Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Sala Audytoryjna MCK - Katowice

Plac Sławika i Antalla 1, Katowice

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Nerwica natręctw

 KUP BILET

Nerwica natręctw

 KUP BILET

Dobrze się kłamie

 KUP BILET

Dobrze się kłamie

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny -spektakl Mały Książę

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny -spektakl Mały Książę

 KUP BILET

Prawda - komedia w reżyserii Wojciecha Malajkata

 KUP BILET

Prawda - komedia w reżyserii Wojciecha Malajkata

 KUP BILET

Najdroższy - spektakl komediowy

 KUP BILET

Najdroższy - spektakl komediowy

 KUP BILET

Nie udawaj Greka

 KUP BILET

Nie udawaj Greka

 KUP BILET

Grupa MoCarta - ALE KINO! czyli muzyka filmowa wg Grupy MoCarta

 KUP BILET

5-lecie 10 Tenorów

 KUP BILET

Przygoda z ogrodnikiem

 KUP BILET

Przygoda z ogrodnikiem

 KUP BILET

Zdolni i Skromni - Na bis ciepcie lajbiki

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Opowieść Wigilijna

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Opowieść Wigilijna

 KUP BILET

Nik Kershaw - The 1984 Tour

 KUP BILETRozpocznijcie swoją przygodę z wyjątkowymi wydarzeniami kulturalnymi! Odkryjcie bogaty repertuar Sali Audytoryjnej MCK i weźcie udział w niezapomnianych imprezach. Śledźcie nadchodzące atrakcje i znajdźcie coś dla siebie. Nie zwlekajcie, zarezerwujcie swoje miejsce już dzisiaj i bądźcie częścią niesamowitych przeżyć!

Odkryjcie wspaniały świat kultury w Sali Audytoryjnej MCK

Odkryjcie wspaniały świat kultury dostępny na wyciągnięcie ręki w Sali Audytoryjnej MCK, miejscu, które emanuje prawdziwym pasją do sztuki. Sala Audytoryjna MCK to magiczne połączenie doskonałej akustyki, komfortowych warunków oraz bogatego i różnorodnego repertuaru. Tutaj, bez względu na Wasze upodobania czy wiek, znajdziecie coś dla siebie. Bogaty repertuar spektakli, koncertów i wydarzeń specjalnych sprawia, że Sala Audytoryjna MCK jest prawdziwym sercem kulturalnym Katowic.

Wśród atrakcji wyznaczonych na najbliższy czas, przygotowaliśmy dla Was kabarety, spektakle komediowe, koncerty symfoniczne, a nawet familijne spektakle baletowe. Z nami każda wizyta w Sali Audytoryjnej MCK to prawdziwa uczta dla ducha. Na naszej stronie znajdziecie wszystko, co niezbędne do planowania wizyty: informacje o nadchodzących wydarzeniach, możliwość zakupu biletów online i wiele atrakcji, które czekają na Was w Sali Audytoryjnej MCK. Z nami odkryjecie na nowo, jak fascynujący może być świat kultury!

Nadchodzące wydarzenia w Sali Audytoryjnej MCK – nie przegapcie!

Sala Audytoryjna MCK w Katowicach zaprasza Was, a my na Biletynie również, na nadchodzące wydarzenia, które z pewnością staną się niezapomnianym doświadczeniem. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko humorystyczne występy, ale także emocjonujące spektakle i koncerty. Wśród naszych propozycji znajdziecie:

  • "Nerwica natręctw": Spektakl, który dostarczy Wam wielu emocji i refleksji.
  • "żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju": Zabawna opowieść, która rozbawi Was do łez.
  • "Między łóżkami": Kolejna komedia, idealna na wieczór pełen śmiechu.

To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na Was w Sali Audytoryjnej MCK. Bilety na te i inne wydarzenia możecie łatwo znaleźć na Biletynie. Skorzystajcie z wygody rezerwacji online i zapiszcie się do naszego newslettera, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapraszamy Was do dołączenia do grona miłośników kultury, którzy cenią sobie różnorodność i jakość wydarzeń oferowanych przez Salę Audytoryjną MCK w Katowicach. Odkryjcie z nami bogactwo kulturalnych doświadczeń, które czekają na Was w tym wyjątkowym miejscu.

Jak wybrać najlepsze wydarzenie dla siebie w Sali Audytoryjnej MCK?

Wybór wydarzenia w Sali Audytoryjnej MCK może stanowić wyzwanie, ze względu na różnorodność oferty. Z myślą o maksymalnym wykorzystaniu zdolności do pobudzania zmysłów i doświadczeń kulturalnych, przygotowaliśmy dla Was kilka porad. Najważniejsze jest dobranie wydarzenia do swoich zainteresowań. Pasjonujecie się muzyką? Koncerty w Sali Audytoryjnej MCK, to strzał w dziesiątkę. Może fascynuje Was świat teatru? Wybierzcie spektakle z naszej bogatej oferty. Wasz wybór wydarzenia powinien być świadomy i dostosowany do Waszych preferencji, abyście zostali w pełni zaangażowani w świadomie doświadczoną kulturę. Zachęcamy do czynnego uczestnictwa w kulturze i korzystania z naszej oferty.