kabaret
Kabaret Hrabi

kabaret

Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - Bilety na kabaret

Kabaret Hrabi - Świdnik | Kupuj Bilety Online

Kabaret Hrabi to esencja wzięta z kilku największych polskich kabaretów "młodego pokolenia". Od razu zwrócili na siebie uwagę programem "Demo", który był prezentacją ich możliwości. Publiczność konała ze śmiechu. Później było już tylko gorzej - na każdym kolejnym spektaklu odnotowywano coraz więcej przypadków zasłabnięcia ze śmiechu. Oprócz tego że bawią, potrafią także skłonić do refleksji i wykrzesać z widza emocje jakich na pewno się nie spodziewa. Kabaret Hrabi to także bardzo starannie przygotowane teksty i popis doskonałej gry aktorskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Wspaniały występ, pełen humoru, świetnej muzyki, zabawy z publicznością. 2 godz wypełnione śmiechem. Polecam!
Slaw 24.08.2019 07:34
Świetne, świetne, świetne. Doskonała interakcja z publicznością,mieliśmy poczucie, że Hrabi też się dobrze bawią. Subtelny (w porównaniu do tego co teraz jest powszechne) humor, jednak ból brzucha ze śmiechu pewien. to kiedy (znów) we Wrocławiu ? ;)
rola 23.08.2019 11:31
Proszę przekazać pani Joasi aby następnym razem we Wrocławiu też wystąpiła w tej sukience z firanki, mam zamiar się oświadczyć - będę w smokingu. Dla panów mam smutną wiadomość - jestem hetero i nie będę się wam oświadczał. Było pysznie, śmiesznie i inteligentnie. Adam z Wrocławia
Adam z Wrocławia 22.08.2019 12:49
Jestem absolutnie zachwycona! Jak nie lubię piosenek w kabarecie tak Pani Asia może prześpiewać 2h i mam ochotę na więcej. Kabaret Hrabi to mistrzostwo!
Dorota 22.08.2019 11:53
Te dwie godziny to niestety ciągle mało, jeśli chodzi o tak wyśmienity humor. Hrabi są niedoścignieni! Dowcip na poziomie, bez chamstwa lub wycieczek politycznych. Doskonała improwizacja i umiejętność aranżowania nowych sytuacji skeczowych ad hoc. Regularnie ćwiczę, ale dziś odczuwam ból wszystkich mięśni brzucha i klatki piersiowej, od dwugodzinnych salw śmiechu. Gorąco dziękuję za tak cudowny wieczór, polecam wszystkim szczęściarzom, w których kierunku Hrabi zmierza w najbliższym czasie i nie mogę się doczekać ich kolejnej wizyty we Wrocławiu
anulkachina 22.08.2019 10:22
Świetny występ! Dawno się tak nie uśmiałem. Rewelacyjne scenki i jeszcze lepsza improwizacja z widownią. Polecam. Nie można się zawieść.
Przemek 22.08.2019 08:33
Ubaw po pachy!!! Super!!!
cudowne spędzenie czasu...uśmialiśmy się do łez..wspaniali ludzie tworzący Hrabi,dziękuję:)
Agnieszka C. 21.08.2019 22:04
Fenomenalny dwugodzinny występ skrzący się absolutnie błyskotliwym dowcipem i klasą. Wspaniały czas, cudowny relaks, z ogromną kulturą na scenie i łzy po policzkach ze śmiechu. Gratulacje!!!
Tamara 21.08.2019 10:14
Fantastyczna rozrywka. Świetny kontakt z publicznością.
Kapitalny występ kabaretu Hrabi !.Kolejny program i znowu sukces kabaretu, który nadal utrzymuje wysoki poziom.Polecam i zachęcam do obejrzenia i wysłuchania :)
Super
Wspaniały spektakl! Uśmialiśmy się po pachy :) uwielbiamy Hrabi! Aśka jest najlepsza :****
Bardzo udany występ. Warto to zobaczyć.
Przednia zabawa. Dawno tak się nie śmiałam . Cała sala również .
Super!
Hrabi od lat na najwyższym poziomie. Byliśmy na nich 5 - 6 razy i dalej będziemy chodzić !!!
Irek i Ola 18.07.2019 14:32
Wielka klasa i dystans do siebie. Niesamowite części improwizowane i fantastyczne piosenki.
Niezły występ chociaż w porównaniu do poprzednich ich spektakli to nieco słabiej. Oczywiście konstrukcja spektaklu dobrze zrobiona bo najlepsze numery były na samym końcu. Duży minus dla organizatora za duchotę w sali.
Krótko: Inteligentny humor. Świetny występ. Hrabi nigdy nie zawodzi.
Cudowny występ, grupa kabaretowa świetnie przygotowana jak zawsze, a bis wisienka na torcie!
Najlepszy kabaret.
Agnieszka 18.07.2019 09:01
Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Karwoski 18.07.2019 08:41
2 godziny najlepszej zabawy na świecie
Rewelacja ! Super śmieszenie ! 200 % zaangażowanie aktorów ! Pójdę jeszcze raz ! Hrabi - jesteście najlepsi !!!
Dawno tak się nie bawiłem na występie kabaretu. Uśmiałem się do łez. Polecam.
Po prostu genialne,,,,,
fantastyczni ludzie, mega poczucie humoru, improwizacje - petarda!!! jedynie nie doczekaliśmy się tego nielubianego przez występujących momentu żeby zrobić sobie z Nimi pamiątkowe zdjęcie :-(
Oni są FANTASTYCZNI.... jesteśmy na każdym występie i to jest najlepsza rekomendacja... REWELACJA
fantastyczni !!!!!!!!!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Świdnik inne wydarzenia