spektakl

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

spektakl

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Bilety na spektakl teatralny

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Starachowice | Kupuj Bilety Online

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny organizuje na terenie całej Polski rodzinne spektakle, łączące w sobie pokazy sztuk wizualnych z grą aktorów, muzyką i projekcjami multimedialnymi. Podczas naszych spektakli można zobaczyć m.in.: pokazy Malowania Piaskiem, Malowania Światłem, Speed Painting oraz wiele innych. Wszystkie pokazy wykonywane są na żywo na oczach publiczności!
Teatr Piasku jest częścią Galitsyna Art Group, założonej przez Tetianę Galitsynę, zwyciężczynię programu „Mam Talent” oraz prekursorkę sztuki Malowania Piaskiem w Polsce.
Galitsyna Art Group wykonuje również dedykowane pokazy na eventy firmowe i rodzinne na terenie całej Polski oraz za granicą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Starachowice

Brak wydarzeń w: Starachowice

Recenzje

Wspanialy wystep,pierwszy raz w moim zyciu widzialam cos takiego .Moj synek byl zachwycony. Polecam serdecznie.
Bardzo ciekawy spektakl, historia opowiedziana przy użyciu talentu artystycznego kilku osób, inaczej, niekonwencjonalnie, pobudzając wyobraźnię nawet najmniejszych widzów.
Ze względu na obecną sytuację w Polsce i nie tylko, dziwi mię że przedstawienie nie zostało odwołane. Decyzja nieodpowiedzialna.
Bardzo mile spędzony czas, córka zachwycona :)
Magia! Ten pokaz to było coś wspaniałego! Było wiele momentów, które mnie zachwyciły. Wiele różnych technik w malarstwie, piękny pokaz pani Tetiany oraz malowania światłem (to jakiś kosmos!) świetnie połączone ze sztuką teatralną.
Lelli 09.03.2020 14:21
Bardzo ciekawe wydarzenie. Bardzo podobało sie mi i moim dzieciom. Polecam!!!
Ewcia 09.03.2020 08:50
Suuuuuuuuper👍
Przedstawienie bardzo ciekawe. Natomiast oślepiały leflektory przez co nie było widać co się dzieje na scenie. Goście przesiadali się przez to, szukali lepszych miejsc aby światła nie padały na twarz. A jak się przesiadali to przeszkadzali innym.
Basia 08.03.2020 10:19
Niesamowite widowisko 🥰 prześlicznie. Zachwyt dzieci i dorosłych!
Spektakl godny obejrzenia. Polecam.
Było pięknie!!!!!
Bardzo nam się podobało 🙂
bardzo fajne przedstawienie, ja i moje diecko bawiliśmy się super!
Było super
Super
Bardzo fajny spektakl dla całej rodziny, POLECAM.
Było super.. Przedstawienie rewelacyjne.
Super wydarzenie, niesamowite przeżycia!
super przedstawienie
CUDOWNIE!!!
Ciekawe wydarzenie urocze obrazy piaskiem sypane polecam efekty swietlne rowniez uswietnily opowiesc o Krolowej sniegu nowiczesne spojzenie na ta bajke
Kate 08.02.2020 16:26
Niezapomniane wrażenia, zadziwiające nowatorskie rozwiązania techniczne i środki przekazu artystycznego, wspaniali aktorzy i tradycyjna bajka J.Ch. Andersena "Królowa Śniegu" i w dodatku cudowna atmosfera. Gorąco polecam, a artystom życzę kolejnych sukcesów :)
Marta 03.02.2020 11:22
Malowanie piaskiem światłem i śniegiem super... Otoczka bajkowa - słaba
Impreza bardzo mierna . Hotel Gołębiewski mógłby zmienić połamane fotele.
Super, przepiękne przedstawienie.Gorąco polecam, dzieci zachwycone,3letnia Marianna siedziała wpatrzona jak w obrazek,a ciężko ją utrzymać w jednym miejscu 😉
Widowisko piękne. Pokaz malowania światłem, piaskiem i śniegiem wyjątkowe i niezwykłe.
Wspaniałe przedstawienie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jesteśmy pod wrażeniem sztuki malowania piaskiem, światłem w czasie rzeczywistym. Moc wrażeń, a i śmiechu nie zabrakło. Polecamy!
Polecam! dzieci ale i dorośli zachwyceni :D szkoda tylko, bo mogło trwać duuuużo dłużej :D
Występ wspaniały, dzieciom bardzo się podobał. Organizacja rozmieszczenia miejsc fatalna. Bilety kupione w pierwszym rzędzie za 90 zł za miejsce od sceny oddalone pół kilometra. Jedynie domyślaliśmy się co robią aktorzy na scenie bo dojrzeć ich nie było sposób.
ogólnie . w częsci rysunek piaskiem -dobry. część narracyjna -bardzo skrócona wersja i mało przekonywująca za głosna i ostre migajace światło ,to minusy -dzieci plakały cena biletu nieadekwatna
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane