spektakl

RUBINOWE GODY

spektakl

RUBINOWE GODY

RUBINOWE GODY - Bilety na spektakl teatralny

RUBINOWE GODY | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Scenariusz i reżyseria: Krzysztof KĘDZIORA Scenografia: Marta ŚNIOSEK-MASACZ Produkcja: AGENCJA KREATYWNA - KAMILA KĘDZIORA OBSADA (wymiennie): Dorota NOWAKOWSKA Krzysztof KIERSZNOWSKI / Tadeusz CHUDECKI Paweł FERENS / Marcin TRZĘSOWSKI Sławomir DOLINIEC / Maciej ZUCHOWICZ Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. Nie znają jednak praktycznego znaczenia słowa "luksus", co powoduje choćby problem z dostaniem się do pokoju, czy awersję do egzotycznego - jak na ich gusta - menu w tutejszej restauracji. Wydawałoby się - standardowa sytuacja małżeństwa z prowincji. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie gość spod łóżka (świeżo upieczony minister, który znalazł się w bardzo niezręcznej dla siebie sytuacji) oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Premier wzywa ministra-elekta do siebie, ten nie może się ujawnić w obawie przed skandalem (w opinii publicznej słynie bowiem jako człowiek moralnie nieskazitelny), starsi państwo zaczynają przebudowywać swoje życie (również jego sferę erotyczną) na nowo, a portier Danny (Daniel, tylko tak go koledzy zdrabniają) najchętniej zamieniłby trójkąt w czworokąt. Kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla każdej ze stron jest - delikatnie mówiąc - niekomfortowa?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

15.02.2021, 17:30 Kino Zorza
 KUP BILET
15.02.2021, 20:15 Kino Zorza
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

"Rubinowe gody", to spektakl godny polecenia. Bardzo przyjemna, lekka i pełna humoru inscenizacja, która rozbawiła całą widownię. Nie bez przesady napiszę, że dawno tak się nie ubawiłem. Polska kinematografia z gatunku komedii może się schować. Tak często przy jednym seansie (czyt. film polski komediowy w kinie) nigdy się nie wyśmiałem. POLECAM!!!
Fantastyczna komedia, rewelacyjna gra aktorów. Zdecydowanie polecam.
Rewelacyjna komedia, wielki ukłon w stronę aktorów - wspaniała gra
Spektakl- rewelacja. Polecam każdemu, cała widownia miała ubaw :)
Świetne przedstawienie😉😉. 2h super zabawy. Zmiana aktora spoza plakatu wyszła zdecydowanie na plus. Mysle, ze Andrzej Zaborski zagrał Mariana lepiej niz by to zrobił "Wąski" lub Chudecki. Zdecydowanie polecam 😂😂
Rewelacyjny spektakl. Usmielismy się do łez.
Bardzo fajne przedstawienie :)

Polecane