koncert
Teresa Werner

koncert

Teresa Werner

Teresa Werner - Bilety na koncert

Teresa Werner - Bydgoszcz Kinoteatr Adria | Kupuj Bilety Online

Teresa Werner, odznacza się cudownym głosem, lekkością interpretacji, zmysłową urodą i klasą, dzięki czemu nie ma sobie równych. Werner pochodzi z wsi Nakło Śląskie z województwie śląskim. Jej przygoda ze śpiewem i ze sceną, rozpoczęła się od występów na szkolnych akademiach, czy występach akademickich. Licznie nagradzana w konkursach wokalnych, już jako 16-sto letnia dziewczyna dostała się po zdanym egzaminie do Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” w Koszęcinie.

Werner może pochwalić się występami na największych teatralnych scenach, takich jak: Broadway czy Carnegie Hall i wiele innych. Koncertowała po całym świecie, między innymi w Chinach, Japonii czy Stanach Zjednoczonych. Została zdobywczynią I miejsca w Johannesburgu na Festiwalu w Republice Południowej Afryki w roku 1991. Jej życie zawodowe przez cały czas związane jest z grupą „Śląsk”.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu scenicznemu, Werner zajęła się piosenką estradową oraz zaistniała w show biznesie. Debiut, bez wątpienia był bardzo udany. Jej ostatnie, najpopularniejsze utwory, to: „Miłość jest piękna”, „Szczęśliwą być” oraz „Spełnić marzenia”. Teresa Werner nagrała dotychczas 2 płyty CD oraz jedną płytę DVD, na której znajdziemy dotychczasowe wideoklipy. W 2012 roku miała miejsce premiera płyty „Spełnić marzenia”, która uzyskała status Złotej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje

Koncert był super. Było tak samo cudownie i wspaniale jak na koncertach samej Pani Teresy. Na ich wspólnym koncercie byłam dopiero pierwszy raz, ale nie żałuję. Jak tylko będę mogła wybiorę się na kolejowego ich wspólny koncert. Był to niesamowity koncert. Niezapomniane chwile 🙂
Goran jak zwykle mistrz swiata Teresa nic jemu nie ustępowała
Koncert super! Pani Terasa i Goran to klasa sama w sobie, balsam dla ciała i duszy .
Bilet był prezentem ale z tego co się orientuję to występ się bardzo podobał.
bardzo ładny koncert
super występ, jestem bardzo zadowolona.,czekam na koncert w Radzyniu Podlaskim.
Wspaniały koncert.Niesamowite przeżycia.
piękny występ, cudowna artystka
nic ująć nic dodać podziwiać - piękny głos , osobowość, wspaniałe wykonanie
poprostu super !
Super koncert. Teresa Werner kobieta z klasą, bardzo przyjemny odbiór
Występ świetny,lubię p.Teresę,uwielbiam Gorana.jedyny minus brak klimatyzacji.
Witam. Kupiłam bilety na koncert Teresy Werner dla rodziców. Byli zachwyceni. Co prawda, czekali na piosenki które znali a było mnóstwo nowych - ale i tak byli pod wrażeniem. Bilety były na prezent. Rodzice mówią,że prezent był idealny. Więc, wygląda na to że koncert był udany. Pozdrawiam.
Koncert oceniam pozytywnie. Wykonawcy nie zawiedli. Czekam na następny koncert w Warszawie. Mankamentem był brak klimatyzacji i duchota na sali, tak dla publiczności jak i dla wykonawców. Pozdrawiam Barbara
Rodzice byli zachwyceni! 2 pełne godziny wspaniałego koncertu.
Wspaniały koncert, wspaniali wykonawcy, Teresa Werner wspaniała kobieta, wspaniała artystka, Goran Koran niesamowity, silny głos. Przeżyliśmy niezapomniane chwile, prosimy o następne koncerty na Mazowszu.
Koncerty Teresy Werner z Graciano, tym razem uświetnił Goran Karan. Dzięki Teresie Werner,która przybliżyła nam piękne melodie Dalmacji, mogliśmy także poznać na żywo wspaniałego solistę ze Splitu. Super koncert, super, wykonanie.
Rodzice byli zachwyceni. Wg zapowiedzi Pani Teresy czekają teraz na listopad. dziękuję
świetny występ artystki, słaba organizacja - gorąco i problem z miejscami parkingowymi
Koncert wspaniały. Pani Teresa Werner i Pan Goran cudowni. Wspaniała zabawa.
Występ można uznać za udany, a wpływ na to miał występ pana Gorana Karana. On pikanterii, smaczku całemu widowisku. Pani Teresa myślę że jest trochę zmęczona a piosenki które zaprezentowała były bardzo smętne. Tylko dzięki p. Goranowi mogłam wytrwać do końca.
Występ Teresy Werner podobał nam się bardzo i prosimy o następny występ
Sam koncert oceniam pozytywnie, jednak warunki i organizacja niestety powoduje że ogólne wrażenie jest negatywne. Na zewnątrz temperatura 30 stopni , wewnątrz sali brak klimatyzacji i nawiewu , osoby starsze wychodziły w trakcie bliskie omdlenia, temperatura i ilość osób wręcz zapowiada liczne zachorowania po koncercie . Szanowni Państwo , tego sie nie robi publiczności , jak to możliwe że manager gwiazdy z takim doświadczeniem nie zadbał o podstawy organizacji, uważam ze w tej sytuacji powinni być zwrócone pieniądze za koncert , warunki były nieprzystające do obecnych czasów . Dodam , że większość widowni to seniorzy , to brak szacunku dla nich Proszę Państwa.
Wspaniałe wrażenia -Goran Karan. Warto powtórzyć ucztę duchową.Dziękuję
Super występ, mimo fatalnych warunków na sali i za to 5 gwiazdek. Sala bez klimatyzacji przy temperaturze ponad 30 stopni na zewnątrz i ponad 400 osobowej widowni - nie do wytrzymania. Nie polecam Sali widowiskowej Arsus w okresie letnim.
Wystep wspanialy,swietni artysci ,piekny repertuar,ale nie czulismy sie komfortowo w dusznej sali bez klimatyzacji.cena biletu nie adekwatna do miejsca .
Bylo bardzo entuzjastycznie, Goran - człowiek wesoły zabawny z wielkim talentem, Teresa - piękny głos, piękna dusza, przesympatyczna osoba.
Impreza bardzo udana. Polecam koncert Teresy Werner w Gdańsku :)
Koncert bardzo udany.Pani Teresa porwała salę do śpiewu.Rewelacja. Polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Bydgoszcz inne wydarzenia