LINEUP

KONCERTY

Poczuj energię dzikiej muzyki na festiwalu ZEW się budzi!

W dniach 31 maja - 1 czerwca 2024 r., w Lesku, malowniczej „Bramie Bieszczad” wspólnie obudzimy ZEW muzyki! To będzie niezapomniana podróż przez świat alternatywnej muzyki rockowej i niezwykłych przygód. W tym roku, na scenie festiwalowej zagości wyjątkowy headliner – legendarny hiszpański zespół punkrockowy Boikot, który po raz pierwszy zawita do Polski! Zespoły, które wystąpią na scenie, z pewnością przyniosą publiczności pozytywną dawkę rockowej energii. W lineupie: Armia, The Analogs, Dr Misio, Percival, Poparzeni Kawą Trzy, Dziwna Wiosna, Wojtek Szumański, Zacier, Alcoholica, Siaki, Chałtcore i Stacja B.

Będzie także okazja żeby posłuchać aż 10 debiutujących kapel – zaprosimy na scenę laureatów konkursu Odkrycia ZEW: SIC!, Nie pamiętam, Ayahuasca, Warhlack, Snakebyte, Iron Head, Chrust, Stan Chaplin, RoseMerry oraz Taczka żwiru. My naprawdę wierzymy, że te debiutujące zespoły to nie tylko przyszłość polskiej sceny muzycznej, ale i świeży powiew w muzyce alternatywnej, który może wprowadzić nowe kierunki rozwoju.

Przygotowaliśmy też sporo atrakcji:

Od opowieści podróżniczych, przez stylizację w Barberowozie, aż po różnorodne warsztaty i spotkania z artystami. W programie m.in. spotkanie z Januszem „Gonzo” Miką, dyskusje z inspirującymi gośćmi - Andrzejem „Żmijem” Borowskim oraz psycholożką Moniką Patrycją Patkowską - oraz konkurs na Brodacza Festiwalu, a nawet fitness na rockowo. To wszystko sprawia, że ZEW się budzi to nie tylko wydarzenie muzyczne, ale prawdziwe doświadczenie kulturalne, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie.

BILETY

BILET

DZIEŃ I

31.05.2024

KUP BILET

BILET

DZIEŃ II

01.06.2024

KUP BILET

KARNET

2-DNIOWY

31.05.2024 - 01.06.2024

KUP BILET

WIDEO

FAQ

Dzieci do ukończenia 6 lat mogą uczestniczyć w imprezie bezpłatnie pod pełną opieką dorosłego, który musi mieć wykupiony odpowiedni bilet.

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży w wieku 6-16 lat oraz osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności i jej opiekunom.

Tak, trzeba mieć bilet. Nie ma możliwości kupienia biletów jedynie na festiwalowe pole namiotowe. Sprzedaż miejsc na polu namiotowym wyłącznie z karnetami dwudniowymi na Festiwal.

Tak, w momencie wykupienia karnetu, można być pojazdem na polu.

Rezerwacja miejsca dla pojazdu typu kamper jest możliwa dla posiadaczy dwudniowych karnetów z polem namiotowym. Rezerwacja jest dostępna pod adresem: [email protected]. Dopłata za kamper wynosi 30 zł, kwotę tę należy uiścić w kasach na terenie Festiwalu w dniu przyjazdu. Posiadacz karnetu z polem namiotowym może zaparkować przy namiocie swój samochód lub motocykl.

Festiwalowe pole namiotowe zostanie otwarte w czwartek, 30 maja 2024 r., o godz. 12.00. Pobyt kończy się w niedzielę, 2 czerwca 2024 r., o godz. 12.00 (do tej godziny należy opuścić teren pola namiotowego).

Już 30 maja od godziny 14:00 będzie można w kasach wymieniać bilety na opaski.

W czwartek 30 maja jest przewidzianych kilka atrakcji, miasteczko będzie otwarte, można przyjść na darmowy koncert dla wszystkich.

Mimo ogromnej sympatii do każdego zwierzaka, nie będziemy akceptować ich na terenie imprezy. Prosimy o pozostawienie zwierząt w domach.

NASI PARTNERZY