spektakl
Telewizja Kłamie

spektakl

Telewizja Kłamie

Telewizja Kłamie - Bilety na spektakl teatralny

Telewizja Kłamie - Dąbrowa Górnicza Pałac Kultury Zagłębia | Kupuj Bilety Online

Całkowicie świeży spektakl o telewizjach dobrze nam znanych (TVP, TVN, Polsat, TRWAM), o prowadzących i gościach, o tym co na ekranie i poza nim! Dwie godziny śmiechu, które będziecie wspominać długo!

Przedstawienie w reżyserii Bartka Kasprzykowskiego i całego zespołu aktorskiego: Tamary Arciuch, Bartosza Opani i Adama Fidusiewicza, napisane przez autora sukcesu skeczy Paranienormalnych - Michała Paszczyka, pełne dowcipu i nawiązań do aktualnych wydarzeń, aktorskiej finezji i kunsztu, niepowtarzalne i oryginalne, grane przez jeden, stały i zgrany skład aktorski. To po prostu trzeba zobaczyć.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Dąbrowa Górnicza

Recenzje

Dziękujemy za miły wieczór. Trafna i dowcipna ocena polskich mediów. Fantastyczne przedstawienie. Dziękujemy i pozdrawiamy.
Rewelacyjny spektakl, polecam gorąco 😀
Super przedstawienie - wspaniała gra aktorska - gorąco polecam 👍😀
Rewelacja!!! Dawno tak się nie uśmiałam.
fanka teatru 28.05.2019 09:30
Fajne, ale kabarety lepsze.
POLECAMY!! Wspaniała zabawa, aktorzy genialni!! Najlepszy spektakl, jaki widziałam, śmiejemy się do teraz
Świetny spektakl! Cała sala zaśmiewała się do rozpuku, aktorzy bardzo profesjonalni pomimo kłopotów z dźwiękiem. Satyra na współczesną telewizję. Polecam gorąco!
Prześwietny spektakl !! 2 godziny non stop śmiechu i zabawy. Gorąco polecam !!
Fantastyczny spektakl, dawno się tak nie ubawiliśmy. Aktorzy fenomenalni. Bardzo dziękujemy
Świetna gra aktorów a sam spektakl niesamowity!
Bardzo dobre przedstawienie, bardzo duża dawka humoru! Świetna obsada, dawno się tak dobrze nie bawiłem!
Niezłe, ale widziałem lepsze przedstawienia.
Sztuka godna polecenia, obsada rewelacyjna
Świetny spektakl, super gra aktorska - było bardzo wesoło. Problemy techniczne zostały zrekompensowane ;)
Rewelacyjny pokaz tego czym karmimy się na co dzień - często bez własnej woli. Bartosz Opania rewelacyjna rola, kunszt aktorski na najwyższym poziomie nawet j jak nie działa mikroport.
Genialny spektakl, dwie godziny szczerego śmiechu. To była świetna zabawa, więc polecam każdemu!!
BOSKO!!!!
Rewelacja. Na paradokumencie zacząłem obawiać się o swoją przeponę. A boysband powinien nagrać płytę- koniecznie z fałszami.
Jak dla mnie kabaret nie spektakl za tą cenę trochę żałuję że poszłam ale jeżeli chodzi o formę kabaretu to owszem całkowita parodia dobrze zagrane, ja spodziewałam się sztuki komediowe.
Bardzo świetne, cały czas się śmialiśmy, polecam!
Dawno się tak nie uśmiałam! Zabrałam swoją mamę, która miała jeszcze więcej frajdy niż ja :) Aktorzy pierwsza klasa - polecam gorąco każdemu.
Prześmiesznie od początku do końca.
Super zabawa :): Polecam
Super spektakl. Dawno się tak nie uśmialismy.
Świetni aktorzy...wspaniały kontakt z publicznością...pomimo technicznych usterek. Uśmiałam się do łez. Wspaniały początek weekendu. Polecam.
Super, rewelacja !!!!
Super zabawa. Telewizja widziana z jeszcze innej, moim zdaniem wartej zobaczenia, strony. Polecam
Spektakl naprawdę ciekawy, oryginalny i śmieszny. Niepotrzebnych co prawda kilka dosc wulgarnych insynuacji seksualnych, ale calosc bardzo dobra. Taki smiech przez lzy - bo niestety cala ta parodia naszej telewizji nie do końca jest parodią... Dobra gra aktorska, szczególnie p. Opani. Polecam!
Świetna komedia, dawno się tak nie uśmiałam :-) cała czwórka aktorów dała na scenie z siebie wszystko, grają po kilka ról i przechodzenie z jednej w drugą jest bardzo płynne. Jedyna telewizja gdzie nawet reklamy są śmieszne :-) aktorzy prosili na koniec o sugestie wiec oto moje pomysły- milionerzy, kocham Cię polsko i jaka to melodia. No i koniecznie jakiś program o gotowaniu bo teraz są bardzo popularne :-) Tak wiec dziękuję aktorom i naprawdę polecam- cudny spektakl !
Zabawne przedstawienie
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Dąbrowa górnicza inne wydarzenia