Wydarzenia Dębica 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Dębica


Królewski Balet Klasyczny - Dziadek do orzechów

 KUP BILET

Queen Symfonicznie - Chór i Orkiestra Alla Vienna

 KUP BILET

Boeing Boeing - odlotowa komedia z udziałem gwiazd

 KUP BILET

Boeing Boeing - odlotowa komedia z udziałem gwiazd

 KUP BILET

Winda do nieba ... czyli czworo po czterdziestce

 KUP BILET

Urodziny Elsy - Bal Księżniczek

 KUP BILET

Klimakterium ... i już

 KUP BILET

Marcin Zbigniew Wojciech - "SZCZERZE?'"

 KUP BILET

Wiesz, że wiem - Lichota, Wrońska i Sadowski w zwariowanej komedii

 KUP BILET

Wiesz, że wiem - Lichota, Wrońska i Sadowski w zwariowanej komedii

 KUP BILET

I LOVE YOU, a teraz się zmień

 KUP BILET

Aniołki Bercika czyli Hanke chce kochankę

 KUP BILET

HAU-HAU Show

 KUP BILET

Dobrze się kłamie

 KUP BILET

Dobrze się kłamie

 KUP BILET

Telewizja Kłamie

 KUP BILET

Telewizja Kłamie

 KUP BILET

Czerwone Gitary - 55-lecie. Platynowy koncert

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia z okolicy Dębica

Kabaret, spektakl, a może kino letnie? Nie wiesz, jak spędzić wieczór lub weekend? Już spieszymy z pomocą! W serwisie biletyna.pl znajdziesz wiele propozycji i sposobów, na to jak spędzić miło czas w pojedynkę lub w gronie znajomych. Jak to możliwe? W serwisie czeka na ciebie szczegółowy kalendarz imprez, które odbędą się w twoim mieście. To jednak nie wszystko! Na stronie znajdziesz też bilety i mnóstwo informacji na temat nadchodzących wydarzeń.

Dom Kultury Mors i inne instytucje w mieście zapraszają na najciekawsze wydarzenia!

Co można robić w wolnym czasie w Dębicy? Możliwości jest całkiem sporo! Możesz na przykład odwiedzić zespół dworski na Wolicy, udać się na spacer do parku miejskiego lub wybrać się za miasto. Możesz też zajrzeć na stronę biletyna.pl i sprawdzić co się będzie działo w Dębicy wieczorem, w weekend lub w innym terminie.

Jednym z miejsc, które warto znać jest Miejski Dom Kultury MORS mieszczący się przy ulicy Sportowej. Na deskach tej instytucji w nadchodzącym sezonie wystąpią największe gwiazdy muzyki, teatru i kabaretu.

Imprezy Dębica 2023/2024 - poznaj harmonogram na nadchodzący sezon!

Masz ochotę na dobry stand-up? A może wolisz obejrzeć spektakl z obsadą na naprawdę wysokim poziomie? Polska piosenka to jedno z twoich zainteresowań, dlatego nie przepuścisz żadnego koncertu? Nadchodzący sezon w Dębicy z pewnością będzie należał do udanych!

Fanom dobrego humoru polecamy występy Kabaretu Młodych Panów, Kabaretu Skeczów Męczących czy Igora Kwiatkowskiego. Z myślą o miłośnikach polskiej piosenki przygotowaliśmy koncerty Czerwonych Gitar i Alicji Majewskiej. Dla amatorów teatru też coś mamy! Na dębickiej scenie wystąpią takie gwiazdy jak Artur Barciś, Katarzyna Skrzynecka czy Lesław Żurek.

Atrakcje Dębica 2023/2024 - mamy dla ciebie bilety na najważniejsze imprezy w mieście!

Serwis biletyna.pl to miejsce, w którym znajdziesz wejściówki na wydarzenia odbywające się nie tylko w Dębicy, ale również w innych częściach Polski. Wyszukiwanie jest proste i intuicyjne. Imprezy możesz przeglądać kierując się datą, miejscem wydarzenia lub kategorią. W serwisie czekają bilety na imprezy dla dorosłych i małych widzów.

Bilety na wydarzenia to także doskonały pomysł na prezent, zwłaszcza takie w postaci voucherów. Możesz je podarować na wiele okazji lub tak po prostu. Szukaj ich w naszym serwisie!