Wydarzenia Puławy 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Puławy


Kabaret Młodych Panów - Co się stało?

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - Co się stało?

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Platynowy Koncert na BIS

 KUP BILET

Prywatna Klinika

 KUP BILET

Prywatna Klinika

 KUP BILET

Wszystkie Drogi Prowadzą do Rzymu - Sanremo na Bis

 KUP BILET

Dominika Żukowska i Andrzej Korycki „Ballady na dwa serca”

 KUP BILET

Wstyd - komedia "Teściowie" w wersji teatralnej

 KUP BILET

Wstyd - komedia "Teściowie" w wersji teatralnej

 KUP BILET

"Pod Dachami Paryża" - koncert muzyki francuskiej

 KUP BILET

5-lecie 10 Tenorów

 KUP BILET

Kabaret Moralnego Niepokoju - Normalne to to nie jest

 KUP BILET

Kabaret Moralnego Niepokoju - Normalne to to nie jest

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2025

 KUP BILET
Puławy to urzekające miasto, które niegdyś było ośrodkiem życia politycznego i kulturalnego Polski. To tutaj znajduje się najstarsze muzeum w naszym kraju. Puławy zyskały miano „Polskich Aten” i są obecnie ośrodkiem przemysłowym, naukowym i turystyczno-kulturalnym. W mieście tym odbywa się ponadto wiele interesujących wydarzeń, które sprawiają, że Puławy są bardzo ciekawym punktem Lubelszczyzny.

Bilety na wydarzenia w Puławach 2023/2024

Kazimierz Dolny, Nałęczów i Puławy określa się mianem trójkąta turystycznego. To miasta położone na malowniczych terenach, które przyciągają każdego roku miłośników spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Puławy to piękna i spokojna miejscowość, która tętni życiem kulturalnym. Odbywają się tutaj liczne wydarzenia dedykowane dorosłym i najmłodszym odbiorcom. Wśród cyklicznych imprez wymienić można: Ogólnopolski Festiwal Kolęd, Puławskie Warsztaty Jazzowe czy Teatralne Lato. Jeśli chcecie być na bieżąco z najnowszymi imprezami mającymi miejsce w Puławach, zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. Informujemy o najciekawszych wydarzeniach w wybranym przez Was mieście.

Jakie atrakcje zobaczyć w Puławach?

Największą atrakcją Puław jest Pałac Czartoryskich, w którego wnętrzu mieści się muzeum z narodowymi pamiątkami. Odbywają się tam również wystawy sztuki. Będąc w Puławach, koniecznie należy odwiedzić najstarsze muzeum w Polsce, czyli świątynię Sybilli, wzorowaną na antycznych budowlach. Warty uwagi jest również Domek Gotycki czy Park Pałacowy. W Puławach znajduje się jeszcze cała masa różnych zabytków świeckich i sakralnych. Dodatkowo zwiedzanie miasta uatrakcyjnia wszechobecna zieleń.

Imprezy w Puławach 2023/2024 – gdzie wybrać się na ciekawe wydarzenia?

W Puławach znajduje się mnóstwo obiektów i instytucji kulturalnych. Jeśli chcecie wziąć udział w licznych interesujących wydarzeniach, odwiedźcie Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”. W tym miejscu odbywają się zarówno spektakle, widowiska dla dzieci, jak i koncerty czy kabarety, które przyciągają masę widzów. Większe wydarzenia, takie jak Polska Noc Kabaretowa organizowane są np. w Hali widowiskowo-sportowej. Niektóre widowiska odbywają się także w Hali Sportowej ZST. W Puławach znajduje się również wiele lokali, które niemal w każdy weekend serwują swoim klientom pyszne dania, napoje, a także dawkę dobrej muzyki i sztuki. Najlepszym przykładem jest Peweks Art&Music.