koncert

Walentynkowy Koncert Gwiazd

koncert

Walentynkowy Koncert Gwiazd

Walentynkowy Koncert Gwiazd - Bilety na koncert

Walentynkowy Koncert Gwiazd - Zielona Góra Hala CRS | Kupuj Bilety Online

Zenon Martyniuk (Akcent) w doborowym towarzystwie topowych zespołów jak Boys, Ronnie Ferrari, Piękni i Młodzi oraz Cleo to nie lada gratka dla miłośników muzyki disco!

Bilet VIP - płyta CD + catering + osobne wejście VIP + miejsca siedzące w sektorze VIP

Koncert rejestrowany jest przez kamery TV Walentynkowy Koncert Gwiazd Zielona Góra 2020r. Biorąc udział w powyższym wydarzeniu wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku przez organizatora koncertu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Zielona Góra

Brak wydarzeń w: Zielona Góra

Recenzje

Impreza fajna. Koncert Cleo fantastyczny. Szkoda, że występowała jako ostatnia. Bardzo dużo ludzi już wyszło przed jej występem. Brakowało telebimu. Na trybunach najwyższych pomogłyby w widoczności gwiazd. Kiepska słyszalność na tych najwyższych trybunach. Gdy zeszło się niżej było zupełnie inaczej. Jednej z gwiazd nie było. Tylko bilety bez numeracji to nie był dobry pomysł. Lepszym komfortem jest wchodzenie do lokalu z świadomością, że miejsce już czeka. Przy ilości 10 osób trudno znaleźć miejsce obok siebie pomimo bycia odpowiednio wcześnie. .
Koncert bardzo udany ,czekamy na kolejny :)
Wykonawcy fajni ale nagłośnienie słabo wyszło
Fatalna organizacja,beznadziejne nagłośnie,brak informacji przed koncertem o zmianie wykonawców,jeżeli tak mają wyglądać miejsca vipowskie twoja jestem chińska cesarzowa!!!
Ryszard 09.02.2020 12:42
Bardzo mi się podobało. Jednak je mi przykro że Cleo nie mogła być jako jedna z trzech i przez to niestety nie udało mi się na jej koncercie zostać.
Organizacja ok choć mogły by być sprzedawane bilety z miejscówkami uniknęło by się zamieszania. I zawiodłem się na zespole piękni i młodzi bez Davida totalna lipa ale za to Zenek dał czadu
Wiesiek 09.02.2020 10:46

Polecane

Cleo

Cleo

(23)

najbliższe wydarzenie
06.08.2020 19:30

bilety od 30.00 PLN