Wydarzenia Krosno 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Krosno


Dobrze się kłamie

 KUP BILET

Dobrze się kłamie

 KUP BILET

Michał Bajor - No, a ja?

 KUP BILET

Sylwester 2023 w Hotelu Nafta Krosno

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET

Kabaret Skeczów Męczących - Jeszcze nigdy nie było tak dobrze!

Wyprzedane

Czerwone Gitary - 55-lecie. Platynowy koncert

 KUP BILET

Kortez - Naucz Mnie Tańczyć Tour

Wyprzedane

Berek, czyli upiór w moherze

 KUP BILET

Gregorian Grace

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - nowy program: Co się stało?

 KUP BILET

Karuzela Gna

 KUP BILET

Karuzela Gna

 KUP BILET

Klimakterium ... i już

 KUP BILET

Kwartet - 50 lecie spektaklu

 KUP BILET

Pop Opera - od Opery do Musicalu

 KUP BILET

Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!

 KUP BILET

Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia Krosno

Piątek, sobota a może niedziela? Każdy dzień jest dobry, by wybrać się do kina, na wystawę lub do teatru. W Krośnie sporo się dzieje nie tylko w weekend, ale i w ciągu tygodnia. Pewnie zastanawiasz się gdzie szukać informacji o nadchodzących wydarzeniach. Już spieszymy z pomocą! Wystarczy, że odwiedzisz serwis internetowy Biletyna. Na stronie znajdziesz szczegółowy kalendarz imprez, a także bilety na najbliższe wydarzenia. Imprezy są pogrupowane według kategorii, dzięki czemu bez problemu znajdziesz to, co najbardziej Cię interesuje. To co? Zaczynamy?

Atrakcje Krosno 2023/2024 - odkryj ciekawe miejsca w swojej okolicy!

Gdzie wybrać się w Krośnie w wolnym czasie? Jakie atrakcje czekają na mieszkańców i turystów? Krosno to jedno z najpiękniejszych miast w regionie, słynące przede wszystkim z produkcji szkła. Jedną z największych atrakcji Krosna jest Centrum Dziedzictwa Szkła. To wyjątkowe miejsce ukryte pod zabytkowym Starym Miastem.

W mieście odbywa się także wiele wydarzeń cyklicznych, w tym Koncerty w Świątyniach, Karpackie Klimaty czy YOUNG! Festiwal Young Arts. Ich organizatorami są miejskie instytucje kultury, takie jak Regionalne Centrum Kultur Pogranicza mieszczące się przy ulicy Kolejowej.

Wydarzenia Krosno 2023/2024 - bilety na najciekawsze imprezy są w zasięgu ręki

Panie i Panowie! Przed Państwem wystąpią...? Nadchodzący sezon imprezowy w Krośnie to prawdziwa petarda! Nie ważne czy szukasz pomysłu na spędzenie wieczoru w poniedziałek, czwartek czy piątek - w kalendarzu imprez na nadchodzący sezon każdy znajdzie coś dla siebie!

Melomani będą mieli okazję posłuchać ulubionych wykonawców - wystąpi dla nich Alicja Majewska i zespół Czerwone Gitary. Miłośnicy dobrego humoru będą mieli okazję pośmiać się z dowcipów komików z Grupy MoCarta. Nie zabraknie też spektakli - na scenie wystąpią takie gwiazdy jak Piotr Zelt, Artur Barciś, Katarzyna Skrzynecka, Wiktoria Gąsiewska... Możemy tak wymieniać bez końca!

U nas znajdziesz bilety na wydarzenia kulturalne dla osób w każdym wieku!

W Krośnie można miło spędzić czas nie tylko ze znajomymi czy drugą połówka, ale i z rodziną. Dla najmłodszych przygotowaliśmy bilety na familijne spektakle, projekcje filmów, a także do cyrku.

Jedną z gwiazd nadchodzącego sezonu będzie Cyrk Korona. Bilety na takie wydarzenie to świetny prezent, na przykład z okazji urodzin, zakończenia roku szkolnego czy Dnia Dziecka.