Wydarzenia Oława 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Oława


Cyrk Korona - Bajkowy Program

 KUP BILET

Imię - spektakl komediowy

 KUP BILET

Imię - spektakl komediowy

 KUP BILET

HAU-HAU Show

 KUP BILET

HAU-HAU Show

 KUP BILET

Czerwone Gitary - 55-lecie. Platynowy koncert

 KUP BILET

Optymiści czyli nasi w Egipcie

 KUP BILET

Optymiści czyli nasi w Egipcie

 KUP BILET
Wydarzenia Oława

Z Oławy już blisko do stolicy województwa dolnośląskiego - Wrocławia. Bez wątpienia Wrocław jest dynamicznym miejscem, pełnym wydarzeń. Jednak naszym celem jest obalenie przekonania, że tylko większe miasta mogą zapewnić bogatą ofertę kulturalną. W Oławie także znajdziesz wiele atrakcyjnych sposobów na spędzenie czasu. Nadal masz wątpliwości? Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem. Strona internetowa biletyna.pl powstała z myślą o osobach, które nie lubią się nudzić i szukają najciekawszych wydarzeń w swojej okolicy. W serwisie czeka na nich szczegółowy kalendarz imprez kulturowych w wielu miastach w Polsce oraz bilety na każde z nich. Poniedziałek, wtorek czy sobota - od teraz nie będziesz już się nudził!

Atrakcje Oława 2023/2024 - co ciekawego można robić w Oławie?

Zamek Piastowski to niewątpliwie jedna z największych atrakcji turystycznych Oławy. Mieszkańcy i odwiedzający miasto turyści chętnie udają się też na rynek otoczony zabytkowymi kamienicami, w którego centrum znajduje się ratusz. Miejscami, które warto znać, są także miejskie instytucje kultury, takie jak Centrum Sztuki przy ulicy Młyńskiej czy Ośrodek Współpracy Europejskie Odra.

To właśnie na deskach tych instytucji odbywają się spektakle, koncerty, wystawy i inne wydarzenia kulturalne. Przed oławską publicznością wystąpią znani i lubiani - muzycy, aktorzy i artyści, których kocha i podziwia cała Polska. Już nie musisz mówić, że w Twoim mieście nic się nie dzieje. Koniecznie sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie na nadchodzący sezon!

Wydarzenia Oława 2023/2024 - przejdź do serwisu i sprawdź, jakie imprezy odbędą się w Twoim mieście!

Maciej Maleńczuk, Czerwone Gitary czy Arte Creatura Teatr Muzyczny to tylko kilka propozycji dedykowanych wytrawnym melomanom. Na fanów muzyki czekają zarówno kameralne koncerty, jak i prawdziwe widowiska. Nadchodzący sezon w Oławie będzie stał pod znakiem dobrej muzyki - przed oławską publicznością wystąpią muzycy reprezentujący różne style muzyczne. Znajdzie się coś dla fanów rocka, muzyki pop, a nawet bardziej poważnych i klasycznych brzmień.

Będzie też kilka okazji, by się wzruszyć i popłakać... ze śmiechu. Przed miłośnikami dobrego dowcipu wystąpią gwiazdy, takie jak Kabaret Paranienormalni. Kultura to nie tylko muzyka i kabaret, ale i teatr - w nadchodzącym sezonie Oława będzie gościć artystów, takich jak: Anna Powierza, Katarzyna Glinka, Anna Czartoryska-Niemczycka, Radosław Pazura czy Sambor Czarnota. Wydarzenia w serwisie Biletyna podzieliliśmy na kilka kategorii - mamy nadzieję, że to ułatwi Ci przeglądanie kalendarza i znalezienie interesującej imprezy.