Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

spektakl

"Pierwiastek z minus jeden"-Teatr z Niska

spektakl

"Pierwiastek z minus jeden"-Teatr z Niska

"Pierwiastek z minus jeden"-Teatr z Niska - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„Pierwiastek z minus jeden” autorstwa Mariana Hemara w reżyserii Wiesława Kieżuna to lekka, przyjemna i błyskotliwa komedia, ukazująca na wesoło odwieczną walkę dobra ze złem. Adaptacja sztuki w wykonaniu Teatru Kontynuacja jest rozwinięciem nurtującego Hemara pytania: czym jest moralność, gdzie są jej granice, czy w człowieku jest więcej dobra czy zła?

Jerzy - dyrektor działu depozytów bankowych i jego śliczna żona Krystyna, której głównym zajęciem jest troska o dom, żyją w dobrobycie, a do pełni szczęścia brakuje im tylko dziecka. Po czasie okazuje się, że Krysia jest w ciąży, o czym zamierza poinformować małżonka, jak tylko ten wróci z pracy. Niestety Jerzy wraca do domu zdruzgotany. Jego bank czeka kontrola, podczas której wychodzi na jaw, że sprzeniewierzył akcje warte 60 tys. funtów, zdeponowane w banku przez bogatą straszą panią.

Nieszczęśnik przysięga, że sprzedałby duszę diabłu, byle tylko odstało się to, co się stało. W tym momencie zjawia się Obcy, który może sprawić, że nikt nie dowie się o brakach w depozycie, ale ceną jest dusza Jerzego. Czy rzeczywiście dyrektor przyjmie ofertę pomocy i zaprzeda diabłu duszę?

Na sztukę „Pierwiastek z minus jeden” zapraszamy 15 października 2022 r. o godz. 17.00 do sali widowiskowej POK "Dom Chemika". Bilety w cenie: 20 zł do nabycia w kasie POK, tel.: 81 458 67 21 i na Biletyna.pl.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: "Pierwiastek z minus jeden"-Teatr z Niska

Brak recenzji

PROMOCJA DNIA

-25%

Pruszków
03.12.2022 17:00

bilety od 110,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii spektakl