).
Zakupy przez portal biletyna.pl jak zwykle bez zarzutu! Koncert...rewelacja. Polecam
Występ pani Celińskiej świetny. Równie utalentowana pieśniarka jak aktorka! Wzrusza subtelnie, nie roztkliwia! Zakup poprzez `biletyna.pl wygodny i bezproblemowy.
cudowne przeżycie, jeżeli będę miała możliwość pójdę jeszcze raz. Polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ