kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju

kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - Bilety na kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju - Szczecin Netto Arena | Kupuj Bilety Online

Twórczość Kabaretu Moralnego Niepokoju w dużej mierze odnosi się do aktualnej rzeczywistości społeczno-obyczajowej, choć także nieobca jest im poetyka absurdu. Twórcy grupy, jak sami mówią, stronią od tematów politycznych, chociaż nieraz w ich skeczach można odczuć cyniczne uwagi skierowane w stronę "organów rządzących". Cechą rozpoznawczą Kabaretu Moralnego Niepokoju jest to, iż na scenie oprócz aktorów pojawiają się również muzycy, którzy wzbogacają cały występ i nadają mu żywy i niepowtarzalny charakter. Gwarantujemy wyśmienitą zabawę i najwyższy poziom rozrywki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Batdzo fajnie zobaczyć kabaret na żywo. Kabaret Moralnego niepokoju jak zwykle rozśmieszyl do łez.
Kabaret jest tak dobry, że pomimo złości z powodu trudów zakupienia biletów z miejscami centralnymi i ostatecznie w dniu przedstawienia wylądowaniu na skraju rzędu z widokiem na ścianę (durne rozwiązania Teatru Capitol w czasach wirusa) , wyszłam bardzo zadowolona, rozbawiona i usatysfakcjonowana. Bardzo polecam Kabaret w przeciwieństwie do Teatru Capitol i jego prostackich zasad łapanki miejsc przed samym przedstawieniem!!! Byłam na kilku różnych przedstawieniach kabaretowych i Moralnego Niepokoju pozostaje nadal na I miejscu! :-)
Występ był suuuper!!! Kabaret Moralnego Niepokoju jak zwykle niezawodny :)
Pierwsza liga kabaretu - jak zwykle :-)
Było prześmiesznie!!! Nie znajduje słów by tę pyszną zabawę opisac .
Małgosia 17.09.2020 00:01
super, można było się zrekaksować
wspaniały wieczór, praktycznie same nowe skecze i wszystkie przygotowane i wykonane w bardzo przemyślany sposób. Ogólem ręce bolały od oklasków, twarz od śmiechu.
Występ super, choć części nie widziałam z powodu przepełnionych łzami śmiechu oczu. Kilka razy prawie spadłam z krzesła - ogólnie było bardzo śmiesznie. Organizatorzy zadbali, aby było również bezpiecznie.
Miło i przyjemnie.
Stanisław 15.09.2020 21:03
Bardzo dobrze - ważne że nie było powtórek starych kawałków
Warty obejrzenia.Polecam.
Poprostu super.
Rewelacja!!!
Niestety tym razem KMN nie powala - baaardzo daleko mu do formy, którą osiągali skeczami "Jerzyk dzisiaj nie pije" lub "Będzie Pan zadowolony". Jakoś(ć) dowcipów w większości słaba, owszem - jak to zwykle - kilka perełek, ale na pewno nie ten level co kilka lat temu. Szkoda.
wieczór udany, śmiechu dużo :) polecam!
Polecamy!
Super występ
Super 😃
Katarzyna 15.09.2020 08:51
100 minut dobrej zabawy. Polecam!
Zbigniwe 15.09.2020 08:45
Wyśmienity występ!! Doskonała zabawa, a Kolczaste Kasztany PETARDA !!
Zajebiste poczucie humoru....
KMN jak zwykle bawi, nawet ich znane skecze na żywo rozśmieszają do rozpuku. Jedyne zastrzeżenie mam do organizatorów za fatalne nagłośnienie. Ale poza tym zabawa przednia
Świetny program, super zabawa.
Sam kabaret - rewelacja. Rozczarował fakt o niedostępności balkonu. Skoro miałem wykupione na nim miejsca, należałoby zweryfikować cenę biletu, za plastykowe krzesła gdzieś z boku widowni.
kabaret moralnego niepokoju jak zwykle spisał się na medal goeąco polecam można się pośmiać, ale jeśli chodzi o nagłośnienie to porażka na trybunach bocznych trzeba było się domyślać co mówi ekipa z kabaretu całą imprezę trzeba było się bardzo skupiać i domyślać co mówią. Pozdrawiam
SUPER ZABAWA. WARTO BYŁO POCZEKAĆ.
Super! !!!Fantastyczny występ! !!!Pełen profesjonalizm, humor na najwyższym poziomie i ubaw po pachy! !!!Jesteście najlepsi! !!!!Polecam wszystkim! !!!!Dziękuję za cudowny wieczór z uśmiechem, pozdrawiam
Wspaniały występ warto było czekać
1,5 godziny świetnych skeczów! Po występie bolał mnie osobiście brzuch, ze śmiechu oczywiście
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane