spektakl

Imię - spektakl komediowy

spektakl

Imię - spektakl komediowy

Imię - spektakl komediowy - Bilety na spektakl teatralny

Zwyczajny wieczór w gronie przyjaciół zmienia się w prawdziwą bitwę. Spektakl w wykonaniu najlepszych polskich aktorów daje wiele okazji do śmiechu i prowokuje do refleksji.

„Imię” to francuska sztuka, której filmowa adaptacja ściągnęła do kin rekordową liczbę widzów. Film porównywano miedzy innymi do „Boga mordu” (filmowa „Rzeź” Romana Polańskiego). Także w polskiej, teatralnej wersji „Imię” jest komedią inteligentną – daje wiele okazji do śmiechu, ale też do refleksji.

Wszystko dzieje się podczas kolacji wyprawianej przez profesora literatury Pierre’a (Szymon Bobrowski) i jego żonę Elisabeth (Małgorzata Foremniak) w ich paryskim mieszkaniu. Goście to przyjaciele domu – puzonista Claude (Marcin Hycnar/Mateusz Banasiuk), brat Elisabeth, błyskotliwy przedsiębiorca Vincent (Wojciech Malajkat) oraz jego dużo młodsza, ciężarna partnerka Anna (Dorota Krempa).

Przebieg spotkania wydaje się doskonale przewidywalny. Jednak tym razem typowe drobne sprzeczki zmieniają się w prawdziwą bitwę. A całe zamieszanie wywoła niewinne z pozoru pytanie: czy macie już jakiś pomysł na imię?

Obsada:
Małgorzata Foremniak
Dorota Krempa
Szymon Bobrowski
Wojciech Malajkat
Mateusz Banasiuk/Marcin Hycnar

Czas trwania: 100 minut

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
29.11.2021, 17:30 Teatr Polski
 KUP BILET
29.11.2021, 20:00 Teatr Polski
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
WIĘCEJ
12.11.2021, 18:00 Bałtycki Teatr Dramatyczny
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje i opinie: Imię - spektakl komediowy

Przezabawny spektakl, uśmiałam się do łez. Polecam.
Świetny występ, ubawiłem się do łez
Fantastycznie się bawiłam, polecam.
Przedstawienie super, ubawiłam się! Polecam!!!!
Świetny spektakl. Rozkręca się powoli ale gdy dochodzi do punktu kulminacyjnego zaczyna się prawdziwa lawina śmiechu. Bardzo dobra gra aktorska Malajkata - pokazał klasę. Szczerze polecam bo oklaski na stojąco mówią same za siebie o poziomie spektaklu oraz występie wszystkich aktorów.
Panowie Bobrowski i Malajkat jak zwykle rewelacyjni!
Zapadający w pamięć, świetnie zagrany spektakl.
Zabawny i nieprzewidywalny spektakl, naprawdę fajnie spędzony wieczór!
Spektakl rewelacyjny, jeden z lepszych. Gra aktorska na wysokim poziomie. Super zabawa przy inteligentnych dialogach.
Realia życia na wesoło. Dobra gra aktorska i naprawdę zabawne momenty. Warto zobaczyć.
Spektakl komediowy na wysokim poziomie. Wspaniała gra aktorska i zabawne dialogi gwarantują miłe spędzenie czasu. Polecam!
Bardzo dobra sztuka .Polecam
Sztuka Fajna, Zabawna i ciekawa, ale nagłośnienie było to talną porażką i zdecydowanie aktorzy powinni mieć mikrofony
Świetny występ, rewelacyjna gra wszystkich aktorów a zwłaszcza Pana Malajkata. Sceny z życia wzięte skłaniające do refleksji a przy tym kupa śmiechu.
Świetny spektakl, polecam
Dawno się tak nie śmiałam jak wczoraj! Mega zadowolony i polecam każdemu super aktorzy i super zabawa !.
Byliśmy zachwyceni grą aktorów. Świetny spektakl komediowy. Na pewno będziemy polecać z całą świadomością
Fajnie spędzony wieczór. Spektakl gdzie są wybuchy śmiechu widowni. Super gra aktorską. Jedyny mankament tego wieczoru to słabe nagłośnienie sali być może aktorzy powinni mieć każdy swój mikrofon przyczepiony do ubrania i byłby lepiej słyszalny.
Świetna sztuka, uśmieliśmy się wszyscy setnie, polecam. Jedyne zastrzeżenia mam do scenografii - stół, przy którym odbywa się większość dialogów, powinien być ustawiony bardziej centralnie, bo, siedząc w 3.rzędzie z boku, dostałam skrętu szyi, nie mówiąc już o tym, że osoby siedzące przede mną całkowicie przesłaniały mi ten obszar sceny. Przy tej scenografii byłoby lepiej, gdyby sztuka była wystawiana w jakimkolwiek teatrze, a nie na sali NOT, w której widzowie z bocznych miejsc parteru mają kiepskie spojrzenie na scenę, mimo, iż płacą za bilet, jak za I.miejsce.
Świetny spektakl! Polecam jak najbardziej!
Rewelacja, uśmiałam się za wszystkie czasy. Gra aktorów to sprawiła. Brawa!!!!
wspaniała zabawa profesjonalna gra aktorów . TEKSTY NA POZIOMIE OGÓLNY ODBIÓE SUPERRRRRRR
Spektakl fantastyczny!
Spektakl wspaniały. Bawiłam się doskonale i nie tylko ja, cała sala wybuchała śmiechem. Gra aktorska wyśmienita. Owacje trwały długo na stojąco.
Byłam drugi raz na tym spektaklu, zabrałam całą rodzinę i koleżankę. Wszyscy bardzo zadowoleni, cały wieczór wszyscy wspominali spektakl, który był po prostu świetny, błyskotliwy a gra aktorska wysmienita. Duża dawka humoru ale też powód do przemyślenia, jak uniknąć spięć na rodzinnych spotkaniach :-). Polecam z całego serca. z całą pewnością pójdę na niego jeszcze raz :-) zabierając z sobą jeszcze większe grono osób.
Super sie bawiliśmy
Przezabawny. Polecam
Zabawna, swietna sztuka!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl