spektakl

Dwoje na huśtawce

spektakl

Dwoje na huśtawce

Dwoje na huśtawce - Bilety na spektakl teatralny

Dwoje na huśtawce - Wrocław Sala Koncertowa Radia Wrocław | Kupuj Bilety Online

Dziewczyna, chłopak i uczucie. Raz szczerość, raz kłamstwo. Raz miłość, raz nienawiść. Raz szczęście, a raz głęboki smutek. Spektakl "Dwoje na huśtawce" to scenariusz napisany przez życie.

W rolach głównych występują: Anna Dereszowska oraz Mikołaj Roznerski.

Wieczna sinusoida emocji, pragnień i niespełnionych marzeń. Tak wygląda życie dwójki trzydziestolatków. Gieselle Rosa i Jurek Rajski poznają się na przyjęciu w Warszawie. On jest prawnikiem i właśnie rozstał się z żoną, ona to bezrobotna tancerka, która wciąż szuka tego wymarzonego. Romans „Dwoje na huśtawce”, autorstwa Williama Gibsona, obdarzonego niezwykłym poczuciem humoru dramaturga mimo, że obsadzony w realiach z lat 50. wciąż jest aktualny. Co wyniknie z takiego spotkania? Wielka miłość, czy banalne rozczarowanie? Odpowiedź na pytania w przedstawieniu.

"Dwoje na huśtawce" William Gibson
przełożyli: Małgorzata Semil i Karol Jakubowicz
opracowanie i reżyseria: Jerzy Gudejko

OBSADA:
Anna Dereszowska
Mikołaj Roznerski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Wrocław

Wrocław inne wydarzenia

Recenzje

hmm... podjęty temat sztuki ciekawy, gra aktorów wyśmienita, jednakże... wszechobecna przemoc, wulgarne teksty powodują, że trudno dobrze się bawić i doświadczać wysokiego poziomu sztuki teatralnej. Wszak teatr zdaje się być ostatnią forma kultury na pewnym poziomie, czego tu mi brakowało. Wyszłam zdegustowana.
Jestem zadowolona,bardzo dobre przedstawienie ,świetna gra aktorska.Polecam
Bardzo fajna sztuka. Miła w odbiorze, świetna gra aktorów.
Wieczór z "Dwoje na huśtawce" był pełen przeróżnych i skrajnych emocji. Brawa dla aktorów za świetną grę i emocje, które wzbudzili w widzach.
Polecam. Bardzo mi się podobało
Super przedstawienie.Doborowa obsada.Spektakl na najwyższym poziomie.
Bardzo dobra gra aktorska
BARDZO SIĘ PODOBAŁ
Świetna gra aktorska,
Lidia 08.11.2019 09:04
Bardzo dobry i ciekawy spektakl. Pełen emocji i wzruszeń, skłaniający do przemyśleń . Spektakl po którym nie wychodzi się pustym z poczuciem straconego czasu. Gorąco polecam.
Spektakl dostaje ode mnie notę średnią. Na pewno nie poleciłabym jej.
Ciekawy spektakl. Świetna gra aktorska.
Polecam ! Świetny spektakl z głębokim przesłaniem.
Bardzo ciekawa sztuka, która z komedii obyczajowej zmienia się w dramat. Niestety siedlecki widz, to widz, który akceptuje tylko komedie i nie wie jak się zachować podczas oglądania innego rodzaju sztuki. Może gdyby CKiS w Siedlcach proponował widzom dramaty, kryminały, czy balety, siedlecki widz pojąłby, że w teatrach są wystawiane nie tylko komedie. Wracając do sztuki, polecam. Nie tylko ze względu na Ankę Dereszowską :)
Gra aktorska jak również niektóre teksty aktorów super. Niestety ogólnie jestem rozczarowana. Sztuka, w której nie do końca wiadomo o co chodzi, za dużo przekleństw. Miałam chęć w trakcie spektaklu wyjść, ale nie wypadało. Nie polecam.
Obsada super, spektakl nudny mieliśmy chęć wyjść już po pierwszej części, strata czasu i pieniędzy
Świetne przedstawienie wspaniała muzyka i gra aktorska. Polecam
Spektakl wart obejrzenia, polecam z całego serca.
Bardzo fajna komedia romantyczna, przedstawiająca relacje dwojga kochanków w bardzo współczesnym dzisiejszym świecie, przyjemnie się ogląda .
Spektakl ciekawy, gra aktorska lepsza niż sam scenariusz. Typowe rozterki zagubionych i nieszczęśliwie zakochanych. Żadnego zaskoczenia. Być może tak miało być. Pani Anna i Pan Mikołaj doskonali! Pod względem organizacji totalna klapa i porażka. Spektakl opóźniony (zaczęło się o 21.00, zamiast o 20.30), tłok przy wejściu, bałagan. Miejsca zdublowane. Dlaczego zapłaciłem za miejsce na środku, a musiałem siedzieć w kącie??? W przerwie wychodzisz z balkonu a tam egipskie ciemności, że komórkami oświecaliśmy drogę do schodów. Panie przy wejściu też mogłyby bardziej kulturalnie poinformować, że trwa jeszcze spektakl, a nie arogancko, podniesionym głosem wypraszać zdezorientowanych i zdenerwowanych widzów. Więcej kultury!
Spektakl niestety nie zachwyca, akcja słabo rozkręcona, jedynie parę fajnych tekstów oraz przepiękny śmiech Pani Anny.
Dobry spektakl, atmosfera, tylko zakończenie mogło by być lepsze i tańsze bilety.
Super spektakl i to w wyśmienitej obsadzie!!!!!1 Wspaniali aktorzy ,ich gra aktorska na wysokim poziomie.Długo wyczekiwałam i jeszcze było mi mało.Pani Ania wzruszyła do łez , oczywiście śmiechu tez było sporo -nawet nieprzewidziane w scenariuszu problemy z mikroportami dostarczyły ich dodatkowo.REWELACJA !!POLECAM I CZEKAM NA SZYBKI POWRÓT DO ŁODZI
Agnieszka I Benjamin 25.03.2019 20:28
Bardzo dobry spektakl. Obsada dobrana idealnie. Bardzo mi się podobało, polecam w 100%
Bardzo interesujący spektakl, aktorzy swietnie przekazali rózne wartości ktore zapewne każdy indywidualnie odnalazł w rolach granych przez nich. Przedstawia codzienność i problemy zwiazane w dzisiejszych czasach. Miło spędziliśmy czas z wami.
Świetny spektakl, wspaniale zagrany przez aktorów.
Wartościowy spektakl, który na długo zostanie w pamięci. Pomimo podszytej dramaturgii, rozbawił mnie do łez. Aktorzy zagrali wybitnie. Pan Mikołaj wręcz skradł mi serce :). Cieszę się, że mogłam zobaczyć Go na żywo i proszę o więcej spektakli z Jego udziałem ;-). Teatr Jaracza to wspaniała alternatywa na wartościowe spędzenie wieczoru. Miejsce klimatyczne, a ludzie którzy tam pracują - serdeczni i pomocni. Bilety zakupiłam bezproblemowo, wybrałam chyba najlepsze miejsce - w pierwszym rzędzie, które polecam. Pozdrawiam serdecznie
Warto obejrzeć i przezyc te historie wspolnie z aktorami. Zyciowy, ponadczasowy, swietnie zagrany - dziekuje za bardzo udany wieczor!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane