Wydarzenia Brześć Kujawski 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Brześć Kujawski


Cienka Czerwona Linia - Bartosz Gajda

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET

MAGIC TENORS

 KUP BILET

Kłamstwo

 KUP BILET

Rubinowe Gody

 KUP BILET

Kabaret Paranienormalni - w programie "2024"

Wyprzedane
Wydarzenia Brześć Kujawski

Dobrze jest od czasu do czasu opuścić domowe pielesze i wyjść na miasto. Gdzie szukać ciekawych wydarzeń? To jasne, że w serwisie internetowym biletyna.pl! Na stronie znajdziesz szczegółowy kalendarz imprez, informacje dotyczące poszczególnych wydarzeń, a także bilety. Kino, sport, muzyka, spektakl... - Biletyna to imprezy z różnych kategorii, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Poza wydarzeniami dla dorosłych mamy też coś dla najmłodszych widzów. Koniecznie sprawdź sam, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Atrakcje Brześć Kujawski 2023/2024 - jak dobrze znasz swoje miasto?

Brześć Kujawski to miasto w powiecie włocławskim. Jedną z imprez, które odbywają się w mieście cyklicznie, jest Święto Żuru Kujawskiego. Impreza ma na celu aktywizację lokalnej społeczności i kultywowanie kulinarnej tradycji Kujaw. To jednak nie jedyne wydarzenie, którego jednym z organizatorów jest miejskie centrum kultury.

Brzeskie Centrum Kultury i Historii "Wahadło" to jedno z tych miejsc, które warto znać. To tam odbywają się najciekawsze imprezy w regionie - od różnego rodzaju warsztatów, poprzez koncerty i spektakle, aż po wydarzenia kulturalne. Na deskach sali widowiskowej występują artyści znani w całej Polsce. Nadchodzący sezon zapowiada się równie wyśmienicie!

Długo wyczekiwane wydarzenia Brześć Kujawski 2023/2024 - będzie się działo!

Chcesz wiedzieć, co będzie działo się w Brześciu Kujawskim w weekend, w przyszłym tygodniu lub za miesiąc? W serwisie Biletyna znajdziesz szczegółowy kalendarz imprez na nadchodzący sezon, w tym wydarzenia z kategorii takich jak koncert, spektakl czy kabaret. Wiele z dostępnych wydarzeń to propozycje familijne, na które możesz zabrać także dzieci.

Na deskach Brzeskiego Centrum Kultury i Historii wystąpią między innymi Tenorzy Vincero czy Andrzej Poniedzielski. Nie zabraknie również spektakli. Fani teatru będą mieli okazję podziwiać grę aktorską takich gwiazd jak Aleksandra Szwed, Kaja Paschalska czy Waldemar Obłoza.

Centrum kultury w Brześciu Kujawskim zaprasza na najciekawsze wydarzenia kulturalne - bilety czekają w serwisie Biletyna!

,,Brześć Kujawski wydarzenia" - wpisując tę frazę w wyszukiwarce trafisz do serwisu Biletyna, a stamtąd już krótka droga na imprezę, którą czekasz od dłuższego czasu. Korzystanie z serwisu jest dziecinnie łatwe. Wystarczy, że wybierzesz kategorię wydarzenia, datę lub miejsce i voila! Bilety są na wyciągnięcie ręki.

Brześć Kujawski to tylko jedna z wielu lokalizacji dostępnych na kulturalnej mapie Polski. W serwisie znajdziesz też wydarzenia w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Gdańsku...