spektakl
Teatr improwizacji dla małych i dużych

spektakl

Teatr improwizacji dla małych i dużych

Teatr improwizacji dla małych i dużych - Bilety na spektakl teatralny

Teatr improwizacji dla małych i dużych - Włocławek Centrum Kultury "Browar B." | Kupuj Bilety Online

Aktorki improwizatorki bydgoskiego teatru „wymyWammy” będą gotowe ziścić wszystkie plony dziecięcej wyobraźni, wcielić się w postaci przez nie wymyślone i odegrać losy bohaterów, które również będą podyktowane przez widzów. Cała historia będzie tworzona spontanicznie i z udziałem publiczności. Ten spektakl dzieci nie tylko obejrzą, ale i wykreują!

Bajka zacznie się od wspólnego wyboru bohaterów i rekwizytów. Tytuł znajdziemy na końcu, kiedy cały spektakl zostanie zrealizowany i odkryjemy, o czym rzeczywiście była ta historia. Na ten niecodzienny spektakl zapraszamy zarówno dzieci 3-8 lat, jak i dorosłych! Bilety 17 zł dziecko i 20 zł dorosły dostępne w kasie i na https://biletyna.pl/spektakl/Teatr-improwizacji-dla-dzieci/Wloclawek

 

Na spektakl zapraszamy 15 czerwca na godz. 12.00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Włocławek

Brak wydarzeń w: Włocławek

Recenzje

bardzo kreatywne widowisko z czynnym udziałam widzów, oby takich więcej
Hmm mam mieszane uczucia bo choć Panie się starały było mało dzieci i nie koniecznie aktywnych na początku. Myślę że powinno być więcej udziału dzieci może zabrakło zachęty. Mimo wszystko córka bardzo zadowolona miło spędziliśmy czas. Szkoda że było mało dzieci garstka na cały Włocławek.

PROMOCJA DNIA

-25%

Bydgoszcz
27.10.2019 16:00

bilety od 95,00 zł

KUP BILET

Polecane

Włocławek inne wydarzenia