spektakl

Klaps! 50 twarzy Greya

spektakl

Klaps! 50 twarzy Greya

Klaps! 50 twarzy Greya - Bilety na spektakl teatralny

Reżyseria: John Weisgerber
Tłumaczenie: Bartosz Wierzbięta
Scenografia i kostiumy: Paulina Czernek
Producent wykonawczy i asystent reżysera: Magdalena Kłosińska

Obsada:
Magdalena Lamparska, Marta Walesiak, Mateusz Damięcki

Europejska premiera spektaklu, który w Ameryce cieszy się wielkim powodzeniem. Sztuka nawiązująca do "Pięćdziesięciu twarzy Greya" E. L. James - najsłynniejszego światowego czytadła dla kobiet. Tę wyśmianą i lekceważoną książkę przeczytało najwięcej kobiet na świecie, w USA już w ciągu trzech pierwszych miesięcy powieść sprzedała się w liczbie 20 milionów egzemplarzy! J. S. Blair, I. M. MacIntyre, J. A. Millan, S. A. Moran, C. J. Munch, A.M. Scheffler, I.P. Whalen napisali sztukę, która jest subtelną kpiną z tej książki i z takiego rodzaju literatury. Na scenie spotykamy autorkę książki i dwójkę stworzonych przez nią postaci, które kłócą się z autorką o ich wizerunki i zalety intelektu i charakteru. Spektakl muzyczny, ze znakomitymi piosenkami i z lekkością, która oczaruje widzów.

Uwaga: Spektakl tylko dla widzów dorosłych
Czas trwania: 120 min., 1 przerwa
Fot. Ola Grochowska

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Poznań

Recenzje i opinie: Klaps! 50 twarzy Greya

Żałuję że poszedłem sztuka jest kolażem zbyt wielowątkowym. Wplecione miedzy siebie jest zbyt dużo dzieł. Co do gry aktorskiej to starali się jak mogli ale cóż nie powalając. Jeżeli ktoś liczy na dość wysublimowane przedstawienie odradzam raczej jest to typowa tępa komedia jakich w kinie mnóstwo!
Uśmiałam się po pachy !!! Dla aktorów wielkie brawa - zwłaszcza za kwestię "śledzikowaną" :)
Super ! płakałem ze śmiechu !
Nie warto, brak pomysłu na to przedstawienie i pomimo świetnie przygotowanego Damieckiego, sama sztuka wypadła bardzo kiepsko. Nie polecam nikomu
Gorąco polecam! Nie wczytywałam się w opis wydarzenia i nie wiedziałam, że to będzie parodia Greya, ale zostałam bardzo miło zaskoczona :) aktorzy rewelacyjnie odegrali swoje role! Ubaw po pachy ! Warto było pójść!
Spodziewałem się czegoś więcej, bardzo uboga sceneria, wręcz jej brak. Przedstawienie obroniło się znakomitą gra aktorską.
Super spektakl! Gorąco polecam!
było po prostu SUPER!!!
Bylo super ! Mega polecam
Świetne przedstawienie
Znośny, angażujący publiczność ;)
Jesteśmy bardzo zadowoleni, warto iść posłuchać śpiewu i gry aktorskiej-rewelacja.
rysnat 12.06.2015 09:16
Bardzo mi się podobało. Forma jest ciekawa, bo z narracją, a to co pokazują aktorzy dzieje się tak naprawdę w głowie narratora, czyli autorki sztuki. Dużo śmiechu, gra aktorska Damięckiego po prostu rewelacyjna. Naprawdę ciekawie pokazane. Jednak polecam przeczytanie książki aby zrozumieć satyryczne podejście do tematu i wątki które są tylko fragmentami z książki.
Polecam!!! fantastyczne przedstawienie, tym bardziej , po przeczytaniu książki dużo zaskakujących interpretacji :-) śmiechu co nie miara!!! Bawili się panowie i panie!!! no i za 120 zł zobaczyć .... Damięckiego:-) boba
Wesoła komedia, bardzo dobra gra aktorska. Nowoczesna, surowa aranżacja. Dialogi bez przekleństw,całość z pomysłem i dużą dawką humoru. Widz śmieje się również z siebie.
Poszedłem tam tylko dla swojej kobiety i muszę przyznać , że również się dobrze bawiłem, choć spektakl jest głównie adresowany dla Kobiet. Najlepsza była pierwsza połowa , po przerwie już jakoś tak wszystko przygasło. Gwarantowana dobra zabawa po powrocie do domu :P

Polecane z kategorii spektakl