Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Teatr im. A. Mickiewicza - Cieszyn

pl. Teatralny 1, 43-400 Cieszyn

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Eleni - koncert 45-lecia

 KUP BILET

Szalone Nożyczki - czyli kto zabił

 KUP BILET

Szalone Nożyczki - czyli kto zabił

 KUP BILET

ABBA i INNI Symfonicznie

 KUP BILET

Komedia odlotowa, czyli lumbago

 KUP BILET

Komedia odlotowa, czyli lumbago

 KUP BILET

Rodzinne rewolucje

 KUP BILET

Rodzinne rewolucje

 KUP BILET

Wszystkie Drogi Prowadzą do Rzymu - Sanremo na Bis

 KUP BILET

Przesyłka z zaświatów - reż. Cezary Żak

 KUP BILET

Artur Andrus z Zespołem - Recital Kabaretowy

 KUP BILET

Wyjście awaryjne - oddam kochanka w dobre ręce

 KUP BILET

Wyjście awaryjne - oddam kochanka w dobre ręce

 KUP BILET

Koncert - Z Tobą Chcę Oglądać Świat

 KUP BILET

Michał Bajor - No, a ja?

 KUP BILET

"Pod Dachami Paryża" - koncert muzyki francuskiej

 KUP BILET

Rubinowe Gody

 KUP BILET

5-lecie 10 Tenorów

 KUP BILET

Kabaret Paranienormalni - w programie "2024"

 KUP BILET

Jaromir Nohavica + Robert Kuśmierski i Pavel Planka

 KUP BILET

Jaromir Nohavica + Robert Kuśmierski i Pavel Planka

 KUP BILET

Myslovitz - 25 lat Miłości w Czasach Popkultury

 KUP BILET

Andrzej Piaseczny & Kacper Dworniczak „Jeszcze zanim Święta” | 2024

 KUP BILET

Męski Interes

 KUP BILET

Męski Interes

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - Co się stało?

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - Co się stało?

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Diamentowa Trasa 60-lecia na BIS

 KUP BILETNie przegapcie niezwykłej okazji bycia częścią teatralnego świata! Biletyna zaprasza do Teatru im. A. Mickiewicza na emocjonujące spektakle i wydarzenia pełne kultury. Odkryjcie nadchodzące atrakcje i zarezerwujcie swoje miejsce już dziś. Wyjątkowe doznania gwarantowane!

Odkryjcie magię teatru w sercu Cieszyna

W sercu malowniczego Cieszyna, kryje się prawdziwy skarb kultury - Teatr im. A. Mickiewicza. Wyjątkowa atmosfera tego Teatru sprawia, że każdy odnajdzie sobie tutaj miejsce. Oferta, którą przygotowujemy dla naszych gości jest niezwykle zróżnicowana. Imprezy w Teatrze im. A. Mickiewicza to przede wszystkim sztuki teatralne, spektakle, koncerty i wiele innych. Trudno o lepszy sposób na spędzenie wolnego czasu!

Atrakcje, którymi może pochwalić się Teatr im. A. Mickiewicza są naprawdę różnorodne. Oferuje zarówno widowiska dla dorosłych jak i atrakcje dla najmłodszych. To właśnie tutaj można przeżyć prawdziwą magię teatru, poczuć emocje płynące z gry aktorów i muzyki, doświadczyć chwil relaksu czy refleksji. Wszystko zależy od tego, jaką imprezę wybierzecie. Teatr im. A. Mickiewicza oferuje różnorodne wybory i niezliczone możliwości, więc jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do odkrywania magii sztuki w czystym sercu Cieszyna z Biletyną.

Repertuar dostosowany do każdego miłośnika sztuki

Repertuar Teatru im. A. Mickiewicza jest prawdziwym rajem dla miłośników sztuki. My, w Biletynie, dążymy do tego, aby każda osoba, która przekroczy próg tego teatru, poczuła magię wydarzeń kulturalnych, które tutaj są organizowane. Każdy spektakl, każde wydarzenie jest starannie planowane i przygotowywane, aby dostarczyć publiczności niezapomnianych doznań.

Nadchodzące wydarzenia w Teatru im. A. Mickiewicza to zawsze coś, czego nie można przegapić. Dzięki różnorodności ofert, z którą można się zapoznać i zarezerwować bilety poprzez Biletynę, każdy miłośnik sztuki znajdzie coś dla siebie. Spektakle dramatyczne, komedie, musicale, spektakle dla dzieci - to tylko niektóre z propozycji, które zawiera tutejszy repertuar. Chcemy, aby nasi klienci mogli zanurzyć się w różnorodnym świecie kultury i sztuki. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza oferta była atrakcyjna dla każdego, niezależnie od zainteresowań czy wieku. Zapraszamy do śledzenia naszej strony, na której regularnie informujemy o nadchodzących wydarzeniach. Teatr im. A. Mickiewicza to miejsce, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Jak najlepiej wykorzystać każdą wizytę w teatrze?

Kiedy odwiedzacie Teatr im. A. Mickiewicza, macie niezwykłą okazję do przeżycia niesamowitych artystycznych doświadczeń. Istnieją konkretne strategie, które pomogą ci wyciągnąć maksimum z każdej wizyty.

Zawsze sprawdzajcie nadchodzące wydarzenia w Teatrze im. A. Mickiewicza, najlepiej poprzez Biletynę. Możecie odkryć nowych artystów, nieznane sztuki lub nowe adaptacje.

Kolejna rzecz to atrakcje towarzyszące przedstawieniom. Wiele osób ignoruje te dodatki, ale często dodają one dodatkowej wartości do twojego doświadczenia w teatrze. Niektóre z nich to:

  • Spotkania z artystami po spektaklach
  • Wprowadzenia do spektakli
  • Warsztaty teatralne

Dobrze jest też docenić sam budynek teatralny, jego architekturę i atmosferę. W teatrze im. A. Mickiewicza każda cegła jest przesiąknięta historią. Więc, jeżeli chcecie czerpać pełnymi garściami z każdej wizyty w teatrze, zadbaj o wyżej wymienione aspekty.

Cieszyn inne wydarzenia