spektakl

Niespodzianka

spektakl

Niespodzianka

Niespodzianka - Bilety na spektakl teatralny

Sztuka, której autorem jest Pierre Sauvil to widowiskowa i dynamiczna arcykomedia, przygotowana specjalnie na 10-lecie Teatru Kamienica. Spektakl w reżyserii Emiliana Kamińskiego w humorystyczny sposób obnaża wiele prawd dzisiejszych czasów. To sztuka z wyśmienitą obsadą, błyskotliwymi dialogami i… mnóstwem NIESPODZIANEK!

OPIS SPEKTAKLU

Spełniony biznesmen i niespełniona aktorka. Piękni i bogaci właściciele dużej firmy żyją razem, ale łączy ich głównie wspólny majątek. Kiedy w końcu Katarzyna (Joanna Liszowska) postanawia zmienić swoje życie, Filip (Sambor Czarnota) knuje intrygę, która ma jej w tym przeszkodzić. Odkrycie niechlubnych zamiarów męża powoduje lawinę zaskakujących, kryminalnych zwrotów akcji. W małżeński konflikt angażują się sąsiedzi: wścibska Janina Kapusta (Elżbieta Jarosik) i przemądrzały student Bożydar Satanowski (Krystian Kukułka).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kielce

IRA

IRA

(928)

najbliższe wydarzenie
10.03.2022 19:00

bilety od 135.00 PLN

KUP BILET

Recenzje i opinie: Niespodzianka

scenografia bardzo słaba, spektakl mało interesujący, mało śmieszny dobra obsada od której można wymagać więcej
Sztuka z dużą dawką humoru. Wspaniała kreacja p. Krzysztofa Kiersznowskiego!
Świetna sztuka! Wspaniali aktorzy - bardzo lubię p. Joannę Liszowską i po raz pierwszy zobaczyłam ją "na żywo" . Super kobieta, zrobiła na mnie duże wrażenie swoją grą i postacią. P. Czarnota - grał, śpiewał, tańczył....Pozostali aktorzy nic nie odstawali od głównych postaci. Jak można tak przekręcać słowa i nie pomylić się! Niezapomniane wrażenia - gorąco polecam
W mojej ocenie, jedynymi minusami były zbyt długo ciągnące się dialogi o tym samym. Bardzo dobra gra aktorska i sporo humoru ratowały cały spektakl, choć miałem moment zwątpienia i znudzenia.
Bardzo fajne widowisko, dobra obsada,zaskakujące zakończenie. Polecam.
Nie spodziewajcie się salw śmiechu, bo dzieło raczej średnie - czasem przeniesienie francuskiej komedii na polski grunt nie gwarantuje sukcesu. Aktorzy robią co mogą, z różnym skutkiem, czasami ma się wrażenie, że to postaci z różnych sztuk (a nie tylko środowisk). Krzysztof Kiersznowski ratuje sytuację. Na Joannę Liszowską, z pewnością miło popatrzeć. Elżbieta Jarosik doskonała komediowo, ale "odklejona" od reszty.

Polecane z kategorii spektakl