Klub Mężusiów - Bilety na spektakl teatralny

Klub mężusiów

Czterej przyjaciele - Helmut, Eroll, Lars i Mario spotykają się raz w tygodniu w od dawna nie używanej kotłowni centrum handlowego. Możliwość posiedzenia w męskim gronie to dla nich jedyna możliwość ucieczki od konieczności robienia zakupów ze swoimi żonami. Właśnie te zakupy to temat przewodni ich spotkań i początek kłopotów w domu. Do czego zdolni są mężczyźni, aby wkraść się z powrotem w łaski swoich żon? Na to pytanie znajdziecie Państwo odpowiedź w brawurowej komedii w reżyserii Andrzeja Rozhina. "Klub mężusiów" to ironiczny pstryczek w nos dla problemów małżeńskich. Dowcipne ukazanie dwóch, diametralnie różniących się od siebie światów - kobiet i mężczyzn. Współczesny język, zaskakujące zwroty akcji, lekkie puenty i mistrzowskie konwersacje, to recepta na zabawę, przed którą nie da się obronić. Komedie uzupełniają wielkie światowe hity, które łamały serca kobiet i królowały na pierwszych miejscach list przebojów. "Klub mężusiów" to męska jazda w szalonym komediowym tempie w gwiazdorskiej obsadzie, którą trzeba obejrzeć!

Reżyseria: Andrzej Rozhin
Występują:Michał Milowicz / Jacek Kawalec, Krzysztof Tyniec, Cezary Morawski,Robert Wabich/ Bogdan Kalus

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje Klub Mężusiów

Wspaniała gra wszystkich czterech panów! Dawno się tak nie uśmiałam! Aż miałam niedosyt, za szybko się skończyło. A może jakaś kontynuacja? Panowie wspaniale kreowali swoich bohaterów. Szczerze mogę polecić każdemu ten spektakl.
Fajna komedia, uśmiałam się setnie, polecam.
Sztuka jak i gra aktorow rozweselajaca
Świetna sztuka, bdb gra aktorska. Bdb się bawiliśmy!!!! Polecam - naprawdę warto.
najbardziej wiarygodna rola i występ Mario !! trochę drażniły pomyłki i czasem sztuczność u pozostałych aktorów
Fantastyczne przedstawienie :) Panowie bezapelacyjnie "dali radę" :) Polecam.
Naprawdę zabawne przedstawienie dwóch światów. Wizja przetrwania mężczyzn w babskim raju - centrum handlowym.
Gra aktorska na bardzo wysokim poziomie, jednak fabuła "Klubu mężusiów", jak dla mnie monotonna i lekko nudna, ale to oczywiście kwestia gustu. Były momenty bardzo zabawne, ale spodziewałem się czegoś więcej. Dla porównania "Szalone nożyczki" - tam bawiliśmy się przez 2 godz. rewelacyjnie :)
Wystep byl nawet snieszny, ale brak 4 czlonkow zespolu bardzo Nas rozczarowal. Nie bylo wyjasnien, Ani przeprosin.
Mozna na chwile oderwac sie od codziennosci i dzieki aktorom troche posmiac.Ale gdzie sie zagubil dowcip wyzszych lotow...
Świetny sposób na to, żeby po ciężkim tygodniu się zrelaksować. Sztuka sama w sobie mało górnolotna ale dowcip bawi do łez. Polecam!
Przeciętne
ogólnie ok chociaz oczekiwania byly bardziej komediowe....a tak na prawdę sala buchnęła śmiechem 2-3 razy.

Polecane z kategorii spektakl