kabaret Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

kabaret Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia - Bilety na kabaret

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem?
Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.
„Bez znieczulenia' to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Bawiliśmy się świetnie, szczęka bolała od śmiechu! Super kabaret! polecam
Bardzo nam się podobało. Przez cały czas śmialiśmy się do rozpuku. Doceniam ich za kunszt gry słowami , anegdotami i oczywiście klasyczne skecze zawsze mile widziane.
Było super 🙂
Justyna 22.06.2021 08:31
Śmiesznie, ale bez szału.
Pełny profesjonalizm, wspaniały kontakt z publicznością oraz przygotowanie się merytoryczne na dany występ (realia Legionowa i okolic). Sztuka kabaretowa z wysokiej półki, gwarantująca świetną zabawę. Super. Bawiłam się świetnie.
idolka Stanisława 21.06.2021 21:07
Niesamowici
było super
Super repertuar polecam
Jak zawsze rewelacyjnie 😃
Było super
Było super
Super :):) zabawa:) Super Paranienormalni :) Dziękujemy za petardę śmiechu :):*
Mile zaskoczeni świetnie się bawiliśmy. Bardzo udany wieczór.
Bawiliśmy się rewelacyjnie, mnóstwo śmiechu aż do łez.Gorąco polecam
Agnieszka 17.06.2021 10:03
było super!!! policzki bolały od śmiechu:-)
Z takim kabaretem nawet poniedziałek nie był taki zły :D Genialne poczucie humoru, świetne skecze. Ubawiłam się! W tym przypadku dużym plusem była też obecność Adama Fidusiewicza :D Polecam! :)
Było super, 2 godziny śmiechu.
Agnieszka 15.06.2021 10:31
Wraz z żoną byliśmy pierwszy raz na żywo oglądać kabaret! Bylo świetnie! Śmiechu co nie miara! Jestesmy pewni ze to nie ostatni nasz kabaret!
PATIJONEK 15.06.2021 08:54
Super było. Uśmiałam się do łez. Polecam.
Rewelacyjny występ 🙂🙂🙂
Ubaw po pachy 🙂rewelacja
Katarina 14.06.2021 09:41
Bardzo ciekawy i rozrywkowy występ. Członkowie kabaretu Paranienormalni od samego początku trzymali kontakt z publicznością, wplatając w przygotowane scenki żarty wymyślone na poczekaniu. Syn z którym byłem na występie także zachwycony, już dopytuje kiedy raz jeszcze pojedziemy na kabaret. Cieszę się że pomimo kilkukrotnych zmian terminu występu, udało się wreszcie przeprowadzić wydarzenie. Gorąco polecam
Świetna atmosfera humor dobrze spersonalizowany Polecam każdemu 😀
jak zwykle świetna zapawa
Porcja dobrego humoru :)
Mega fajnie
Tak sobie....! Liczyłem na coś lepszego,ale może dopiero się rozkręcają po długiej przerwie. :-)))
Występ super, niezły odstresowacz, świetnie się bawiliśmy!
Bawiłam się świetnie razem z moją rodziną. Liczyłam jedynie na więcej nowych skeczów. Niemniej, występ był bardzo udany. Panowie świetnie nawiązali kontakt z publicznością.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane