spektakl Teatr Capitol - Spektakle

Kiedy kota nie ma...

spektakl Teatr Capitol - Spektakle

Kiedy kota nie ma...

Kiedy kota nie ma... - Bilety na spektakl teatralny

JOHNNIE MORTIMER & BRIAN COOKE

KIEDY KOTA NIE MA...

"Kiedy kota nie ma..." istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? - odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

obsada:

Katarzyna SKRZYNECKA/ Viola ARLAK

Anna GORNOSTAJ/ Maja BAREŁKOWSKA

Jacek LENARTOWICZ/ Piotr CYRWUS

Wojciech WYSOCKI/ Piotr ZELT

Zofia ZBOROWSKA/ Aleksandra GRZELAK

Marta WIERZBICKA/ Aneta ZAJĄC

reżyseria ANDRZEJ ROZHIN

scenografia i kostiumy JOANNA PIELAT - RUSINKIEWICZ

przekład KLAUDYNA ROZHIN

opracowanie muzyczne AGNIESZKA PUTKIEWICZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

27.06.2021, 16:00 Teatr Muzyczny
 KUP BILET
27.06.2021, 19:00 Teatr Muzyczny
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Łódź

Recenzje

ŚWIETNE NA POKRZEPIENIE SERC DUŻĄ DAWKĄ HUMORU TUŻ PO PANDEMII! Nie wspominając o znakomitej grze aktorskiej!
Super spędzony czas w doborowej obsadzie.
Marek 19.06.2021 21:30
Przezabawny spektakl komiediowy, wspaniala gra aktorów. Wielka jest potrzeba dawania ludziom radośći i wytchnienie od codziennych trosk i zmartwień. Wczorajszy wieczór był czasem milo spędzonym szkoda ze tak szybko minął
Aleksandra 19.06.2021 19:51
Scenariusz spektaklu słaby, pierwsza część wręcz się dłużyła. Na duży plus gra aktorska- role odegrane znakomicie.
Dorota 19.06.2021 17:11
Świetną zabawę zapewnił niebywały kunszt aktorski wykonawców!!! To spotkanie potrzebne było zarówno nam jak i aktorom -brawo!!!
Edyta 19.06.2021 12:18
Super relaks, przedstawienie , aktorzy godni podziwu 👌
Marzenna 19.06.2021 12:15
Pomimo tego, że oglądaliśmy spektakl drugi i w prawie identycznej obsadzie raz znowu było prześmieszne i bawiliśmy się cudownie. Wydarzenia w czasie spektakli na żywo są nieprzewidywalne. Polecam!!!
Monika 19.06.2021 10:58
Pierwsza cześć dobra, ale druga już doskonała . Wspaniała gra głównych aktorów . Warto zobaczyć
Gosia 19.06.2021 08:59
Super spektakl,polecamy.
Skalar 19.06.2021 08:40
Było cudownie znów cieszyć się widokiem aktorów na żywo. Spektakl doprowadził nas do łez szczęścia oczywiście 😍 😍 👍👍👍👍
Agnieszka 19.06.2021 08:37
Wspaniały spektakl ! Wspaniali aktorzy ! Było śmiechu co nie miara :) Już nie mogę się doczekać kiedy zawitam do was po raz kolejny .
Swietny humor i gra aktorska. Polecam gorąco!!!
Upłakałyśmy się ze śmiechu. Cała obsada fenomenalna!
Świetny spektakl i gra aktorska, 2 godziny rozrywki na wysokim poziomie. Polecam!
Wspaniały występ, świetna zabawa ☺
Dla aktu pierwszego należy wykazać nieco cierpliwości w rozkreceniu, akt drugi nie pozostawia nic do życzenia! Petarda !:)
Witam, zostałam zaproszona na spektakl przez znajomą i nie żałuję, że poszłam. Świetna obsada, wiele zabawnych scen i komiczne teksty. Polecam serdecznie jeśli ktoś lubi dobą zabawę i ma dystans do siebie.
Rewelacja! Świetnie się bawiliśmy. Wszystkim polecam. Solidna dawka humoru i rozrywki. Aktorzy fenomenalnie odegrali swoje role. Dobór postaci idealny. Bez wahania kupujcie bilety! :)
Pobyt w Warszawie został uświetniony niesamowitym, przezabawnym występem tak świetnych aktorów. Po powrocie do Bydgoszczy szukaliśmy czy ten spektakl będzie również w naszym mieście?. Okazało się, że już był a miasto gdzie będzie w najbliższym czasie to Gdańsk tak więc co zrobiliśmy ? Kupiliśmy bilety dla koleżanki w ramach prezentu na okrągłą rocznicę urodzin. Czekamy na więcej takich spektakli i częściej w Bydgoszczy.
Komedia jakich wiele, bez wyszukanych dialogów czy zwrotów akcji. W wykonaniu teatru Capitol broni się świetną grą aktorską i kontaktem ekipy z publicznością.
świetny spektakl w świetnej obsadzie, rewelacyjna atmosfera
Bardzo dobre przedstawienie.
Świetnie spędzony czas, a duet Arlak-Lenartowicz genialny. Polecam każdemu.
Rewrlacja!!! Brzuch mnie bolał od śmiechu, dawno się tak nie bawiłem!
Bawiliśmy się fantastycznie
Najsłabszy spektakl na jakim byłem w życiu, wyszedłem z teatru po 1 części, głupkowaty humor i słaba gra aktorska. W moim przypadku obsada to byli aktorzy: viola arlak, cyntia kaszyńska, wojciech wysocki, jacek lenartowicz i tylko Pan Lenartowicz jakoś dawał radę. Spektakl na poziomie prób w gimnazjalnym kółku teatralnym. To była moja pierwsza wizyta w teatrze capitol, mam nadzieję że pechowo trafiłem i że kolejny spektakl w tym teatrze okaże się zupełnie inny jakościowo.
Spektakl na najwyższym poziomie
Sztuka lekka, łatwa i przyjemna, dobrze zagrana, raczej na te mniej ambitne wieczory. Ot taka komedyjka, z klasycznym dowcipem (chwilami może nieco rubasznym, nie mniej ciągle śmiesznym), która nie wymaga intensywnego myślenia i zaawansowanego łączenia wątków. Polecam. :)
Ogólnie OK. Mało aluzji - dużo kawy na ławę. Humor to nie rechot. Kasia Skrzynecka i Henry uratowali spektakl.
Super spektakl . Polecam Wszystkim. Zabawa na 100 %
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane