koncert

Życie jest piosenką - Jacek Cygan i goście

koncert

Życie jest piosenką - Jacek Cygan i goście

Życie jest piosenką - Jacek Cygan i goście - Bilety na koncert

Życie jest piosenką - Jacek Cygan i goście - Łódź Klub Wytwórnia | Kupuj Bilety Online

Koncert „Życie Jest Piosenką. Piosenki Jacka Cygana” to zabawna, wzruszająca i łącząca pokolenia słowno-muzyczna podróż przez 40 lat pracy artystycznej Jacka Cygana. Usłyszymy ponadczasowe przeboje w wykonaniu samego autora oraz jego gości. Artystom na scenie towarzyszyć będzie pełen muzycznej energii Kameleon Quintet pod kierownictwem Radosława Labahua.

Po obejrzeniu wydarzenia w innych miastach widzowie pisali o nim: „majstersztyk”, „świetny”, „magiczny”. Nic w tym dziwnego, bowiem Jacek Cygan jest jednym z najlepszych polskich tekściarzy, a jego teksty na zawrze zapadają w pamięć i pozostają w sercach odbiorców.

Dwugodzinny koncert pełen będzie najlepszych piosenek autorstwa Mistrza, zarówno tych na wesoło, jak i nostalgicznych. Ich wykonania podejmą się wybitni artyści – wokaliści oraz aktorzy: Kamila Klimczak, Beata Rybotycka, Andrzej Seweryn, Jacek Wójcicki oraz sam Jacek Cygan, który również poprowadzi cały wieczór. Za muzykę odpowiadać będzie Kameleon Quintet pod kierownictwem Radosława Labahua.

Tak o koncercie mówi Jacek Cygan: "Piosenka lubi być śpiewana. Ten spektakl przyniesie niezwykłe wykonania i zaskakujące interpretacje. Zapraszam zatem na piosenkowy wieczór, który, mam nadzieję, jednych ściśnie za gardło, innych rozbawi, a wszystkich rozśpiewa".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Wspaniały wieczór pełen uśmiechu, nostalgii, dobrych wykonań i wspaniałej zabawy :)
Małgorzata 16.02.2020 12:04
Fantastyczny koncert, świetni wykonawcy, piękne wykonania, dałbym 5 gwiazdek ale... niestety dobrze nagłośniona alternatywna impreza odbywająca się za drzwiami ewakuacyjnymi na końcu sali skutecznie psuła odbiór. Warto byłoby, aby zarządzający Klubem Wytwórnia nie urządzał dwóch imprez w tym samym czasie albo zadbał o dobrą izolację akustyczną obydwu.
Jacek Ul 14.02.2020 13:14
Wyjątkowy, wspaniały koncert! Pan Jacek Cygan i towarzyszący mu Artyści to najwyższa półka polskiej kultury, estrady, piosenki.
Super zabawa. Więcej takich wydarzeń
koncert wspanialy niestety jest ich u nas w szczecinie zbyt malo
Koncert bez przerwy ponad 2h, super zabawa i czysta przyjemność - przedstawienie na najwyższym poziomie, polecam wszystkim: i starym i młodym 😉
Rewelacja ! - 2 bite godziny doskonalej zabawy !
Uczta dla duszy 😃😃😃😃
Zabawa była wspaniała. Świetny prowadzący. Życzył bym sobie więcej takich imprez.
piekny koncert, tylko brakowalo dwoch piosenek na bis.poizdrawiam.
Coś cudownego. Na wesoło ale i nostalgicznie. Szczerze polecam każdemu kto lubi polską piosenkę.
PIĘKNY WYSTĘP I BARDZO DOBRA ORGANIZACJA.
Przerewelacyjny koncert, Jacek Cygan w roli konferansjera imponował swoją inteligencją, kulturą, poczuciem humoru. Artyści także zawyżyli poziom wydarzenia, wszyscy pokazali w pełnej krasie swój wachlarz artystycznych umiejętności. Emocje, jakie towarzyszyły podziwianiu wszystkich występów, są warte ponownego przeżycia.
Było wspaniale, pozdrawiamy
Bardzo mi się podobała impreza. Warto było uczestniczyć w niej. Polecam.
świetna organizacja, uroczy prowadzący, fantastyczni wykonawcy, pełny profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam, dwie godziny uczty. No i moja mama, dla której był to prezent wniebowzięta = czego chcieć więcej :)
Piękny koncert,cudowne spędzony czas.Uwielbiam teksty Pana Jacka Cygana.Emanuje pozytywną energią!
Aniuta 23.04.2018 20:05
Wspaniałe SPA dla duszy :)
alex 23.04.2018 19:21
Koncert wspaniały. Artyści wspaniali. Jacek Cygan ma nie tylko talent do pisania tekstów ale również do śpiewania i prowadzenia takich koncertów.
Świetny koncert, długotrwała owacja na stojąco. Pan Jacek Cygan, który skromnie nazywa siebie tekściarzem, w rzeczywistości jest Wspaniałym Artystą i urodzonym konferansjarem, który jak mało kto w tej profesji potrafi wytworzyć magiczny kontakt z publicznością
Mikros 23.04.2018 11:18
Koncert bardzo udany, dobór utworów znakomity, super anegdoty Jacka Cygana, przemiła atmosfera, wspaniali artyści i głosy, Kamila Klimczak rewelacyjna
Koncert super!Jacek Cygan stworzył fantastyczną atmosferę i w przemiły sposób ukazał swój piękny dorobek w wykonaniu nie tylko towarzyszących artystów ale i swoim własnym! Dziękujemy!
Ajwon 23.04.2018 08:59
Bawiliśmy się świetnie , pan Jacek prowadził rewelacyjnie , wisienka na torcie to występ Grzesia z zespołu Kombi:) . Publiczność reagowała entuzjastycznie, jakby mogła to bisowałaby i do północy :)))
Anna 23.04.2018 08:52
Majstersztyk :)
Matt 23.04.2018 08:27
Dziękuję za wspaniały koncert."Targały" mną różne emocje od śmiechu i radości,po smutek i płacz. Koncert piękny i wart obejrzenia.
To był wieczór przepełniony melodią słów Jacka Cygana na tle znanych nut, na nowo wypowiedzianych.
Konrad Łakomy 07.03.2018 16:52
Wspaniały koncert! Ciepło Pana Cygana! Goście super profesjonalni również orkiestra! Rewelacja!!!
Świetna atmosfera, doskonali wykonawcy, szacowny Jubilat, warte Oscara
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane