spektakl

Goło i Wesoło

spektakl

Goło i Wesoło

Goło i Wesoło - Bilety na spektakl teatralny

Komedia „Goło i wesoło” autorstwa Stephena Sinclaire’a i Anthony'ego McCartena zawojowała już cały świat. Nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii, która miała miejsce w 1987 r. To mówi samo za siebie! Spektakl wystawiany był m.in. w USA, Kanadzie, Anglii czy Francji. Wszędzie przyjmowany jest z entuzjazmem – zarówno przez publiczność, jak i krytyków teatralnych.
„Goło i wesoło” to historia kilku bezrobotnych z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy wpadają na pomysł, by założyć grupę striptizerów. Pod nazwą „Napalone Nosorożce” planują zrealizować marzenie o wielkiej karierze, która przerwałaby pasmo życiowych porażek. Będziemy więc towarzyszyć im w tym zuchwałym przedsięwzięciu, obserwując, jak pobierają pierwsze, nieudolne lekcje tańca, starają się o występ w klubie Eden (jedynym w mieście) czy wreszcie – po wielu godzinach ćwiczeń – dają swój premierowy, niezapomniany występ.
„Goło i wesoło” to zaskakująca i przezabawna komedia. Za reżyserię spektaklu odpowiada Tomasz Sapryk, a na scenie będziemy mogli zobaczyć m.in. Katarzynę Ptasińską, Sebastiana Cybulskiego, Michała Lesienia-Głowackiego i Piotra Zelta.
Przed nami gorący wieczór w towarzystwie „Napalonych Nosorożców”. Jesteście gotowi?

Obsada:
Katarzyna Ptasińska
Sebastian Cybulski
Wojciech Solarz
Michał Lesień-Głowacki
Michał Meyer
Marek Kaliszuk
Piotr Zelt
Autor: Stephen Sinclair & Anthony McCarten
Przekład: Lou Rising
Reżyseria: Tomasz Sapryk
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Choreografia: Krzysztof Adamski
Produkcja: Teatr Gudejko

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Wrocław

Recenzje i opinie: Goło i Wesoło

Beczka śmiechu. Serdecznie polecam.
Super zabawa, ośmiałam się jak głupia , polecam.
Występ uważam za udany, chociaż chwilami dla mnie był lekko naciągany. Gra aktorska bardzo dobra, u każdego dało się odczuć oddanie kreowanej postaci. Pomimo że temat tego przedstawienia jest traktowany jako komedia, to w mojej opinii dotykał też poważniejszego tematu - jakiego? nie powiem. Podsumowując: bardzo dobry występ.
Prześwietna komedia! Widziałam już dwa razy, i polecam każdej Pani się wybrać 😀 Gra aktorów znakomita, w szczególności Marka Kaliszuka 😍🤩
Spektakl udany . Bardzo nam się podobało. I na pewno jeszcze teatr odwiedzimy
Spektakl super, dopracowany w każdym aspekcie.
Niektóre skecze opowiadane przez pana na obcasach, przedłużały sztukę i były żenujące Np pytanie do publicznoci: Jak pani robi loda swojemu mężowi?
Świetna zabawa! Świetna obsada! Polecam
Super
Rewelacja! Dawno się tak uśmiałam. Polecam gorąco! Panowie wyglądają naprawdę apetycznie😂
SUPER ZABAWA !!!
Spektakl na ocenę celującą!!! Super zabawa, śmiechu mnóstwo, wszyscy aktorzy klasa, po prostu rewelacja!!! Gorąco polecam na relaks i odstresowanie w tych trudnych czasach.
Świetny spektakl. Gra aktorska rewelacyjna, mega zabawne teksty, aż mnie policzki bolały od śmiechu. Bardzo polecam.
Już dawno się tak nie uśmiałam przez dwie godziny. Polecam na 100%. Całe przedstawienie zostało przygotowane profesjonalnie pod względem dialogu, muzyki, choreografii i dobrego smaku.
SUPER !!! Piękny spektakl, który dał wiele radości i pięknych wspomnień. Wspaniała gra aktorska. Polecam serdecznie i sama chętnie zobaczę jeszcze raz.
polecam !
bardzo miło spędziłam czas, przestawienie bardzo udane,
Rewelacja 🙂
Super aktorzy i super występ. Brawo
wspaniały występ , śmiech do rozpuku cały spektakl !!!
Doskonały spektakl. czekam na kolejny termin i już zbieram znajomych na występ. doskonały temat, gra aktorska i humor ++++
Super! Śmiechu co nie miara!
Świetny spektakl rewelacyjna gra aktorów, zabawa na 102. Najważniejsze przestrzegano obostrzeń covidowych - obsługa sprawdzała na bieżąco czy każdy ma maseczkę na wejściu składało się oświadczenie o tym że jest się zdrowym i czy jest się zaszczepionym dla mnie mega pozytyw za to.
Było wesoło
Polecamy z wielkim TAK!!! Występ mega, aktorzy świetni, śmiechu co niemiara. A te szpilki... wrrrr... 🤣🤣🤣
Świetny spektakl! :)
Rewelacja! Chyba jeszcze nigdy sie tak nie śmiałam!
Rewelacja !!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl