kabaret

Kabaret Paranienormalni

kabaret

Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni - Bilety na kabaret

Pierwszy program kabaretu Paranienormalni powstał w 2004 roku. Znalazły się w nim między innymi skecze: takie jak” Papieros”, „Młotek” czy „Gołębie”. Początkowo w składzie byli Robert Motyka i Igor Kwiatkowski, którzy występowali na scenie oraz Rafał Kadłucki, który był odpowiedzialny za techniczną stronę występów. W 2008 roku do grupy dołączył Michał Paszczyk – aktor i artysta kabaretowy związany z wrocławskim kabaretem Neo-Nówka. „Przypadek? Nie sądzę” J Przez 13 lat stworzyli mnóstwo kultowych postaci, które pokochali widzowie: Mariolka, Dziadek, Doktor Prozak. Wielokrotnie nagradzani, w tym m.in. Telekamerą za autorski program telewizyjny: Paranienormalni Tonight. Jak sami twierdzą zjechali Polskę wzdłuż i wszerz, odwiedzili Polonię w różnych zakątkach świata bawiąc pokolenia miłośników kabaretu. W 2014 roku nastąpiły zmiany w składzie zespołu. Obecnie na stałe w Kabarecie Paranienormalni występują: wiecznie uśmiechnięty, naładowany pomysłami i adrenaliną – Robert Motyka, niespokojny kreatywnie i twórczo duch – Michał Paszczyk oraz mistrz techniki oraz oaza spokoju – Rafał Kadłucki.

Ich pierwszy projekt to VIP TOUR, do którego zaprosili gościnnie artystów, a ci, na dobre zadomowili się w świecie Paranienormalnych. Michał Czernecki, mistrzowsko wciela się m.in. w postać charyzmatycznego producenta filmowego. Z kolei Bartosz Kasprzykowski brawurowo i z dystansem pokazuje trudy życia aktora. Boguś Kudłek to wspaniałe połączenie aktora z kabareciarzem posypany solidną dawką pozytywnych wibracji. Jesienią 2018 zrealizowali także swój autorski projekt „Kabaret na żywo według Paranienormalnych” w telewizji Polsat.

Paranienormalni bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury i przyrodę, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w ich żartach, natomiast konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie dotykają tematów religii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inne wydarzenia powiązane z Kabaret Paranienormalni

Bilety

Brak wydarzeń w: Krasnystaw

Brak wydarzeń w: Krasnystaw

Recenzje i opinie: Kabaret Paranienormalni

2 godziny bardzo dobrej zabawy co było widać po całej publiczności. Chłopaki dali z siebie wszystko :)
Polecamy!
Super, swietna zabawa
Rewelacja szkoda że tylko te 5 * dałabym więcej. Będę obserwować i nie był to ostatni raz ;)
Super! Będę częściej chodzić, uśmiałam się do łez!
Super!!!
Ubaw po pachy, Uwielbiam panów ☺
Ubawiłam się i dobrze że wyciągnęłam męża bo on też:)
Ogólnie fajnie , wesoło , ale brak nowych skeczów !!! Po okresie gdy nie występowali ( wiadomo Pandemia ) spodziewałem się czegoś nowego , w końcu mieli na to czas .
Niemal 2 godziny ciągłego śmiechu. Wszystko z klasą jednocześnie i bez zbędnych bluzgów i naśmiewań co ma czasem miejsce np. w stand up' ach. Dużo żartu sytuacyjnego i fajne angażowanie publiczności.
Cudowni jesteście! Uśmiałam się do bólu brzucha i szczęk😂 Czas się nie liczył, bo koniec występu był zaskoczeniem. Do następnego razu! Kocham Was!
Było extra
Było super ❤️
Najlepsi👏👏👏🤣
Świetnie się bawiliśmy, warto było przyjść.
Panowie z kabaretu przygotowali się do występu wzorowo. Zapoznali się z nazwami miejscowości gminy Grudziądz, aby później wykorzystać je w trakcie występu. To baardzo miłe. Zabrakło co prawda Mariolki- Gabryśki, ale i tak było wesoło.
Bawiliśmy się świetnie, całą rodziną, czekamy na kolejne spotkanie w "realu" ;-) pozdrawiamy
Fajny występ! Na żywo o wiele lepiej się ogląda niż w TV ;-)
cypisek83 01.12.2021 17:27
Super!! Śmiechu co nie miara 🙂 jesteśmy bardzo zadowoleni z występu 🙂
Było super!!!
Kabaret bardzo fajny ,boki zerwane ze śmiechu ale miejsce nie fajne ponieważ z tylnich foteli niestety nic nie było widać,brak jakiegokolwiek podwyższenia sali...
Jak zwykle chłopaki dali czadu. Dwie godziny śmiechu i super zabawy.
Jak zwykle rozbawią do łez
Ubaw przedni, super.🥰
Super było! Polecam każdemu, kto nigdy nie był !
Naprawdę mega show!!!! Polecam
Moim marzeniem było wybrać się na kabaret na żywo i w tym roku udało mi się w końcu to marzenie zrealizować. Dowiedziałam się o wydarzeniu w mojej miejscowości stosunkowo późno, ale załapałam się na ostatni bilet. :) Bawiłam się rewelacyjnie i muszę przyznać, że na pewno to powtórzę. Dziękuję Organizatorom całego wydarzenia i przede wszystkim Paranienormalnym za oderwanie od codziennej rzeczywistości i dwie godziny niepohamowanego śmiechu, które naładowały pozytywną energią na najbliższe kilka miesięcy. :D
Polecam. Ubaw pachy!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret