koncert

TSA

koncert

TSA

TSA - Bilety na koncert

Grupa powstała w 1979 roku w Opolu. Dwa lata później, jeszcze jako instrumentalny kwartet, TSA (Marek Kapłon, Stefan Machel, Janusz Niekrasz, Andrzej Nowak) z miażdżącą przewagą wygrało w Festiwal w Jarocinie, by zaraz potem, na „Pop Session", zadebiutować z Markiem Piekarczykiem w składzie.

Początek lat 80. to okres niezaprzeczalnego prymatu TSA na polskim rynku - grali wtedy po kilkaset koncertów rocznie, wywołując prawdziwą histerię. W okresie tym sprzedano setki tysięcy egzemplarzy ich płyt, które weszły do kanonu polskiej muzyki rockowej. TSA od piętnastu już lat gra ponownie w swoim klasycznym składzie - Marek Kapłon (perkusja), Stefan Machel (gitara), Janusz Niekrasz (bas), Andrzej Nowak (gitara), Marek Piekarczyk (śpiew) i znowu należy do czołówki polskiej sceny muzycznej.

W 2015 roku na rynku ukazały się nowe remastery albumów TSA - z oryginalnych taśm analogowych: słynny "czerwony" debiutancki album TSA, który ukazał się pierwotnie w 1983 roku, "Heavy Metal World" (polska wersja z 1984 r.) oraz "Spunk" (1984). Reedycje tych płyt zawierają także odnowioną, tłoczoną szatę graficzną i są to wydania najbardziej zbliżone do oryginalnych krążków zespołu.
Zdjęcie promocyjne wykonał Radek Nowacki/MMP.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: TSA

Rewelacja i nie byłem nigdy na "pojedynczej" imprezie która by trwała aż cztery godziny. Szacun 👍👍👍
Ok
Było świetnie!
super koncert , jestem bardzo zadowolony
Koncert świetny, wróciły wspomnienia:) Martwię się tylko o gardło Pana Marka, bo widać było, że z nim walczy. Byłam zawiedziona, bo nie doczekałam się autografów od wszystkich a chciałam, żeby mój 34-letni vinyl był pokryty podpisami wszystkich występujących:)
Zarypisty występ.Rewelacyjna dyspozycja Piekarczyka i Nowaka🤗
Bardzo fajny koncert.. @ godziny rokowego show..
Klub organizacyjnie trochę niedopracowany, ale sam występ Piekarczyka & spółki zajebisty :P
Fantastyczny koncert , miejsce z dusza i super klimatem 😀
Najlepszy zespół w najlepszym klubie !
Koncert świetny fajne miejsce.
Super koncert, jak każdy występ TSA! Na pozytyw zasługuje także support, zespół Eskalacja z Częstochowy dał z siebie dużo i rozgrzał publikę przez główną gwiazdą.
Wspaniały koncert, Panowie z TSA im starsi tym lepsi.
było super
Bardzo dobry koncert!!!
mało więcej
Koncert mega energetyczny - TSA nigdy nie zawodzi swoich fanów - ale ten koncert zarówno dla widzów jak i dla zespołu będzie niezapomniany.
Tradycyjnie rewelacja !! TSA w formie !!
Niestety koncertu nie należał do udanych mimo że kocham Piekarczyka uwielbiam jego muzykę wszystko byłoby ok gdyby nie to że jakieś pospolite piłce zepsuły cały nastrój koncertu gwizdy awska zachowanie pokrzykiwania po 0,5 h koncertu wyszło bo to ponad moje siły żenujące zachowanie ludzi świadczy tylko o tym że brak kultury działa ja się niestety szerzy się jest tolerowany bo osoby pilnujące nie potrafię zareagować i wy prowadzić osoby które przeszkadzały innym w koncercie w słuchaniu go także nie wiem
Koncert oczywiście wspaniały, nie mogło być inaczej. Jednak przed koncertem TSA grał inny zespół, o czym nigdzie wcześniej nikt nie wspomniał. Niekoniecznie mi się podobał, można było przyjechać później. Ale TSA i klub Bogart, bardzo energetycznie !!!!
Organizacja super. Koncert rewelacyjny. TSA wciąż w formie.
Świetny koncert
Pięć gwiazdek głównie za sprawą Andrzeja Nowaka, który rozgrzał do czerwnoności fanów TSA swą wirtuozeryjną grą na gitarze oraz swoją postawą na scenie. Wielkie uznanie dla tego muzyka, który po koncercie wyszedł porozmawiać z ludźmi, którzy czekali.
Zajebiście
Fantastyczny !!! Bardzo dobra organizacja i zaopatrzenie barów.
rutra02 05.12.2017 16:53
Koncert rewelacyjny, niech się uczą młodzi. Organizacja bardzo dobra.
Super koncert, świetnie się bawiłam
Rewelacyjny koncert! Marek Piekarczyk w znakomitej formie, a Andrzej Nowak gra niesamowicie!!! Atmosfera jak ...lat temu - pełna sala bawiła się znakomicie...
Koncert TSA jak zawsze PETARDA!!!
jak zawsze chłopaki dali czadu !!! super koncert !!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert