Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

Sala Koncertowa Miejskiej Szkoły Artystycznej I stopnia - Mińsk Mazowiecki

ul. Jana Pawła II 23, 05-300 Mińsk Mazowiecki

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Edyta Geppert - recital

 KUP BILET

Kabaret Jurki

 KUP BILET

Porwanie - nowa komedia Artura Barcisia

 KUP BILET

Porwanie - nowa komedia Artura Barcisia

 KUP BILET

Urodziny Elsy - Bal Księżniczek

 KUP BILET

Urodziny Elsy - Bal Księżniczek

 KUP BILET

Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu

 KUP BILET

Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu

 KUP BILET

Prywatna Klinika

 KUP BILET

Prywatna Klinika

 KUP BILET

Kolacja dla głupca reż. Cezary Żak

 KUP BILET

Kolacja dla głupca reż. Cezary Żak

 KUP BILET

żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju

 KUP BILET

żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju

 KUP BILET

Kiedy kota nie ma...

 KUP BILET

Klimakterium ... i już

 KUP BILET

Czerwone Gitary - 55-lecie. Platynowy koncert

 KUP BILET

Kabaret Skeczów Męczących - Jeszcze nigdy nie było tak dobrze!

 KUP BILET

Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJMińsk Mazowiecki położony jest w bliskiej odległości od Warszawy. Od stolicy Polski dzieli go zaledwie 46 km drogi. Słynie nie tylko z wydarzeń kulturowych, ale także z historycznych perełek jak Pałac Dernałowiczów czy Muzeum Ziemi Mińskiej. Dla wielu osób jest atrakcyjnym punktem na mapie wycieczki.

To jednak nie wszystkie powody, dla których warto odwiedzić Mińsk Mazowiecki. Wydarzenia, które są tam dzisiaj organizowane przyciągają miłośników muzyki i teatru. Oferta kulturowa miasta przypadnie do gustu każdemu, kto szuka dobrej rozrywki.

Gdzie zobaczyć wydarzenia w Mińsku Mazowieckim?

W Mińsku Mazowieckim można zobaczyć coraz więcej wydarzeń kulturowych. Oferta miasta znacznie się poszerza. Wiele osób pragnie bowiem odwiedzić to malownicze miejsce położone niedaleko Warszawy.

Co więcej, Mińsk Mazowiecki może pochwalić się nowoczesną Salą Koncertową, która znajduje się w Miejskiej Szkole Artystycznej. Jej projekt oraz wyposażenie dorównuje najlepszym obiektom w Polsce. Przekonaj się samemu!

Miejska Szkoła Artystyczna im. K. R. Domagały

Niech nie zmyli Cię ta nazwa. Jeśli szukasz doskonałej akustyki, niebanalnej przestrzeni i bogatego repertuaru, nie mogłeś lepiej trafić. Miejska Szkoła Artystyczna imienia Konstantego Ryszarda Domagały jest wręcz kulturowym centrum Mińska Mazowieckiego. Wydarzenia odbywają się w nowej Sali Koncertowej, która może się pochwalić nowoczesną adaptacją i wyposażeniem.

Historia Miejskiej Szkoły Artystycznej

Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim istnieje od ponad 45 lat. Powstała jeszcze w 1976 roku. Na początku była filią Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Siedlcach. Jednak już w 1983 roku stała się samodzielną placówką. Do dzisiaj jej misją jej kształcenie artystyczne i muzyczne dzieci.

Bardzo szybko Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim stała się ważnym obiektem. Oprócz edukacji najmłodszych wiązano z nią również nadzieje na stworzenie nowoczesnego miejsca na koncerty.

W 2013 roku rozpoczęto przebudowę szkoły. Wraz z nią planowano wybudować Salę Koncertową. Remont placówki zakończono w 2016 roku. Nowa Sala Koncertowa została uroczyście otwarta w marcu 2017 roku. To właśnie w niej odbywają się najważniejsze wydarzenia w Mińsku Mazowieckim. Przekonaj się o jej akustyce i nowoczesnym wyposażeniu.

Sala Koncertowa w Miejskiej Szkole Artystycznej im. K.R. Domagały

Bez wątpienia Sala Koncertowa w Miejskiej Szkole Artystycznej im. K. R. Domagały to miejsce, któremu warto się przyjrzeć bliżej. Wyróżnia się bowiem oryginalnym projektem oraz wielofunkcyjnym zastosowaniem.

Za realizację Sali Koncertowej odpowiada Pracownia Akustyczna Kozłowski z Wrocławia. Nic zatem dziwnego, że nagłośnienie w niej jest na najwyższym poziomie. Dzięki temu mogą odbywać się w niej nie tylko koncerty, ale także inne wydarzenia jak spektakle czy kabarety.

Wyposażenie Sali Koncertowej w Miejskiej Szkole Artystycznej w Mińsku Mazowieckim

Sala Koncertowa spełni wymogi nawet największych melomanów. Jest to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Został wyposażony w profesjonalny sprzęt akustyczny, oświetlenie, estradę, podniesioną podłogę oraz widownię.

Bez wątpienia budowa Sali Koncertowej była wyczekiwana przez wielu mieszkańców Mińska Mazowieckiego. Wydarzenia, które się w niej odbywają, są realizowane na najwyższym poziomie. Miasto zaś poszerzyło swoją ofertę kulturalną.

Wydarzenia w Miejskiej Szkole Artystycznej im. K.R. Domagały

Budowa nowych miejsc kulturalnych sprawia, że miasto jest odwiedzany przez wielu artystów. Koncerty (Koncert operetkowy - Ze Straussem przez Wiedeń, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet: Okrągły Jubileusz), kabarety (Kabaret Młodych Panów - To jest chore!, Kabaret Nowaki - Za granicą żartu) oraz spektakle (Wieczór Panieński Plus) - to wszystko w Mińsku Mazowieckim!

Mińsk Mazowiecki inne wydarzenia