koncert

Varius Manx & Kasia Stankiewicz

koncert

Varius Manx & Kasia Stankiewicz

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - Bilety na koncert

Zespół Varius Manx został założony pod koniec 1989 roku przez Roberta Jansona i braci: Michała i Pawła Marciniaków. To zespół, u którego trzon jest niezmienny od początku istnienia. W tym roku obchodzi swoje 30-lecie pracy artystycznej. Wraz z Kasią Stankiewicz zapraszają na JUBILEUSZOWY KONCERT VARIUS MANX-30-LECIE.
Niewątpliwie sale wypełnione po brzegi stanowią o ciągłej popularności zespołu. Różnorodność publiczności świadczy tym, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenie, bo kto nie zna piosenki „Orła cień"?

Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. Zamigotał świat, Ruchome piaski, Piosenka księżycowa, Kot bez ogona, Pocałuj noc, czy Zanim zrozumiesz potrafią zanucić miliony Polaków. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Międzyzdroje

Brak wydarzeń w: Międzyzdroje

Recenzje

Koncert bardzo dobrze zorganizowany na najwyższym poziomie.
Agnieszka 24.02.2021 16:49
Koncert super jestem z mężem mega zadowolona czekamy na kolejne koncerty 🙂
Agnieszka K 23.02.2021 17:09
Było wspaniale Sztos :D Polecam
MArio87 22.02.2021 16:14
Tylko czas ucieka a piosenki ciągle żywe
Było fantastycznie, świetny występ
To było budujące przeżycie i wielka przyjemność uczestniczyć w 30 leciu zespołu i w koncercie... Jak dawniej bywało
Elżbieta 22.02.2021 14:38
Świetny koncert! Super zabawa! Czekamy na kolejny
fajny,
Idealny prezent na rocznicę ślubu! To był mój pierwszy koncert z Varius Manx i Kasia Stankiewicz. Świetne wydarzenie, super miejsce. Cudowna interakcja Wokalistki z publicznością, muzyka pierwsza klasa. Ogólna ocena bardzo bardzo dobra. Polecam
Świetny koncert
Wspaniale, jak zawsze na VM;)
Było cudownie!
Genialny koncert. Wspaniała muzyka, wykonanie, ciekawy gość, wokalistka i jej temperament porywa publiczność. To był niezwykle miły wieczór
Organizacja koncertu na najwyższym poziomie. Doceniam punktualność koncertu.
Cudownie!
Wspaniały występ !! Dla mnie to podróż do końcówki ubiegłego wieku i czasów studenckich. Kasia w znakomitej formie, zarówno wokalnej (skąd Ona ma tyle pary w głosie!) jak i fizycznej. Szkoda, że w jubileuszowym koncercie nie uczestniczył Robert Janson, który jest fundamentem całego projektu. Atmosfera COVID-19 i związane z nią obostrzenia nie pozwoliły się cieszyć w pełni z przebiegu koncertu, choć sam koncert na pewno na długo pozostanie w pamięci.
Fugitive74 14.09.2020 09:07
Organizacja imprezy bez zarzutu. Sam koncert taki sobie. Można było wyczuć ze Kasia się oszczędza w śpiewaniu
Koncert był bardzo dobry, przemiła atmosfera, super rozrywka. Zespół i p.Kasia - najwyższa jakość. Organizatorzy spisali się, miła obsługa, wszędzie czysto i dobra informacja. Jedną gwiazdkę odejmuję za stłoczenie nas w dużej grupie ludzi. W naszym odczuciu, nie zostaliśmy przesadzeni bezpiecznie z pierwotnie zakupionych miejsc, a raczej stłoczeni na parterze. Nie był zachowany dystans-minimum jedno krzesło wolne pomiędzy osobami obcymi. Poza tym - oby więcej takiej rozrywki dało się wcisnąć w ten ponury czas.
RE WE LA CJA Trzeba Variusom oddać co królewskie. Potrafią, są świetni w aranżacjach, żadna fałszywa nuta. Każdy tam wie, co robić. Absolutny szacunek, kolejny raz bylismy zachwyceni. Łyżka dziegciu? Na bisy wybiera się inne hity, a nie powtarza te z koncertu.
Świetnie zaśpiewane, super zagrane. Cudowna atmosfera i to zarówno ze strony zespołu, jak i publiczności. Najwyższa klasa muzykowania. Koncert cudowny. Głos Kaśki nieziemski!!! Wspaniale było powspominać młode lata;-) Z pewnością na konceer tego zespołu wybiorę się jeszcze nie raz!
Jak zwykle koncert Varius Manx był fantastycznym przeżyciem. Energia, którą zespół nas obdarzył była czymś niesamowitym.
Cudowny koncert , organizacja na najwyższym poziomie . Daje 200 procent 😁
Genialne wydarzenie. Aż łezka w oku się zakręciła.
Świetny koncert!Kasia i zespół postarali się abyśmy wracali do domu z szerokim uśmiechem zadowolenia.Dzięki i pozdrowienia z Żar!
Bardzo fajny koncert.. Super miejsce-filharmonia. Bilety mogły być ciut tańsze!
Super koncert. Kasia w znakomitej formie, jej głos jest powalający, no i tak sukienka.... 😉
Super koncert! Polecam.
Super! Cudowny występ!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane